999 rezultate për

zgjedhin

Plasin kritikat: Mjekët italianë do të lejohen të zgjedhin se cilët pacientë me Covid-19 do të shpëtojnë Ministria italiane e shëndetësisë është kritikuar për një draft që ka krijuar mbi planin e ri që duhet të ndjekë për pan
A mund t'a zgjedhin dot prindërit gjininë e fëmijës? A ekziston ndonjë mënyrë për të përcaktuar gjininë e foshnjës? Ose edhe të rrisni shanset për të pasur djalë apo vajzë?
COVID-19/ Nuk ka më vende në terapi intensive, mjekëve u duhet të zgjedhin kush do të jetojë Zvicra po kalon ditë të vështira për shkak të valës së COVID-19 që ka pushtuar vendin. Zvicra ka njoftuar se 876 vend
Pëllumb Pipero thirrje shqiptarëve: Nuk do të na duhet të zgjedhim mes pacientëve! Doktori Pëllumb Pipero, ka dhënë garanci personale se në asnjë moment mjekëve nuk do tu duhet të zgjedhin mes pacientëve
Ndalohet qarkullimi tek ish-sheshi Shqiponja, plani për devijimin e trafikut Qarkullimi i mjeteve tek ish-sheshi Shqiponja do të ndalohet për shkak të punimeve për ndërtimin e Unazës së Madhe tek z
SHBA-atë zgjedhin Presidentin e ri me 3 nëntor, cili është elektorati "gri" Ndërsa kanë mbetur vetëm disa ditë para zgjedhjeve të 3 nëntorit, presidenti republikan Donald Trump dhe kandidati demok
Përfundojnë votimet e dalin emrat, demokratët zgjedhin për Dibrën, Matin e Bulqizën Kanë përfunduar votimit në Dibër, Mat e Bulqizë për kandidatët me të cilët Partia Demokratike do të marrë pjesë në zgjed
7 arsyet pse vajzat e mira zgjedhin djemtë e këqinj Ka shumë gra që vrapojnë drejt burrave për të cilat, mamatë e tyre i kanë paralajmëruar gjithmonë! Duket se natyra i mer
Fat i keq! Shenjat e horoskopit që zgjedhin gjithmonë personin e gabuar Njihuni me 2 shenjat e horoskopit që nuk bien kurrë në dashuri me partnerin e duhur. Akrepi Për Akrepin, dashuria
Tifozët zgjedhin formacionin më të mirë të të gjitha kohërave në Champions (FOTO LAJM) Liga e Kampionëve është shumë dashur për tifozët e futbollit sepse paraqet lojtarët më të mirë në botë që luftojnë kokë
Tifozët zgjedhin formacionin e sezonit 2019/20 në Premier League Sezoni më i gjatë në Premier League është vetëm një ndeshje që të përfundojë me Liverpoolin që tashmë është shpallur kam
7 arsyet pse vajzat e mira zgjedhin djemtë e këqinj Ka shumë gra që vrapojnë drejt burrave për të cilat, mamatë e tyre i kanë paralajmëruar gjithmonë! Duket se natyra i mer
Sondazhi i Marca: Pse gaboi Barça dhe i kujt është faji? Ja kë zgjedhin tifozët (FOTO LAJM) Barcelona humbi titullin e La Liga teksa në ndeshjen e parafundit katalanasit u mposhtën në shtëpi 1-2 nga osasuna, shkr
Në 2 vjetorin e martesës, Afërdit dhe Jakub zgjedhin vendin special (FOTO LAJM) Dy vite më parë, Afërdita Dreshaj kurorëzoi dashurinë me sportistin çek Jakub Kindl në një ceremoni madhështore në Miami
Trishtuese: 49% e shqipëtarëve duan të largohen dhe këto janë vendet që zgjedhin Gati gjysma e shqiptarëve (49%) po mendojnë seriozisht që të ikin nga vendi, sipas një sondazhi që zhvilloi Këshilli i B
A mendon se e njeh veten? Biskota që do zgjedhësh tregon shumë rreth personalitetit tuaj A mendon se e njeh veten? Mund të thoni se si ju shohin të tjerët? Duke zgjedhur një biskotë do ta zbuloni! Shumë herë n
Sondazhi i Marca: Tifozët zgjedhin fituesin e La Ligas (FOTO LAJM) La Liga ka hyrë në javën e rinisjes. Kampionati spanjoll do të startojë më 11 qershor në ndershjen derbi të qytetit mes
Mes tyre edhe Shqipëria, ndërkombëtarët zgjedhin fotot më kreative për distancimin social (FOTO LAJM) Lirimi i masave nëpër botë pas një periudhe të gjatë izolimi ka sjellë nevojën për gjetjen e zgjidhjeve të pazakonta dhe
Fjoralba Ponari pyetet për virgjërinë, ja përgjigja e saj Moderatorja në Top Channel, Fjoralba Ponari, ka ndarë me fansat në Instagram idetë e saj rreth virgjërisë. "Si mendon
Messi apo Ronaldo? 10 trajnerët e mëdhenj zgjedhin Se cili është më i miri, Cristiano Ronaldo apo Lionel Messi ka qenë gjithmonë një pyetje e vështirë. Por më së miri k