999 rezultate për

zgjidhĂ

Zgjidha anti-koronavirus, substanca me të cilën Serxhio Ramos doli pozitiv pas finales me Juven Një studim i Universitetit të Oksfordit ka arritur në një përfundim shumë të rëndësishëm shkencor sa i përket medikament
Moderatorja i bashkohet ERTV-së, që sot e tutje krah Kryeministrit Anjeza Maja deklaroi vetëm pak kohë më parë se do të ishte pjesë e një televizioni privat. Moderatoren do ta ndjekim
Rrëfehet ish-Presidenti: Si e zgjidha krizën politike me pica e çaj “Për zgjidhjen e krizës politike nuk duhen drejtuar sytë nga ndërkombëtarët“. Kështu mendon ish-Presidenti Alfred Moisiu
Topi: Krizën e vizave me Maqedoninë e zgjidha unë ... Ne mbrëmje, mbas kësaj bisede, kryeministri Gruevski premtoi që do të ndryshojë situata dhe