999 rezultate për

zgjohesh

Kjo është këshilla e ekspertëve për të gjithë ata që zgjohen me alarm në mëngjes Zgjohesh në mëngjes duke e fikur të paktën dy herë (ose edhe më shumë) zilen e alarmit, skenë e njohur për të gjithë apo
Zgjimi në mëngjes me alarm, shkatërrues për shëndetin Është kaq e vështirë të zgjohesh në mëngjes për të nisur ditën e punës. Kjo ndodh pasi gjatë gjumit, temperatura e trupi
Zgjimi në mëngjes me alarm, shkatërrues për shëndetin Është kaq e vështirë të zgjohesh në mëngjes për të nisur ditën e punës. Kjo ndodh pasi gjatë gjumit, temperatura e trupi
"Ku zgjohesh në mëngjes", Orin nuk e lenë rehat as në emision kunjat për Islin (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme në spektaklin e talenteve "Top Talent 3" konkurrentët e kategorive të ndryshme; nga muzika, baleti, a
"Të zgjohesh miliarder", 24 vjeçari që brenda një nate u bë më i pasur se Donald Trump Ndoshta është ëndrra që të gjithë e kemi parë një herë në jetë. Por në fakt ky djalë e bëri realitet. Njw djalosh
Bes Kallaku: Dikur flija tek "Piramida", zgjohesha në mëngjes dhe thosha sapo erdha nga Fushë-Kruja I ftuar në emision “Thumb” në ABC News Bes Kallaku ka folur për sakrificat e karrierës. Në rrëfimin e tij, Besi tha se n
Kur zgjohesh pas një nate me alkool dhe s*ks (FOTO LAJM) Snapchat është një gjetje interesante për të ndarë fotot ‘live’ me miqtë e tu. Por ka dhe nga ato raste kur disa fot
Si më ndryshoi jeta pasi fillova të zgjohesha në 05:30 Sipas statistikave, mesatarisht njerëzit zgjohen diku ndërmjet orës 6:00 dhe 7:30. Unë nuk kam qenë kurrë një përjashtim
Më thuaj në çfarë ore zgjohesh, të të them nga çfarë sëmundje vuan 1. Nëse jeni nga ata njerëz që pëlqejnë të shkojnë në shtrat herët, por ju del gjumi nga ora 21 deri në 23 të mbrëmjes,
Veprimet që nuk duhen bërë kur zgjohesh në mëngjes Zgjimi në mëngjes herët, për të shkuar në punë ose në shkollë, është gjithmonë një traumë për të gjithë. Ndjesia e sh
Reagon ashpër demokratja: Nëse s’je në anën e pushtetit, sot ke frikë të zgjohesh Pas shpërthimit të tritolit në Burrel në derën e kryebashkiakut të Matit, ka reaguar ashpër deputetja demokratike Dhurat
"Zgjohesh vetëm kur vij unë në qytet", ja si i përgjigjet Voltana Ademi kryeministrit (VIDEO) Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi i është përgjigjur akuzave të bëra nga Kryeministrit Edi Rama sot nga Sh
Juliana Pasha kthehet pas në kohë: Dikur zgjohesha kështu... (FOTO LAJM) "Pushtimi" i vendit tonë nga dëbora, e ka bërë nostalgjike këngëtaren Juliana Pasha. Përmes një fotoje të postuar në
Ja pse nuk duhet të zgjohesh vonë në fundjavë Studiuesit theksojnë se në fundjavë nuk është e këshillueshme që të bëjmë shumë gjumë. Sipas studimit mësohet se të zgjo
Drew Barrymore i dedikohet familjes (FOTO LAJM) Aktorja Drew Barrymore ka shprehur shqetësimin për profesionin e saj, teksa dëshiron që ti dedikohet më shumë fëmijëve.
Të zgjohesh i pashpresë! nga Taulant Selmani Gjendja aktuale, e mishëruar me politikën tonë, e rrënuar dhe e përdhosur na ka humbur motivin pë
Kujdes me operacionet plastike, mund të zgjohesh pa hundë (FOTO-LAJM) Ndërhyrjet estetike janë bërë të zakonshme në ditët e sotme dhe çdo kush dëshiron që të ketë një punë të shkëlqyer nga a
Doni të mësoni ditën kur do vdisni? Shkencëtarët kanë zbuluar një ndryshim gjenetik që ndikon kaq shumë te trupi i njeriut, sa mund të parashikojë kohën kur