999 rezultate për

zhbllokon

Super gol i Dybala, Juventusi zhbllokon rezultatin ndaj Brescias (VIDEO) Një goditje dënimi në kufi të zonës në minutën e 39' e shkaktuar nga Aye që u ndëshkua me kartonin e dytë të verdhë dhe
Kukësi zhbllokon rezultatin ndaj Bylisit (VIDEO) Kukësi ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Bylisit në shtëpinë e këtyre te fundit. Për verilindorët ka shënuar M
Befasohet Interi, Napoli zhbllokon shifrat (VIDEO) Interi është befasuar në San Siro nga Napoli. Skuadra e Gattusos ka zhbllokuar shifrat në minutën e 57 pas një goli m
Lazio zhbllokon sfidën ndaj Parmës (VIDEO) Lazio ka arritur që të zhbllokojë ndeshjen në fundin e pjesës së parë ndaj Parmës në transfertë. Pas një këmbëngulje
Interi zhbllokon rezultatin ndaj Udineses (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, Interi ka arritur të gjejë rrugën e rrjetës në pjesën e dytë. Ështe
Liverpool zhbllokon rezultatin ndaj Southampton (VIDEO) Pas një pjesë të parë të mbyllur në barazim pa gola, Liverpool ka arritur të barazojë sapo ka filluar pjesa e dytë. P
FA Cup/ Chelsea zhbllokon rezultatin ndaj Hull City (VIDEO) Chelsea është duke luajtër përballë Hull Cityt një ndeshje të vlefshme për FA Cup. Londinezët e kanë zhbllokuar shumë
Fantastik Interi, zhbllokon rezultatin ndaj Atalantës (VIDEO) Interi ka arritur të zhbllokojë shumë shpejt ndeshjen përballë Atalantës në San Siro. Goli u gatua dhe u shënua nga n
Shpërthen "Olimpico", Lazio zhbllokon rezultatin ndaj Napolit (VIDEO) Lazio ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Napolit. Një gafë e portierit Ospina në minutën e 83' i jep mundësinë
Milani zhbllokon rezultatin ndaj Cagliarit (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim oa gola, Milani ja ka dalë të zhbllokojeë rezultatin në sekondat e parë të pje
Barcelona zhbllokon rezultatin ndaj Alaves (VIDEO) Barcelona ka kaluar në epërsi ndaj Alavesit në kuadër të javës së 18' në La Liga. Golin e realizoi francezi Antoine G
Kukësi zhbllokon rezultatin në Shkodër (VIDEO) Kukësi ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen në transfertë ndaj Vllaznisë e vlefshme për javën e 16-të në Kategorinë S
Më në fund Liverpooli zhbllokon rezultatin pas shumë vuajtesh (VIDEO) Liverpooli më në fund ka zhbllokuar rezultatin pas shumë vuajtesh ndaj Salzburgut. Është Keita ai i cili zhbllokoi rezul
Barcelona zhbllokon rezultatin ndaj Mallorcas (VIDEO) Pas fitores së Realit ndaj Espanyol në mesditë, Barcelona ska ndërmend të lëshojë pikë në "Camp Nou" ndaj Mallorca. V
Man United zhbllokon rezultatin ndaj Man City (VIDEO) Man United ka arritut të zhbllokojë rezultatin ndaj "citizens" në shtëpinë e këtyre te fundit. Një penellti e fituat
Tirana zhbllokon rezultatin ndaj Kukësit (VIDEO) Tirana ka arritur të zhbllokojnë shumë shpejt rezultatin përballë Kukësit. Mesfushori i bardhebluve, Hasani arriti të
Liverpool zhbllokon rezultatin përballë Bournemouth (VIDEO) Liverpool ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Bournemouth 10 minuta nga përfundimi i pjesës së parë. Chamber
Klopp nuk do t'ia dijë për kamerat, zhbllokon hundët (VIDEO) Liverpooli fitoi bindshëm derbin "Merseyside" kundër Evertonit me rezultat 5-2. Trajneri i "të kuqve", Jurgen Klopp p
Atletico-Barcelona, Messi zhbllokon rezultatin (VIDEO) Barcelona më në fund ka arritur të zhbllokojë rezultatin në transfertë ndaj Atletico Madrid falë golit të Messit në minu
Shpërthen "San Siro", Interi zhbllokon rezultatin (VIDEO) Interi ka arritur të zhbllokojë rezultatin shumë shpejt përballë SPAL në "San Siro". Wshtë Lautaro Martinez ai që ka