999 rezultate për

zgjidhja

Daja: Skënderbeu mbetet zgjidhja e parë, presim përgjigje pozitive nga Zvicra Pas fitores me Vllazninë, te Skënderbeu u është ndezur shpresa për një vend në Europa League, duke qenë se edhe kalendar
Borrell: Zgjidhja Kosovë-Serbi kurrë s’ka qenë e lehtë Shefi për Politikë të Jashtme të BE-së, Josep Borrell, ka thënë se ka nderin që të rinisë bisedimet në mes të Prishtinës
Shembja e Teatrit, Kalo kritikë qeverisë: Pse gjithë kjo urgjencë, mos u zhduk koronavirusi?! Mjeku i njohur Tritan Kalo ka kritikuar qeverinë për shembjen e godinës së Teatrit Kombëtar, teksa thotë se vendi ka ako
Interneti i ngadaltë iu "nxiu" jetën? Zgjidhja është kaq e thjeshtë Shumë njerëz janë ngujuar në shtëpi këto ditë dhe janë fiksuar te pajisjet e tyre, që lidhen me internetin. Mirëpo kj
Interneti i ngadaltë iu "nxiu" jetën? Zgjidhja është kaq e thjeshtë Shumë njerëz janë ngujuar në shtëpi këto ditë dhe janë fiksuar te pajisjet e tyre, që lidhen me internetin. Mirëpo kj
Dezinfektant apo alkool për të luftuar COVID 19, kjo është zgjidhja që jep Turqia Ajo çka po dëgjojmë më së shumti këto ditë përveç qëndrimit në shtëpi, është pikërisht larja e duarve. Në Turqi nuk p
Allajbeu: Kjo është zgjidhja më e mirë për koronavirusin në Shqipëri Drejtori i Spitalit Amerikan, Klodian Allajbeu i ftuar në emisionin “Opinion” ka folur për situatën e krijuar nga përhap
Juve-Inter, flet Marotta: Zgjidhja e vetme të luhet me dyer të mbyllura këtë javë Beppe Marotta thotë se të luash pas dyerve të mbyllura është e vetmja zgjidhje që kampionati të vazhdojë dhe të mbyllet
Keni akne në shpinë? Të gjitha gjërat që duhet të bëni ndryshe Aknet në pjesën e shpinës ose kurrizit mund të na bëjnë të ndjehemi të pasigurt me lëkurën tonë sa herë që shkojmë me pu
"Të dashur miliarder, do zgjidhja djalin e tij!" Agnesa reagon për lidhjen me biznesmenin (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj ka reaguar për herë të parë për lidhjen e përflur sot në media me biznesmenin indian, Chetaan Sandesara.
Nëse keni probleme me kujtesën, kjo është zgjidhja Femrat të cilat kanë probleme me kujtesën mund ta gjejnë zgjidhjen tek seksi i cili ndihmon në forcimin e hipokamusit,
Nëse keni probleme me kujtesën, kjo është zgjidhja Që seksi shëron shumë semundje e dinim, por që rregullon edhe problemet me kujtesën te femrat na e tregon një studim i f
Basha: Zgjidhja e vetme janë zgjedhjet e lira Me nje shenim ne faqen e tij ne FB, Basha i shpreh mirenjohje Partisë Popullore Europiane për vëmendjen e veçantë ndaj S
Juve-Lazio, ku dhe kur do të zhvillohet finalja e Superkupës? Më shumë detaje janë publikuar rreth organizimit të Supercoppa Italia mes Juventusit dhe Lazios. Sipas "Corriere Dell
Keni akne në shpinë? Të gjitha gjërat që duhet të bëni ndryshe Aknet në pjesën e shpinës ose kurrizit mund të na bëjnë të ndjehemi të pasigurt me lëkurën tonë sa herë që shkojmë me pu
Gjendet zgjidhja për problemet që krijon Dembele te Barcelona Një nga gjërat për të cilat është kritikuar më shumë për Dembele në muajt e fundit është çrregullimi që ai ka në jetën e
Vuani nga sytë? Zgjidhja është në dorën tuaj Sporti është një ndër aktivitetet më të vlefshme për njeriun, si për t’u mbajtur në formë, por dhe për të parandaluar pl
Debat brenda PD, ish-deputetët i kërkojnë Bashës që të mos bëj marrëveshje me Ramën Paraditen e së dielës, kreu i opozitës, Lulzim Basha zhvilloi një mbledhje me grupin parlamentar dhe kryesinë e PD. P
Doni edhe punë edhe gjumë, zbulohet zgjidhja për gjumashët (FOTO LAJM) Netët e gjata dhe mëngjeset e përgjumura janë një gjendje që askush nuk e dëshirojmë por që vazhdimisht na ndodh. Dis
Basha: Zgjidhja e krizës kalon nga politikanë me pranga në duar (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, këtë mëngjes ka publikuar videon ku akuzon Ramën si një hajdut psiqik që vodhi