999 rezultate për

zhao

Zyrtari i lartë bën akuzën e rëndë: Koronavirusin e solli Amerika Zhao Lijian, zëdhënësi i ministrisë së Punëve të Jashtme i Kinës, ka bërë një deklaratë shokuese një ditë më parë në lid
Martohen dy çifte binjakësh, ja çfarë bëjnë ato për tu dalluar (FOTO LAJM) Binjakët identikë bëhen shpesh pjesë e situatave të sikletshme dhe të vështira për tu përballuar. Nëse një çift binjakës
Shikoni se si shpëton për mrekulli ky vogëlush (VIDEO) Përmes videos do të shikoni momentin se si shpëton për mrekulli një vogëlush i cili bie nga makina që ishte në ecje e si
Njihuni me njeriun me aftësi të pazakonta (VIDEO) Mund të duket e pabesueshmë por është shumë e vërtetë, ky është Zhao Rui i cili kryen një sërë përpjekjesh të rreëzikshm
Mizore, infermierët rrahin pacientin me probleme mendore (VIDEO) Dy infermierë të një spitali psikiatrik në Kinë rrahin rëndë një pacient me probleme mendore, duke bërë që ai të ngelet
“Vajza-mace” tmerron nënën nga qimet në trup, i ati kërkon ndihmë (FOTO LAJM) Një 6 vjeçare tashmë mund të cilësohet si "vajza mace", pasi në pjesën më të madhe të trupit ajo është e mbuluar nga qim
ITU do vazhdojë të mbështesë Shqipërinë Sekretar i Përgjithshëm i Bashkimit Ndërkombëtar të Telekomunikacioneve (ITU) Houlin Zhao, zhvilloi një vizitë dyditore