999 rezultate për

zgjedhja

Solskjaer zgjedh kapitenin e ri, tifozët nuk përmbahen në rrjetet sociale Largimi i Antonio Valencias nga Manchester United ka lënë të hapur çështjen e shiritit të kapitenit te Manchester United
Flet Calderon: Perez ka kontaktuar Mourinhon Ish-presidenti i Real Madrid, Ramon Calderon tha në një intervistë për Sky Sports se Florentino Perez ka kontaktuar javë
Dimitrov: Zgjedhja mes Siljanovskës dhe Pendarovskit nuk do jetë shumë e vështirë Ministri i jashtëm i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Nikolla Dimitrov pasdite përmes profilit të tij në Facebook ia
Rugani nuk do të largohet nga Juventusi Davide Torchia, agjenti i mbojtësit të Juventusit Daniele Rugani ka folur për të ardhmen e Italianit te bardhezinjtë.
Zgjedhja e Zvicrës, familja dhe e ardhmja: Albian Ajeti tregon gjithcka Tabloidi zvicëran“Blick” i ka kushtuar një hapësira të veçantë sulmuesit të Baselit, Albian Ajeti, që është vëllai i mbr
Blue Jones bën deklaratën befasuese për Era Istrefin: Ajo ishte zgjedhja perfekte Siç mund ta keni lexuar, në fund të tetorit, Jonas Blue prezantoi albumin “BLUE”, i cili u lançua ditën e djeshme në pla
Nainggolan: Interi, zgjedhja e jetës Mesfushori i skuadrës së Interit, Radja Nainggolan ka theksuar se skuadra zikaltër është zjedhja e jetës për të pasi ësh
Hierro: Zgjedhja ime ishte për shkak të rrethanave Duket se zgjedhja e tij si dhe ajo e David de Geas në portë janë zgjedhje për shkak të rrethanave. Këtë e ka kuptuar më
Të premten votohen ndryshimet në qeverinë e Seanca parlamentare për rikonstruimin e Qeverisë do të mbahet të premten më 1 qershor. Në rend dite do të jetë përzgjedh
Skuadra e madhe angleze kërkon mbrojtësin shqiptar Mediat në Spanjë raportojnë se zgjedhja e Liverpoolit për mbrojtjen është shqiptari i cili luan për kombëtaren e Danimar
Dështon zgjedhja e kryesuesit në Kuvendin e Malishevës Grupet politike në Kuvendin Komunal të Malishevës nuk kanë arritur marrëveshje për zgjedhjen e kryesuesit të Kuvendit të
Zgjedhja e kryeprokurorit, Ilir Meta takim urgjent kokë më kokë me Donald Lu Situata e nxehtë pas paralajmërimit të opozitës për protesta ka bërë që Presidenti i vendit Ilir Meta të zhvillojë një t
Gruevski: Zgjedhja e kryetarit të bëhet pa presione Kandidatët për kryetar të VMRO-DPMNE-së në procesin e grumbullimit të nënshkrimeve të mos shfrytëzojnë asnjë formë të pr
Basha nuk heq dorë: Nuk ulem me Ramën, zgjedhja e prokurorit bëhet nga Vettingu Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka folur për “Neës 24” ku foli për debatin e shkaktuar për zgjedhjen e kryepro
Zgjedhja e kryeprokurorit/ Rama-Bashës: Bëjmë një pakt për Evropën, e fillojmë nga… Kryeministri Edi Rama një ditë para skadimit të mandatit të Prokurorit, ka shtruar një pyetje në Facebook për një zgjidh
Zgjedhja e kryeprokurorit të ri, PS tërhiqet nga shkarkimi i Adriatik Llallës? Sot zhvillohet mbledhja e Konferencës së kryetarëve për të diskutuar programin e punës si dhe kalendarin 3 javor. Në
Zgjedhja e kryeprokurorit të ri, zbulohen skenarët se çfarë mund të ndodhë Mbrëmjen e kaluar në emision "Java në RTSH" u komentua zgjedhja e kryeprokurorit të ri i cili do të zgjidhet në muajin d
10 gabimet në makijazh që bëjnë të dukemi më të vjetra(FOTO LAJM) Makijazhi mund të forcojnë vetëbesimin tonë duke theksuar tiparet tona më të mira të fytyrës dhe duke e bërë lëkurën ton
Dështon për të dytën herë zgjedhja e kryetarit të Gjykatës Themelore të Gjilanit Ka dështuar zgjedhja e kryetarit të Gjykatës Themelore të Gjilanit pasi anjëri nga 8 kandidatët nuk ka fituar sot votat
Zgjedhja e Bundestagut! Dalin exit-pollet: Ja sa fiton Merkel dhe partia e ekstremit të djathtë Partia e kancelares Angela Merkel CDU dhe partia simotër e saj, CSU, me të cilën është në koalicion, kanë fituar 32% të