999 rezultate për

zgjidh

Basha publikon videon dhe jep zgjidhjen: Ndryshoje qeverinë! Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha vazhdon fushatën politik në profilin e tij zyrtar në rrjetin social Facebook
HOROSKOPI/ Sot është dita ideale pë të zgjidhur problemet Dashi Ndoshta do të duhet të bësh një zgjedhje midis thënies së së vërtetës dhe gënjeshtrës sot. Në disa rrethana, kjo
Kryeministri: Kur bie një hall ka vetëm një adresë për ta zgjidhur: Edi Rama dhe PS Kryeministri i vendit Edi Ramam pas mbledhjes me shtabin elektoral të Partisë Socialiste në një dalje për media theksoi
Këtu dimër e acar, vajzat shqiptare bëhen çokollatë në Dubai (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë Shqipëria u godit nga rryma të ftohta dhe rreshje dëbore. Por disa prej vajzave të ekranti shq
Kafe apo çaj? Na thoni ç'zgjidhni t'ju themi ç'thuhet për ju Njerëzit ndahen në dy grupe: ata që porosisin gjithmonë kafe dhe fansat e çajit. Dy nga pijet më popullore të botës thon
Një ditë para zgjedhjeve, BE: Kemi besim që Presidenti do të zgjidhet shpejt Shefi i Zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë, Tomas Szunyog dhe shefat e misioneve anëtare të bllokut evropian në Kosov
A e çon LDK Kurtin në Kushtetuese nëse zgjidhet shef i Qeverisë? Veliu: Po punojmë që ai të mos bëhet kryeministër Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Veliu, as s’e ka përjashtuar e as s'e ka konfirmuar mundësinë që ta d
Programi për mirëqenien sociale, Duma: Ne largojmë të keqen e nisim zgjidhjen Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma, gjatë prezantimit të programit për Mireqenien Sociale, tha se shqiptarë
Zgjedhjet në Kosovë: Plot probleme që presin zgjidhje Lufta me pandeminë, vaksinimi i qytetarëve në periudhën e afërt dhe rimëkëmbja ekonomike po mbizotërojnë fushatën zgjedh
Marotta: Shitja e Interit? Shpresoj në një zgjidhje të shpejtë Drejtori sportiv i Interit, Giuseppe Marotta, është shprehur se një zgjidhje e shpejtë në shitjen e Interit do të ishte
Ronaldo zgjidhet lojtari më i mirë i dekadës nga IFFH, Messi as në top tre Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo është zgjedhur lojtari më i mirë i dekadës nga Federata Internacionale në histori t
Zgjidhni një lule dhe zbuloni anën e fshehtë të personalitetit tuaj Zgjidh një nga lulet që të pëlqen më shumë. Pasi të kesh bërë zgjedhjen tënde, gjej përshkrimin dhe mos u çudit nëse nuk
Ava Max zgjidhet këngëtarja më e dëgjuar e vitit 2020 në këtë vend (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Ava Max, është një prej emrave që çdo ditë shënon arritje të reja. Ajo po dëgjohe
Zaev: Besoj në zgjidhje me Bullgarinë pa e kontestuar identitetin dhe gjuhën maqedonase Për Identitetin dhe gjuhën maqedonase as nuk është diskutuar dhe negociuar dhe as nuk do të diskutohet dhe negociohet.
Shtëpia rrezikon të përmbytet, qytetari gjen zgjidhjen e padëgjuar më parë (FOTO LAJM) Prej ditësh Shqipëria është përfshirë nga reshjet e shiut të cilat kanë shkaktuar përmbytje në shumë zona në vend. Nj
Kush i ka gjasat më të mëdha të zgjidhet president? Flasin analistët Analistët politik në emisionin Debat Plus kanë folur për situatën e fundit në vend. Ata kanë diskutuar rreth asaj se
Testi i personalitetit 2021: Zgjidhni një shtëpi dhe zbuloni kush jeni në të vërtetë Shtëpia numër 1 : Tregon se jeni një person i thjeshtë dhe komod në të njëjtën kohë. Jeni gjithashtu i dashuruar pas gjë
PËRGJIMI/ Ndragheta e implikuar në ndërtimin e grataçelave në Tiranë: "Niku" të zgjidh punë te Veliaj me 20% Mafia Italiane i ka shtrirë rrënjët edhe në Tiranë. Sipas përgjimeve të antimafias italine, personazhe të krimit në shte
Banorët u tronditën nga dy shpërthime të fuqishme, misteri akoma i pazgjidhur në Lezhë Mbrëmjen e djeshme banorët e LEzhës u tronditën nga dy shpërthime të fuqishme, të cilat vijojnë të mbeten mister. Ng
Hazard zgjidhet lojtari më i mirë në historinë e Belgjikës Federata Belge e Futbollit ka hapur një sondazh për të zgjedhur më të mirin e historisë në rastin e 125 vjetorin e Feder