999 rezultate për

zeza

Çfarë do që të bëj duket yll, Bora Zemani ndryshon sërish look (VIDEO) Moderatorja Bora Zemani, në dhjetor të vitit që lamë pas, hoqi dorë nga flokët e zinj. Ajo i ktheu në ngjyrë çokollatë d
Me qese të zeza e lopata në dorë, detaje rrëqethëse nga eliminimi i Jan Prengës Ditën e sotme policia ka shpallur në kërkim 5 persona të tjerë të dyshuar për rrëmbimin dhe eliminimin e 49 vjeçarit Jan
Si për të harruar problemet e fundit, Arbenita ndryshon look dhe duket yll (VIDEO) Modelja Arbenita Ismajli është një ndër emrat më të njohur e të komentuar të momentit në showbiz-in shqiptar. Vazhdim
Rrëzimi i avionit, Irani refuzon të japë kutitë e zeza Irani ka refuzuar t’u dorëzojë specialistëve ndërkombëtarë kutitë e zeza të avionit që shkaktoi humbjen e 176 njerëzve.
Ja përse macet e zeza përfaqësojnë fatin e keq Macet e zeza janë parë gjithmonë si një fat i keq dhe shumica prej nesh na ndodh t'i shmangim ato kur i hasim në rrugë.
Nënshkrim i Marrëveshjeve për projektin "Stacioni i pastrimit për ujërat e zeza në Shkup" Në Ministrinë e Financave sot do të nënshkruhen Marrëveshje për projektin “Stacionet e pastrimit për ujërat e zeza në Sh
E bukur dhe joshëse, Ilda Bejleri shkëlqen veshur me të zeza (FOTO LAJM) Ilda Bejleri është një nga moderatoret sportive më të komentuara dhe më të dashura në ekranet shqiptare. Bërveç se e
Rreziku që vjen nga mbushjet "e zeza" të dhëmballëve Toksinat paraqesin kërcënime të shumta. Ato helmojnë drejtpërdrejt turpin, duke dëmtuar trurin, mëlçinë, sistemin nervor
I vdiq i ati nën rrënojat e hotelit të tij, familjes Qatos s’i ndahen "të zezat" DURRËS– Hotel “Vila Palma” në Golem, një objekt në pronësi të inxhinierit kolaudues Arben Qato dhe shefes së Urbanistikë
Ligji që u kundërshtua, zezakët në autobusë duhej t’ua lëshonin vendet të bardhëve Më 1 dhjetor 1955, në Montgomery të shtetit Alabama ndodhi një ngjarje e rëndësishme në lëvizjen e të drejtave civile në
Vaj për 30 vite, tragjeditë nga Otranto te tërmeti që veshën Shqipërinë me të zeza Deri tani janë 40 persona që humbën jetën, fati i shumë të tjerëve ende nuk dihet dhe qindra të tjerë janë plagosur nga
Zbulim i rrallë, fenomen i jashtëzakonshëm në zemër të galaktikës "NGC 6240" Një incident i supozuar deri më sot i një galaktikë i cili më parë besohej se ishte rezultat i përplasjes së dy vrimave
Dëshmia e kolonel Hados: Intrigat e Enverit me "tezat e zeza", si përfundova në burgun e Burrelit Publikohet dëshmia e panjohur e kolonelit Elami Hado, i cili pasi u diplomua me medalje ari në Akademinë Ushtarake “Frun
E gjitha me të zëza e me shqiponjë, Gjyste Vulaj nuk njeh moshë! Gjyste Vulaj vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më seksi në trevat shqiptare pavarësisht viteve që kalojnë. Së fund
Zhduket 18 vjeçarja shqiptare në Greqi, familjarët apel për ndihmë Një vajza shqiptare e cila jetonte me familjen në Kretë të Greqisë rezulton e humbur që prej mëngjesit të së dielës.
Me të zeza, pas humbjes së vëllait shfaqet për herë të parë Gjylameti (FOTO LAJM) Deputetja Blerina Gjylameti është shfaqur për herë të parë pas aksidentit tragjik ku humbi jetën vallai i saj i vetëm në
880 këpucë të zeza varur në mur, 1 palë për çdo grua të vrarë nga burri (FOTO LAJM) Një palë këpucë për çdo grua të vrarë nga partneri i saj në 2018-ën në Turqi. Artisti Vahit Tuna i vari në muret e jasht
INVESTIGIM/ Lana, kanali në mes të qytetit (FOTO LAJM) Lana përshkruan Tiranën në pjesën më kryesore të saj. Në shkrimin e parë të kësaj serie, tregohet se si u kthye në gropë
Mos, as për dhjetë vjet nuk zgjidhet puna e Lanës! (FOTO LAJM) Pas vonesash, qeveria përzuri kompaninë që ndërtonte impiantin e pastrimit të ujërave të Lanës. Tani, kompania e ka hedh
Si të veshësh këtë vjeshtë të gjitha xhinset e zeza që ke në dollap (FOTO LAJM) Xhinset e zeza nuk dalin kurrë nga moda. Ato janë shoqëruesi më i mirë më përditshmëri apo edhe në raste të veçanta. Mja