999 rezultate për

zgjodhi

Blejra e re e United zbulon arsyen e çuditshme pse zgjodhi numrin 25 Ighalo është sulmuesi më i ri Manchester United i transferuar gjatë afatit kalimtar të janarit. Sulmuesi ka znuluar arsy
Burri surprizon gruan që zgjodhi dashurinë përpara familjes Ndër vite dhe ndër shekuj kemi parë dhe kemi dëgjuar histori nga më të ndryshmet të dashurisë dhe se si ajo gjithmonë i’
Conte: Eriksen kishte shumë mundësi, por zgjodhi Interin Interi ka marrë tre barazime në tre ndeshjet e fundit te Serie A duke e komplikuar disi situatën edhe pse janë vetëm 3 p
"Kush e ka radhën", PD publikon hartën e kryebashkiakëve me të kaluar kriminale Ditën e djeshme, PD denoncoi një tjetër kryebashkiak i Ramës, pasi sipas tyre ishte dënuar më parë për armëmbajtje pa le
Të gjitha këto nuse VIP kanë një të përbashkët shumë të rëndësishme (FOTO LAJM) Këtë vit duhet thënë se ka pasur disa dasma të bujshme VIP-ash por ka qenë një detaj i rëndësishëm ai që ka rënë në sy.
Raiola e pranon: Man United u interesua më shumë pë Haaland por nuk ishte momenti Agjenti Mino Raiola ka treguar se Manchester Unitedi ka folur më së shumti me Erling Haalandin, por caku i disa klubeve
Fansat nisin peticion kundër Arilena Arës: Shqipëria zgjodhi fituese Elvanën (FOTO LAJM) Fitorja e Arilena Arës në Festivalin e 58-të të RTSH-së ishte shumë e kontestuar nga publiku. Shumë prej tyre kanë shpër
Audi bën me makina të reja lojtarët e Real Madrid (VIDEO) Ekipi i Real Madridit është bërë me vetura të reja nga kompania Audi, e cila është sponsor i këtij klubi. Bashkëpunim
Buffon tregon arsyen pse zgjodhi të qëndronte te Juventusi edhe në Serinë B Juventusi ra në Serie B në sezonin 2006/2007 si pasojë e Calciopolit. Shumë lojtarë qëndruan besnik ndaj fanellës bardhe
Ribery i lidhur ngushtë me Fiorentinën, shpreson të qëndrojë gjatë Franck Ribery la Bayern Munchen në verë dhe zgjodhi të vijonte karrierën në Serie A. 36-vjeçari kishte oferta të shumta,
Djali i Vatës zgjodhi kombëtaren e Irlandës, reagon Sulejman Mema FSHF i përgjigjet zyrtarisht Rudi Vatës pas deklaratës së këtij të fundit për të birin e tij, Roko, i cili tashmë është
Kamberi tregon pse e zgjodhi Shqipërinë para Kosovës Florian Kamberi është risia e Kombëtares Shqiptare për grumbullimin për ndeshjet e fundit eliminatore të Euro 2020-ës, n
Kamberi tregon arsyen pse zgjodhi Shqipërinë dhe jo Kosovën Gjatë ditës së sotme ka dalë në konferencë për shtyp futbollisti i kombëtares së Shqipërisë, Florian Kamberi, i cili ka
Kjo është arsyeja pse Vinicius zgjodhi Realin dhe jo Barcelonës Vinicius Junior e ka pranuar se ai vendosi ta dëgjojë zemrën kur nënshkroi kontratë me Real Madridin, duke refuzuar një
Pse Mbappe zgjodhi PSG-në dhe jo Realin? Kylian Mbappe e zgjodhi Paris Saint-Germainin sepse ishte ndier parisien dhe e kishte ndier nevojën të bëhet lojtar madh
Këto nuse VIP kanë një gjë të përbashkët (FOTO LAJM) Këtë vit duhet thënë se ka pasur disa dasma të bujshme VIP-ash por ka qenë një detaj i rëndësishëm ai që ka rënë në sy.
Këngëtarja ukrainase tregon pse zgjodhi këngë shqiptare në "The Voice" në Greqi (VIDEO) Angelina Statyeva, nga Ukraina, këndoi në “The Voice of Greece” një pjesë të këngës arbëreshe “Vajta kalova gjithë Kalab
Personazhi që zgjodhi Stormi për këtë Halloween është mami Kylie, do kënaqeni (FOTO LAJM) Stormi gjeti personazhin më të këndshëm për të imituar në festën e Halloëeen-it: mamin e saj Kylie Jenner. Ajo u shnd
Nënë për herë të tretë, Miranda Kerr zbulon emrin që zgjodhi për bebushin e saj (FOTO LAJM) Vetëm disa ditë më parë, modelja e njohur Miranda Kerr solli në jetë fëmijën e saj të tretë. Ajo dhe partneri, Evan S
Të gjitha këto nuse VIP kanë një të përbashkët shumë të rëndësishme (FOTO LAJM) Këtë vit duhet thënë se ka pasur disa dasma të bujshme VIP-ash por ka qenë një detaj i rëndësishëm ai që ka rënë në sy.