999 rezultate për

zgurit

Jep dorëheqjen kreu i KQZ, Klement Zguri Jep dorëheqjen kreu i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Klement Zguri. Ai e ka dorëzuar dorëheqjen e tij në Kuvend.
20 vite burg pa asnjë faj, rrëfimi i Zgurit: Fëmijët i gjeta të martuar, shkaku ishte motra ime (FOTO LAJM) Në shtëpinë e Vasil Zgurit, në Voskopojë, hijet e së shkuarës kanë mbërthyer çdo skaj. Prej dekadash, ai dhe zonja e tij
Skandali me votat, kryetari i KQZ kërkon hetim Kryetari i KQZ-së Klement Zguri në një deklaratë për shtyp tha se të dhënat zyrtare janë vetëm ato të publikayra në tabe
Shkarkimi i Klement Zgurit, KQZ hedh poshtë pretendimet e PS Ditën e djeshme Partia Socialiste dorëzoi kërkesën për shkarkimin e Klement Zgurit e cila ditën e sotme është hedhur po