E FUNDIT/ Sërish lëkundje tërmeti në Durrës
999 rezultate për

zgjatur

Buffon nuk ka ndërmend të tërhiqet nga futbolli, e mbyll me PSG-në në moshën 43-vjeçare Karriera e pabesueshme e Gigi Buffon është e destinuar të vijojë, gjithmonë me fanellën e PSG-së. Portieri veteran itali
Kaq mjaftoka për ta zgjatur lidhjen 100 vjet! Kemi dëgjuar kaq shumë teorira rreth gjërave që duhet të bëjmë për një lidhje afatgjatë sa nuk dimë ç’të besojmë më parë
Talenti 19-vjeçar rinovon kontratën me PSG PSG po blindon talentët e skuadrë duke i rinovuar kontratat. Sot talenti Metehan Guclu ka zgjatur kontratën me klubi
SBASHK: Nuk jemi dorë e zgjatur e asnjë partie, greva vazhdon Të gjithë mësimdhënësit në Kosovë do të vazhdojnë sot grevën. Kjo gjë u bë e ditur nga Sindikata e Bashkuar për Arsim S
Çfarë po ndodh me hetimet ndaj Tahirit? Kuvendi merr vendimin e rëndësishëm Ditën e sotme me votat e mazhorancës është vendosur të zgjasë edhe me tre muaj të tjerë, afatin e komisionit hetimor nda
Gratë që punojnë me orar të zgjatur rrezikohen nga kjo sëmundje shumë e përhapur Studime të shumta veçse kanë dëshmuar se të punuarit për më gjatë se 39 orë në javë është gjë e pashëndetshme për gjiths
Zyrtarët e Kosovës shkojnë për raportim te Vuçiçi Presidenti serb, Aleksandar Vuçiç është takuar sot në Beograd me përfaqësuesit politikë të serbëve nga Kosova Takimi
Sekrete për të zgjatur ngjyrën e flokut Mbase keni shpenzuar një shumë të madhe parash ose shumë kohë që të nxirrni ngjyrën përfekte të flokëve tuaj dhe pas kës
S'ka arsye për festë, i riu nga Kosova rrëfen torturën në punë Kosova përveç që përballet me papunësi edhe ata që punojnë përballen me mungesë të ligjit të punës. Ka shumë raste ku
Zyrtare: Roberto Firmino zgjat kontratën me Liverpoolin Sulmuesi brazilian, Roberto Firmino ka zgjatur kontratë me klubin anglez, Liverpool. Ai ka nënshkrua një kontratë af
Mickoski: Zaev shpif, unë nuk jam dorë e zgjatur e Gruevskit Pak para takimit me kryemistrin Zoran Zaev, kryetari i VMRO DPMNE-së Hristijan Mickoski dërgoi një sërë kritikash dhe ak
Zyrtare: Jose Mourinho zgjat kontratën me Manchester United Jose Mourinho ka zgjatur kontratën me Manchester Unitedin deri në vitin 2020. Trajneri portugez ka vendosur t’ia përk
60 minuta takim, Donald Lu i shkon në zyrë Xhafajt Pak pas takimit të Vlahutin, edhe ambasadori Donald Lu i ka shkuar me urgjencë në zyrë ministrit Fatmir Xhafaj. Mëso
Izraeli në thatësirë të tejzgjatur, shteti i lutet Zotit Izraeli po përballet me një tjetër dimër të thatë, ndërsa ministri i saj i Bujqësisë mendon për një zgjidhje jo fort kon
Zyrtare: David Silva nënshkruan kontratë të re me Cityn David Silva e ka zgjatur kontratën me Manchester Ctiyn të enjten pasdite, ka njoftuar vetë klubi në faqen e tij zyrtare.
Majk kapet mat me të dashurën e re në rrugët e Selanikut (FOTO LAJM) Këngëtari Majk Kaveli, pas deklaratës për ndarjes përfundimtare me Majlinda Zekën me të cilën ka dhe një djalë është kap
Çfarë po ndodh në kufi? Grekët bllokojnë për 7 orë kalimin nga Kakavija Për shkak të një problemi të palës greke në kufi mbrëmjen e djeshme prej 7 orësh rrjesht, asnjë person që nuk ishte shte
"De'javu" e tejzgjatur, përtej lodhjes! nga Genti Pulti - “Ska problem se ne e hengrem tonen, shpresojme qe do behet per kta femije ky vend!" Kemi 25 vit
Rinovimi tjetër tek Real Madrid, rradhën e ka kryesori Serxhio Ramos, mbrojtësi i Realit të Madridit, thuhet se zgjatur kontratën me klubin e tij deri në vitin 2021. Siç rapor
Milloshovski sulmon kryeprokuroren Janeva Antonio Milloshovski nga radhët e VMRO-DPMNE-së ka deklaruar se qëllimi i Speciales është që të komprometojë VMRO-në, du