999 rezultate për

zhbllokohet

Zhbllokohet finalja, Bayern befasohet nga Sevilla (VIDEO) Bayern është befasuar nga Sevilla. Andaluzët kanë kaluar në epërsi falë një 11-metërshi të shëndërruar në gol nga Luc
Zhbllokohet sfida në San Siro (VIDEO) Milani ka kaluar në avantazh ndaj Bologna. Është Ibra ai që realizoi një gol të bukur me kokë pas një pasimi të Hern
Zhbllokohet sfida, Brighton-Chelsea (VIDEO) Chelsea ka kaluar në avantazh 0-1 ndaj Brighton. Për Blutë e Londrës realizoi Jorginho me anë të një 11 metërshi. /al
Zhbllokohet sfida, Liverpool-Leeds (VIDEO) Liverpooli ka zhbllokuar shumë shpejt rezultatin kundër Leeeds. “Redsat” kaluan shpejt në avantazh që në minutën e 4R
Zhbllokohet ndeshja hapëse e Premier League, Arsenal në avantazh (VIDEO) Arsenali ka shënuar golin e parë për sezonin e ri të Premier League përballë Fulham. Për "topçinjtë" topin në rrjetë
Zhbllokohet klasikja, Italia befason Holandën (VIDEO) Italia ka kaluar në epërsi në fund te pjesës së parë ndaj Holandës. Skuadra e Mancinit realizoi me Barelan i cili sh
Zhbllokohet sfida, Shqipëria në avantazh me një super gol (VIDEO) Shqipëria ka kaluar në avantazh ndaj Bjellorusisë duke zhbllokuar kështu shifrat. Është Cikalleshi ai i cili realizo
Zhbllokohet supersfida, Gjermani-Spanjë (VIDEO) Me fillimin e pjesës së dytë Gjermania ka ndëshkuar Spanjën duke zhbllokuar supersfidën. Është Timo Werner ai i cili
Zhbllokohet sfida Moldavi-Kosovë, e pësojnë Dardanët (VIDEO) Moldavia ka ndëshkuar Kosovën me autor Nicolaescu i cili realizoi në minutën e 19.
Zhbllokohet Superkupa, Arsenal kalon në avantazh (VIDEO) Zhbllokohet Superkupa e Anglisë mes Arsenalit dhe Liverpoolit. Janë "Topçinjtë" që kanë kaluar në avantazh në minutën e
Zhbllokohet sfida Tirana-Crvena Zvezda (VIDEO) Në momentin më të mirë të bardhebluve Tirana është ndëshkuar. Pas një harkimi nga këndi, futbollisti Tomane godet me
Zhbllokohet supersfida PSG-Bayern (VIDEO) Bayern ka kaluar në avanazh ndaj PSG në minutën e 59 falë Coman. Francezi realizoi me lehtësisht me kokë brenda zonës
Ende pa nisur mirë zhbllokohet sfida mes Sevillas dhe Interit (VIDEO) Interi e ka nisur mjaft mirë sfidën ndaj Sevillas. Skuadra e Contes ka kaluar në avantazh që në mintën e 3 falë një
Zhbllokohet sfida, Lyon-Bayern (VIDEO) Bayern e ka nisur furishëm sfidën ndaj Lyon. Bavarezët kanë kaluar në avantazh me Gnabry i cili realizoi një gol mja
Zhbllokohet sfida, Tirana në avantazh (VIDEO) Tirana ka kaluar në epërsi ndaj Dinamo Tbilis. Është Torasa ai i cili gjeti rrugën e rrjetës. Pas një harkimi nga e d
Zhbllokohet sfida Leipzig-PSG (VIDEO) PSG ka kaluar në avantazh ndaj Leipzig. Është Marquinhos ai i cili realizoi me kokë brenda zonës në minutën e 12.
Zhbllokohet supersfida, Man Utd në avantazh (VIDEO) Manchester United ka kaluar në epërsi ndaj Sevillas. Për skuadrën angleze shënoi Fernandes i cili u tregua i saktë nga p
Zhbllokohet supersfida, Bayern në avantazh (VIDEO) Bayern e ka nisur mjaft mirë sfidën ndaj Barcelonës duke realizuar që në minutën e 3 me antë të Muller. /albeu.com/
Zhbllokohet Kakavija, në 3 orë kalojnë në Greqi rreth 1 mijë emigrantë Situata duket se është përmirësuar në Kakavijë aty ku qytetarët shqiptarë ishin të bllokuar pa ujë e ushqime. Prej or
Zhbllokohet sfida Leipzig-Atl Madrid (VIDEO) Atl Madrid ështe befasuar nga Leipzig. Gjermanët kanë ndëshkuar spanjollët me sulmuesin Olmo i cili realizoi sapo fi