999 rezultate për

zgjua

Mendoni se jeni i zgjuar? Nëse u përgjigjeni saktë këtyre pyetjeve, atëherë jeni një gjeni Më poshtë keni 4 pyetje të thjeshta të cilat sfidojnë mendjen tuaj. Përpiquni të gjeni përgjigjen e tyre dhe më pas,
Si sillen njerëzit e zgjuar me ata që "urrejnë" Në një botë të përsosur, secili person me të cilin bashkëveprojmë do të ishte i mirë, i vëmendshëm, i ndërgjegjshëm, buj
Milani goditje të zgjuar në Ligue One Milani do të bëjë një goditje të zgjuar në merkaton e dimrit pasi pritet që të marrë futbollistin e Kombëtares së Francë
Pse shumë gra të zgjuara qëndrojnë beqare për vite me radhë Ju ndoshta e keni pyetur shoqen tuaj shumë herë, pse ajo është beqare dhe nuk nxiton për të bërë një familje. Gjithnj
Himara u zgjua me ekzekutim, Policia nxjerr detajet nga vrasja e biznesmenit Policia ka zbuluar detaje të reja në lidhje me vrasjen e biznesmenit Niko Goro mëngjesin e sotëm në Himarë. Uniforma
Delja e zezë apo e zgjuara e Europës? Pse Suedia s'po përjeton valë të dytë pandemie Suedia nuk ka përjetuar një valë të dytë pandemie deri më tani për shkak të imunitetit të krijuar dhe masave të qëndrues
A e gjeni dot kafshën e fshehur në këtë foto? (FOTO LAJM) Në këtë enigme ju mund të testoni aftësitë tuaja vëzhguese. Disa kafshë kanë lindur me aftësinë për t’u kamufluar, p
Futbollistë të shkëlqyer, por edhe të zgjuar jashtë fushe, dy yjet e futbollit fitojnë 64 mijë euro Leon Goretzka dhe Joshua Kimmich, dy gjermanët e Bayern, nuk janë vetëm futbollistë të shkëlqyer, por edhe të zgjuar jas
Hajdutë super të zgjuar, ja si ja grabitën Costës shtëpinë Nuk janë të pakëta rastet kur futbollistët grabiten lehtësisht nga hajdutët që janë të mirëinformuar në përpikmëri për s
Qeni i zgjuar e shpëton motrën nga pishina (VIDEO) Një Labrador shpëton motrën e tij pasi ajo bie në një pishinë. Pamjet e kapura nga një person tregojnë qenin duke e h
Plani i Donald Trump për të bërë zv.presidente Ivankën: E bukur dhe e zgjuar (FOTO LAJM) Teksa ndihmësit kryesorë të fushatës së Donald Trump filluan diskutimet se kush do të ishte zëvendëspresident, president
Mund të shkaktojë edhe pasoja fatale, kaq kohë mund të rrijë zgjuar një njeri Njeriu rri zgjuar mesatarisht për afro 16 orë e 10 minuta përpara se të bjerë sërish në gjumë. Ata që rrinë zgjuar s
"Është zgjuar, por nuk përgjigjet", lajme të reja mbi shëndetin e Schumacher Legjenda e Formula 1 Michael Schumacher është në një gjendje vegjetative dhe nuk po përgjigjet, sipas neurokirurgut të n
Ndër vite, kjo është veshja e preferuar e njerëzve të zgjuar (FOTO LAJM) Bluzë e zezë më jak golf. Ndiqni fotogalerinë e mësipërme për tu njohur me personazhet e zgjuarë që kanë bërë këtë zg
I kërkuar për tri vrasje, kush është shqiptari që mban zgjuar drejtësinë prej 23 vitesh Britanikja “Express” përmend shqiptarin Sokol Hoxha, i dënuar për vrasje të trefishtë, të cilin policia po e kërkon krah
Një neurolog shuan shpresat për shërimin e Schumacher: Ai është zgjuar, por nuk përgjigjet “Michael Schumacher është zgjuar, merr frymë, zemra e tij rreh, me siguri mund të ulet dhe të bëjë ndonjë hap me ndonjë
Neymar reagon përsëri pas incidentit: Ka racizëm por duhet të isha treguar më i zgjuar Neymar ka reflektuar për gjestin anti-sportiv ndaj kundërshtarit. PSG-ja gumbi ndeshjen e dytë të sezonit përballë Ma
Meta thirrje për tu "zgjuar": Koha për të mbrojtur demokracinë është tani! Presidenti i vendit Ilir Meta, e ka nisur sot ditën me një përkufizim të Abraham Lincoln mbi demokracinë, duke bërë edhe
Nuk ndalet Ronaldo, shënon një tjetër "euro" gol (VIDEO) Cristiano Ronaldo është në ditën e tij më të mirë. CR7 shënoi sërish supergol në fitoren 2-0 të Portugalisë ndaj Sued
Vjeshta është "pas dere", 5 ngjyrat që do të jenë domosdoshmëri e sezonit (FOTO LAJM) Vjeshta është mundësia e artë që na jepet për të shpalosur talentin në kombinime veshjesh. Mund të luajmë me ngjyra,