999 rezultate për

zgjat

Talenti 19-vjeçar rinovon kontratën me PSG PSG po blindon talentët e skuadrë duke i rinovuar kontratat. Sot talenti Metehan Guclu ka zgjatur kontratën me klubi
Një trëndafil që zgjat një vit, kompania bën shpikjen gjeniale Çmimi 39 dollarë për një trëndafil nuk është pak, por e meriton vlerën kur flitet për lule që zgjasin gjatë të gjithë vi
Milani nis punën për rinovimin me Donnarumma Gardiani i portës kuq e zi ka bërë ndeshje fantistike këtë sezon duke qenë një nga pikat kryesore për ngritjen e Milanit
Si të zgjatesh disa cm për një javë (FOTO LAJM) Alice Robinson nga Anglia provoi disa teknika popullore dhe arriti të bëhej 1.5 cm më e gjatë në javë falë shtrirjes së
Eriksen refuzon rinovimin me Tottenahmin, Barcelona dhe Real Madrid në pritje Christian Eriksen ka refuzuar zgjatjen e kontratës me Tottenhamin, sipas mediave britanike. Oferta e fundit që Totten
Dënohet 6 muaj burgim mjeku në Gjilan, shiti veten për 30 euro Gjykata Themelore në Gjilan ka shpallë aktgjykim dënues ndaj të akuzuarit E. E., në kohëzgjatje prej gjashtë muaj burgim
Zgjatet deri në 31 dhjetor vlefshmëria e kartave të identitetit Qytetarët e Tiranës nuk do të duhet të presin më në radhë për t’u pajisur me kartën e identitetit. Bashkia e Tiranës
Saimir Tahiri ankimon zgjatjen e hetimeve për të Hetimet për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahirin janë shtyrë me tre muaj të tjerë. Krimet e Rënda morën këtë ve
SBASHK: Nuk jemi dorë e zgjatur e asnjë partie, greva vazhdon Të gjithë mësimdhënësit në Kosovë do të vazhdojnë sot grevën. Kjo gjë u bë e ditur nga Sindikata e Bashkuar për Arsim S
Vetëm 14 ditë zgjat procedura e re për punësim në Gjermani Që nga nëntori i 2017-ës procedura e vizave të punës për shtetasit e Ballkanit Perëndimor është më e thjeshtë dhe realiz
Kim Kardashian flet për herë të parë për martesën që zgjati vetëm dy muaj Nëse ju kishte dalë nga mendja, Kim Kardashian dikur ka qenë e martuar me basketbollistin e njohur Kris Humphries për p
Sfida që zgjati 50 orë, shikoni kush shpallet kampioni i ri i botës në shah Çarlsen shpallet kampion bote pas 50 orësh në lojën e shahut, ku ka arritur të mundë kundërshtarin e tij nga Shtetet e B
“Nuk kemi parë kurrë diçka të tillë”, çfarë ishin valët misterioze që goditën tokën Misteri i "gjëmimit në Oqeanin Indian" dhe valëve të çuditshme sizmike që tronditën botën e shkencës në 11 nëntor duket
Burnemouth-Arsenal mbyllet pjesa e parë 1-1 (VIDEO) Është mbyllur pjesa e parë 1-1 sfida mes Bunemouth dhe Arsenalit. Topcinjtë kaluan të parët në avanatzh falë autogolit
Zyrtare: Sadio Mane rinovon kontratën me Liverpoolin Sadio Mane është një lojtar shumë i rëndësishëm për skuadrën e Jurgen Klopp. Por siç raporton "Sky Sports News" të d
Chievo: Zgjat vetëm 4 jave aventuara e Gan Piero Venturës I konsideruar si fajtori kryesor i eleminimit të Italisë nga Botërori fiks një vit më parë Gan Piero Ventura, shkarkoh
Seanca e jashtëzakonshme zgjat disa minuta, zbehen shpresat për liberalizim Vetëm pak minuta ka zgjatur seanca e jashtëzakonshme e Kuvendit për pakon e ligjeve për sundim të ligjit dhe agjendës in
Si në filma peshkatari shpëton foshnjën në mes të detit: Mendova se ishte kukull Një peshkatar nga Zelanda e Re po peshkonte në plazhin Matata në Ishullin e Veriut kur vuri re një kukull porcelani që n
Kaq vite burg u dënua gjilanasi që mashtroi qindra qytetarë Gjykata Themelore në Gjilan ka shpall aktgjykim dënues për të akuzuarin G. L. në kohëzgjatje prej 2 vjet e tetë muaj bur
Nënshkruhet Memorandumi i Mirëkuptimit për Zgjatjen e tij për një Periudhë të Dytë 5-vjeçare Në Qendrën për Hapje dhe Dialog (COD) pranë ambienteve të kryeministrisë, u organizua sot ceremonia e diplomimit të pjes