999 rezultate për

zgjidhur

Ahmeti: Zaev rrezikon karrierën politike për të zgjidhur çështjen me Bullgarinë Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti komentoi intervistën e kryeministrit Zoran Zaev të dhënë për BGNES. Ahmeti vlerësoi se Z
Presidenti i Ligës: Kthimi i bojkotit? Varet nga plotësimi i kërkesave Presidenti i Ligës Profesioniste të Futbollit, Edvin Libohova, në sqarimin e gjatë dhënë për mediet në përfundim të mb
Greqia, një partner strategjik: Rama tregon çfarë diskutoi me ministrin grek Kryeministri Edi Rama e konsideron Greqinë si një partner strategjik të Shqipërisë. Në konferencën e përbashkët me minis
Koço Kokëdhima: Qeveria s'ka zgjidhur asgjë, ja çfarë do të ndodhë me kampionatin Presidenti i Apolonisë, Koço Kokëdhima është i ftuar në emisionin “Sport News Plus” të moderatores Daljana Sejdia në “Ne
Zgjidhni dy elemente dhe zbuloni detaje në lidhje me privatësinë tuaj Ky test do t’ju ndihmojë të kuptoni jetën, të identifikoni problemet dhe të gjeni një mënyrë për t’i zgjidhur ato. Cila
Flet nëna e 13-vjeçares që u abuzua nga Blerim Bizgjoni: Shoqja i kishte zgjidhur duart e këmbët Janë zbardhur detaje të reja dhe tronditëse në lidhje me ngjarjen e rëndë në Pogradec, ku shtetasi Blerim Bizgjonit abuz
Nuk ka më dyshime, Vidal mbërrin sot në Milano Arturo Vidal është një hap larg gjetjes së skuadrës së re. "Luftëtari" kilien do të bëhet lojtar i Interit në orët e ard
Bllokimi i Superiores, Rama cakton njeriun e sportit për të zgjidhur ngërçin e fillimit të kampionatit Superioria është shtyrë zyrtarisht me klubet që nuk janë dakort që kampionati të rinisë. Në lidhje me këtë ngërç Edi
"Më morën me shkelma, kam frikë të jetoj këtu", gruaja rrëfen tmerrin e grabitjes Mrik Ndoja është gruaja nga Puka e cila ra pre e grabitjes dhe dhunës nga disa persona të maskuar. Ajo ka deklarhar se a
Dëshmia: Politika anti-amerikane e Enverit, që la pa zgjidhur çështjen çame Publikohet historia e panjohur e delegacionit shqiptar të kryesuar nga zv/ministri i parë i Punëve të Brendshme, kolonel
“Politika anti-amerikane e Enverit, që la pa zgjidhur çështjen çame”, dëshmia e ish-zëvendësit të Koçi Xoxes Publikohet historia e panjohur e delegacionit shqiptar të kryesuar nga zv/ministri i parë i Punëve të Brendshme, kolonel
HOROSKOPI/ Një problem i pazgjidhur akoma ju krijon jo pak strese, përgatituni Dashi Përfitoni nga pozicioni i Mërkurit, i cili favorizon marrëveshjet, për të mbyllur një kontratë të re apo edhe p
Plagoset me thikë në zemër efektivi i policisë Një ngjare e rëndë ka ndodhur pak më parë në Gjirokastër, ku ka mbetur i plagosur një efektiv policie. Mësohet se ef
Reforma Zgjedhore: Përfundon takimi i Bashës me aleatët opozitarë Ka përfunduar takimi i kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha me disa nga aleatët opozitarë, ku ne fokus te diskutim
Kim ia la "fatin" e shqiptarëve në duart e tij, Basha: Ka mbetur një çështje pa zgjidhur! "Ka ardhur koha për opozitën për PD, për mikun tim Luli Basha që të baraspeshojnë të gjithë faktorët. Dhe të thonë P
Kadare: S’ka zgjidhje të problemeve në Ballkan pa u zgjidhur çështja shqiptaro-serbe Shkrimtari i njohur shqiptar Ismail Kadare, ka deklaruar se “nuk do të ketë paqe në Ballkan nëse nuk ka zgjidhje të prob
Zgjimi herët iu mundon? 10 këshilla për të zgjidhur “problemin” e mëngjesit Megjithëse shumë prej nesh e konsiderojnë zgjimin herët në mëngjes si një sfidë të vërtetë, nuk ka pse të jetë aq e vësh
Rama jep njoftimin e rëndësishëm për në orën 17:00: Pyesni që të sqaroheni! "Në orën 17:00 do të jemi drejtëpërdrejtë këtu me ju për t'ju përgjigjur pyetjeve dhe shqetësimeve tuaja..." Kryemini
Kush është gruaja e tij? Një enigmë për t'u zgjidhur nga karantina Aktualisht jemi në karantinë dhe shpeshherë të zgjidhim enigma është mënyra më e mirë për të mbajtur trurin të shëndetsh
Angela Martini shtatzanë? Detajet që ngrenë dyshime (FOTO LAJM) Në dhjetor të 2017 Angela Martini i dha fund beqarisë duke u martuar me miliarderin rumun, Dragos Savulescu. Për shum