999 rezultate për

zhbllokon

Bayerni zhbllokon rezultatin ndaj Fortuna Dusseldorf (VIDEO) Bayerni ka zhbllokuar shumë shpejt rezultatin në "Allianz Arena" përballë Fortunës më Pavard në minutën e 15' Skuadra
Bayern Munchen zhbllokon rezultatin ndaj Frankfurt (VIDEO) Bayern Munchen ka arritur të zhbllokojë rezultatin shumë shpejt përballë Frankfurt në "Allianz Arena". Për vendasit k
Dortmund zhbllokon rezultatin ndaj Wolfsburg (VIDEO) Borussia e Dortmund ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Wolsburg në shtëpinë e këtyre të fundit. Për miqtë topin
Majko: KKD zhbllokon situatën me emigrantët në Kapshticë I ftuar sot në mbrëmje në emisionin “Open” në Top Channel, Ministri i Shtetit për Diasporën Pandeli Majko tha se situata
Chelsea zhbllokon rezultatin ndaj Everton (VIDEO) Chelsea ka arritur të zhbllokojë shumë shpejt ndeshjen përballë Evertonit. Për "Blutë Londrës" ka shënuar talenti Mo
Napoli zhbllokon rezultatin ndaj Torinos (VIDEO) Napoli ka zhbllokuar rezultatin përballë Torinos në "San Paulo". Për vendasit ka shënuar Manolas në minutën e 20'. /a
Arsenal rrezikon kualifikimin, Olympiakos zhbllokon shifrat (VIDEO) Arsenali po rrezikon seriozisht kualifikimin. Olympiakos ka shënuar me fillimin e pjesës së dytë me autor Cisse.
Manchester City zhbllokon rezultatin ndaj Licester (VIDEO) Mancheste City më në fund ja ka dalë të zhbllokojë rezultatin ndaj Licester City-t në shtëpinë e këtyre të fundit. "C
Barcelona zhbllokon rezultatin ndaj Eibar (VIDEO) Barcelona ka arritur të zhbllokojë shumë shpejt rezultatin ndaj Eibar në "Camp Nou". Leo Messi ashtu sic vetëm ai di
Befasohet Reali, Celta zhbllokon shifrat (VIDEO) Reali i Madridit e ka nisur keq sfidën ndaj Celta Vigos në shtëpi. Vendasit janë befasuar nga sulmuesi Smolov në minutën
Super gol i Dybala, Juventusi zhbllokon rezultatin ndaj Brescias (VIDEO) Një goditje dënimi në kufi të zonës në minutën e 39' e shkaktuar nga Aye që u ndëshkua me kartonin e dytë të verdhë dhe
Kukësi zhbllokon rezultatin ndaj Bylisit (VIDEO) Kukësi ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Bylisit në shtëpinë e këtyre te fundit. Për verilindorët ka shënuar M
Befasohet Interi, Napoli zhbllokon shifrat (VIDEO) Interi është befasuar në San Siro nga Napoli. Skuadra e Gattusos ka zhbllokuar shifrat në minutën e 57 pas një goli m
Lazio zhbllokon sfidën ndaj Parmës (VIDEO) Lazio ka arritur që të zhbllokojë ndeshjen në fundin e pjesës së parë ndaj Parmës në transfertë. Pas një këmbëngulje
Interi zhbllokon rezultatin ndaj Udineses (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, Interi ka arritur të gjejë rrugën e rrjetës në pjesën e dytë. Ështe
Liverpool zhbllokon rezultatin ndaj Southampton (VIDEO) Pas një pjesë të parë të mbyllur në barazim pa gola, Liverpool ka arritur të barazojë sapo ka filluar pjesa e dytë. P
FA Cup/ Chelsea zhbllokon rezultatin ndaj Hull City (VIDEO) Chelsea është duke luajtër përballë Hull Cityt një ndeshje të vlefshme për FA Cup. Londinezët e kanë zhbllokuar shumë
Fantastik Interi, zhbllokon rezultatin ndaj Atalantës (VIDEO) Interi ka arritur të zhbllokojë shumë shpejt ndeshjen përballë Atalantës në San Siro. Goli u gatua dhe u shënua nga n
Shpërthen "Olimpico", Lazio zhbllokon rezultatin ndaj Napolit (VIDEO) Lazio ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Napolit. Një gafë e portierit Ospina në minutën e 83' i jep mundësinë
Milani zhbllokon rezultatin ndaj Cagliarit (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim oa gola, Milani ja ka dalë të zhbllokojeë rezultatin në sekondat e parë të pje