999 rezultate për

zguri

Dha dorëheqjen te KQZ, Zguri dorëzon detyrën Kryetari i KQZ-së Klement Zguri ka dorëzuar mëngjesin e sotëm këtë mëngjes detyrën te Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve
Jep dorëheqjen kreu i KQZ, Klement Zguri Jep dorëheqjen kreu i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Klement Zguri. Ai e ka dorëzuar dorëheqjen e tij në Kuvend.
Zguri e Skënderi: Politika shqiptare, të marrë shembull nga Kosova Procesi zgjedhor i zhvilluar këtë të dielë në Kosovë dhe që nxori si forcë të parë politike, Lëvizjen Vetëvendosje të Al
20 vite burg pa asnjë faj, rrëfimi i Zgurit: Fëmijët i gjeta të martuar, shkaku ishte motra ime (FOTO LAJM) Në shtëpinë e Vasil Zgurit, në Voskopojë, hijet e së shkuarës kanë mbërthyer çdo skaj. Prej dekadash, ai dhe zonja e tij
KQZ shpall rezultatin zyrtar të 30 Qershorit, Zguri voton kundër Katër javë nga zgjedhjet njëpartiake të 30 Qershorit, KQZ ka miratuar sot rezultatin final të tyre, me katër vota pro dh
Një ditë para largimit nga Shqipëria Glover takon Zgurin, çfarë u diskutua mes tyre Shefja e grupit të vëzhguesve të OSBE/ OHDIR po Audrey Glover po përbyll misionin e saj në Shqipëri. Një ditë para largi
Berisha pak para protestës: Super cunami po afron (VIDEO) Pasditen e sotme pritet të fillojë protesta e 10 kombëtare e opozitës së bashkuar me moton Rama Ik. Lidhur me këtë f
"Ti nuk hidhesh në erë, mos u bëj merak": Plas në KQZ pas manipulimit të votimit Ditën e djeshme, Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve u përfshi në një debat tejet të ashpër mes anëtarëve. Kryetari i KQZ-së,
Zbulohet mesazhi që kërcënoi Zgurin: "O m*t, do të të vras ty dhe familjen" Kreu i KQZ-së Klement Zguri është kërcënuar ditën e sotme me jetë. Kërcënimi i është bërë në Facebook, nga një shkodran
Kërcënohet kreu i KQZ-së, Garda merr në mbrojtje Zgurin Kreu i Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve Klement Zguri mësohet të jetë kërcënuar nga një person nga Shkodra në Facebook.
Kryetari i KQZ del kundër kolegëve për shifrat në zgjedhje Klement Zguri drejtoi mbledhjen e radhës të Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve dhe mes pikave që ishin në rendin e ditës,
Skandali me votat, kryetari i KQZ kërkon hetim Kryetari i KQZ-së Klement Zguri në një deklaratë për shtyp tha se të dhënat zyrtare janë vetëm ato të publikayra në tabe
Denoncon kreu i KQZ: Po shkelet ligji, votimet nuk mund të shtyhen përtej orës 19:00 Kreu i KQZ-së Klement Zguri ka deklaruar se ka tentativa nga përfaqëësues të PS-së për shtyrjen e orarit të votimit, në
Skandal në KQZ: Zguri thotë se pjesëmarrja në votime është më pak se 12% Rreth orës 11 të ditës së sotme, u raportua në media se pjesëmarrja në votime kapte shifrën 12%. Sipas kreut të Komis
KQZ në kaos, "kryetarët" nuk bien dakord me dekretet e Metës Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në mbledhjen e ditës së sotme ka diskutuar edhe dekretin e ri të Presdientit, Ilir Meta p
Plas në KQZ, Klement Zguri kundër deklaratës së zëdhënëses së tij Një situatë e paprecedentë ka ndodhur këtë të premte në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve. Pak më parë zëdhënësja e KQ
Idajet Bejleri kërkon ç' regjistrim nga zgjedhjet, Zguri braktis mbledhjen Në mbledhjen e sotme të KQZ po diskutohet për kërkesën e paraqitur pranë këtij institucioni nga Partia e Unitetit Kombët
KQZ zyrtarizon një tjetër kandidat për Bashkinë e Tiranës Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka regjistruar sot Arben Skënderin si kandidat për kryetar bashkie në Tiranë, nga radhët
Zguri zbulon ditën kur do merret vendimi për mandatet e Rakipit dhe Rehovicës Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve do të mblidhet ditën e mërkurrë për të dalë në një vendim për kërkesën e Prokurorisë për
Rama ul kokën dhe tërhiqet nga shkarkimi i kryetarit të KQZ Ka kaluar vetëm pak kohë që nga kërkesa që lëshoi Partia Socialiste për shkarkimin e kreut të KQZ-së, Klement Zguri të c