999 rezultate për

zgjatjen

Komisioni Hetimor: Shtyhet me 2 muaj afati për punimet Me 7 vota pro dhe 2 kundër, Komisioni Hetimor miratuar kërkesën për zgjatjen me dy muaj të Komisionit Hetimor. Kjo kërke
Prokurorët pritet të kërkojnë zgjatjen e hetimeve për Tahirin Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka shkuar sërish ditën e sotme në Gjykatën e Apelit të Krimeve të Rënda, i shoqë
Milani nis punën për rinovimin me Donnarumma Gardiani i portës kuq e zi ka bërë ndeshje fantistike këtë sezon duke qenë një nga pikat kryesore për ngritjen e Milanit
Eriksen refuzon rinovimin me Tottenahmin, Barcelona dhe Real Madrid në pritje Christian Eriksen ka refuzuar zgjatjen e kontratës me Tottenhamin, sipas mediave britanike. Oferta e fundit që Totten
Saimir Tahiri ankimon zgjatjen e hetimeve për të Hetimet për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahirin janë shtyrë me tre muaj të tjerë. Krimet e Rënda morën këtë ve
Nënshkruhet Memorandumi i Mirëkuptimit për Zgjatjen e tij për një Periudhë të Dytë 5-vjeçare Në Qendrën për Hapje dhe Dialog (COD) pranë ambienteve të kryeministrisë, u organizua sot ceremonia e diplomimit të pjes
Nga arratia, ish-zyrtari i policisë ankimon vendimin e Gjykatës Ish-shefi i Policisë Vlor Jaeld Çela, i cili aktualisht gjendet në arrati për shkak të bashkëpunimit me Habilajt, ka ank
Fund thashethemeve, vjen lajmi i mirë për Icardin tek Interi Pas shumë thashethemeve se do të ikte diku, Icardi do të qendrojë tek Inter. “Gazzetta dello Sport” shkruan se së shp
Valencia nuk e toleron Interin për Cancelon Sipas Gazzetta Dello Sport, Valencia këmbëngul në klauzolën që parashikon blerjen e futbollistit nga zikaltrit për 35 mi
Shpëtoni për vetëm tre ditë nga gripi dhe ftohja Për të shpëtuar sa më shpejt nga ftohja dhe gripi, zgjidhja më e mirë është zinku, ai shkurton kohëzgjatjen e ftohjeve t
Inter dhe Candreva gati për zgjatjen e kontratës Në humbjen e hidhur me Udinesen, Antonio Candreva realizoi asistin e 8-të sezonal, duke u konfirmuar një makinë e vërtet
Chelsea gati t’i rinovojë kontratën spanjollit Fabregas nga frika e Unitedit Skuadra e Chelsea-t po planifikon t’i ofrojë një kontratë të re mesfushorit spanjoll, Cesc Fabregas, për ta mbajtur larg
Inter e kërkon, lojtari përgatit rinovimin Ndonëse përflitej si prioriteti numër një në merkaton e Interit, belgu Naingolan po bëhët gati për të rinovuar kontratën
Formula indiane për zgjatjen e flokëve Shumë vajza dëshirojnë të rrisin flokët në një kohë të shkurtër dhe jo të presin me vite. Tashmë është gjetur një zgj
Formula indiane për zgjatjen e flokëve Shumë vajza dëshirojnë të rritin flokët në një kohë të shkurtër dhe jo të presin me vite. Tashmë është gjetur një zgjidh
Pakti Rama-Basha, "senatori" i KQZ-së bëhet kryetar i saj Pjesë e paktit Rama-Basha është edhe kalimi i kreut të KQZ-së tek Partia Demokratike. Nisur nga ky fakt, Rama dhe Basha
PSG bën gati rinovimin me Cavanin, e bën lojtarin më të paguar në histori Edinson Cavani po bën gati zgjatjen e kontratën me PSG-në deri në vitin 2020. Sulmuesi uruguain ka arritur marrëveshjen
BE: Liderët pajtohen për zgjatjen e sanksioneve kundër Rusisë Liderët e Bashkimit Evropian kanë dhënë pajtimin mbrëmë për zgjatjen e sanksioneve ekonomike kundër Rusisë për shkak të
Ja si të shpëtoni nga ftohja dhe gripi në vetëm 3 ditë Për të shpëtuar sa më shpejt nga ftohja dhe gripi, zgjidhja më e mirë është zinku: ai shkurton kohëzgjatjen e ftohjeve t
Ja si mund të shpëtoni nga ftohja dhe gripi në vetëm me 3 ditë Për të shpëtuar sa më shpejt nga ftohja dhe gripi, zgjidhja më e mirë është zinku, ai shkurton kohëzgjatjen e ftohjeve t