999 rezultate për

zgjimit

Si ndikon në trupin tonë gjumi i mëngjesit Para zgjimit, trupi përgatitet për ditë të re, por shtyrja e zgjimit mund t’ju kthejë përsëri në fazën e gjumit të thell
Cigarja në mëngjes është më e rrezikshme se sa e kishit menduar Kafja dhe cigarja në mëngjes janë padyshim një nga kombinimet e preferuara të duhanpirësve. Mirëpo sipas një studimi
Cigarja në mëngjes është më e rrezikshme se sa e kishit menduar Kafja dhe cigarja në mëngjes janë padyshim një nga kombinimet e preferuara të duhanpirësve. Mirëpo sipas një studimi, kj
Cigarja në mëngjes është më e rrezikshme se sa e kishit menduar Kafja dhe cigarja në mëngjes janë padyshim një nga kombinimet e preferuara të duhanpirësve. Mirëpo sipas një studimi, kj
Brukseli, në pritje të "zgjimit" të presidentit Ivanov Kriza politike në Maqedoni vazhdon të thellohet pasi presidenti Gjorge Ivanov ende nuk ka ndryshuar mendje për dhënien e
Fillesat e zgjimit kombëtar shqiptar ne oborrin e Ali Pashe Tepelenës nga Dorian Koçi - Viti 1789 është një vit emblematik për Evropën dhe më gjerë pasi shënon lindjen dhe konceptimin e ide
Kë po shënjestron Vesa Luma? (FOTO-VIDEO) Këngëtarja Vesa Luma i ka provuar fansave të saj se ajo është edhe mjaft e fortë. Me një armë në dorë, ajo guxon të shti
Yjet pas zgjimit (FOTO LAJM) Yjet e "show-bizz" i kushtojnë një kohë të madhe rregullimit të pamjes së tyre të jashtme. Ky është rasti i Beyonce, Rih
Schumi në "fazën e zgjimit": Asnjë ndryshim Michael Schumacher vazhdon të jetë "në fazën e zgjimit" dhe gjendja e tij mbetet e "pandryshuar". Kështu u shpreh për me
Schumaher po zgjohet Shtatëherë kampioni i Michael Schumaher, është duke u zgjuar dhe se gjendja e tij po përmirësohet, gjithnjë sipas pjesta
"Koma e reduktuar për të nisur procesin e zgjimit" Një muaj pas aksidentit tragjik me ski, legjenda e Formulës 1, Michael Schumacher vazhdon të jetë në gjendje kome. Manax
Ja si të përballoni kthimin në zyrë Pas pushimeve, një nga momentet më të vështira është zgjimi i mëngjesit, i cili me fillimin e sezonit të ri të punës, kë
Pirja e duhanit pas zgjimit rrit rrezikun e kancerit Duhanpirësit të cilët janë të prirur për të pirë duhan menjëherë pasi zgjohen mund të përballen me një rrezik më të mad