999 rezultate për

zgjidhjen

Isa Mustafa: Kam biseduar me Thaçin dhe Veselin për zgjidhjen e presidentit të ri Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa kërkon nga subjektet politike bashkëpunim për gjetjen e një zgjidhje për postin president
Testoni nivelin tuaj të inteligjencës! Gjeni përgjigjen e saktë A) 2 B) 4 C) 8 D) 0 Nëse akoma nuk e keni gjetur zgjidhjen, përgjigjja e duhur është B)4.
Kryemadhi jep zgjidhjen për pagat e naftëtarëve të Ballshit: Taksën e naftës t'ua japë grevistëve Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi gjatë një takimi me banorët e qytetit të Fierit ka prekur temën e taksës së naftëve pë
BOJKOTI/ Ka afrim mes palëve, pritet përgjigja përfundimtare nga kryeministri U zhvillua raundi i dytë i bisedimeve mes Ligës Profesioniste të Futbollit, e përfaqësuar nga presidenti Edvin Libohova,
Testoni nivelin tuaj të inteligjencës! Gjeni përgjigjen e saktë Nëse akoma nuk e keni gjetur zgjidhjen, lexoni më poshtë për përgjigjen: 1/2 arrës së kokosit + 1 mollë + 3 banane =
Fidel Ylli: Jemi drejt marrëveshjes, futbolli nis shpejt Fidel Ylli, i cili së bashku me një grup tjetër nga qeveria, pas takimit që kishte me Ligën, është shprehur se gjithçka
Pritja mori fund në Kakavijë, Rama ka një mesazh për të gjithë Mbrëmë vonë makthi i shqipëtarë që prej ditësh prisnin në pikën kufitare të Kakavijës për të kaluar në tokën greke mori
Vuçiq: Nuk jam optimist për zgjidhjen e problemeve me Kosovën Në video-samitin e organizuar nga Këshilli Atlantik i Uashingtonit, presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq ka folur për
Zyberi angazhohet për zgjidhjen e pabarazisë në sektorin privat Në shumë kompani vendore pjesëtarët e bashkësive më të vogla, ende nuk kanë mundësi të punësohen, respektivisht në numër
"Ma marrin mësysh", Besniku gjen zgjidhjen epike për të mbrojtur Jonidën (FOTO LAJM) Vetëm para një jave moderatorja simpatike, Jonida Vokshi u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vajzë të cilë
Shëndosheni nga stresi? Mësoni zgjidhjen ideale Përse shëndoshemi kur jemi të stresuar? Stresi është një sinjal i trupit i cili njofton se diçka përreth nesh nuk shk
Shqipëria hap lokalet, Kosova gjen zgjidhjen perfekte e hap transportin publik (FOTO LAJM) Prishtina e ka gjetur zgjidhjen për transportin publik. Nga dje në kryeqytetin e Kosovës urbanët kanë nisur punën me
Ish-Sekretarja amerikane: SHBA-ja ''nuk po ndihmon'' në zgjidhjen e konflikteve mes Kosovës dhe Serbisë Ish-Sekretarja amerikane e Shtetit, Madeleine Albright ka thënë se Shtetet e Bashkuara nuk janë duke ndihmuar tani sikur
Pa tifozë, por sporti spanjoll gjen zgjidhjen e pazakontë për të ndezur emocionet në stadiume Në Spanjë po mendojnë të krijojnë atmosferë në stadiume, edhe pse qeveria ka urdhëruar që nuk do të ketë tifozë në stadi
Edhe Roma e gjen zgjidhjen, futbollistët dhe stafi teknik heqin dorë nga 4 paga mujore Ndërkohë që në Itali nuk ka ende një vendim në lidhje me ndërprerjen e pagave të futbollistëve, një tjetër klub e ka gje
''Ku t' i gjejmë paratë'', Basha flet për zgjidhjen: Mos të shohim Amerikën, por Kosovën Kryedemokratii Lulzim Basha ka theksuar sot se në situatën që po kalon vendi, shtresat në nevojë, por jo vetëm, edhe biz
Nuk janë kufizimet, zyrtari i lartë i OBSH gjen zgjidhjen finale për koronavirusin Deri më tani, doktorët nuk kanë gjetur asnjë kurë të drejtpërdrejt ndaj koronavirusit. Të gjithë pacientët e shtruar
Edhe pse larg, Keisi dhe Stresi gjejnë zgjidhjen për të qenë bashkë në karantinë (FOTO LAJM) Në fillim të këtij muaji, Stresi bëri të ditur se gjërat mes tij dhe Keisit ishin rikthyer si dikur. Çifti i kishte l
"Nuk ushqehen njerëzit me batuta", Basha jep zgjidhjen ekonomike Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar me anë të një postimi në rrjetet sociale përsa i përket masave që
Aktorja shqiptare gjen "zgjidhjen", si të dalni për darkë dhe mos infektoheni me koronavirus (VIDEO) Pasi qarkulloi mirë e mirë në Italinë fqinjë, ngjalli panik në Greqi, shënoi raste në Serbi, Bosnje e Bullgari, duke na