999 rezultate për

zezĂ

Me maska të zeza dhe kallashnikovë, pamjet nga bastisja e Ministrisë së Bujqësisë në Kosovë Kanë dalë fotografitë e para nga aksioni që po kryhet këtë mëngjes nga Departamenti i Krimeve të Rënda të Policisë së K
Autori veshur me kapuç dhe me tĂ« zeza, detaje nga shpĂ«rthimi me tritol i lokalit nĂ« LezhĂ« Kamerat e sigurisĂ« kanĂ« filmuar autorin qĂ« vendosi lĂ«ndĂ«n plasĂ«se nĂ« njĂ« lokal nĂ« vendin e quajtur “Rruga e Kallmetit”,
Balluku vishet me të zeza për dy elektriçistët: Jemi pranë familjeve Ministrja Balluku ka dalë në një konferencë për të ngushëlluar familjet e dy elektriçistëve që humbën jetën tragjikisht
Qielli mbulohet nga re të zeza në Atikë, banorët të shqetësuar (FOTO LAJM) Një stuhi ka shpërthyer pak pas orës 14:15 ndërsa qielli i Atikës është mbuluar nga një re e zezë. Në shumë zona, të
I biri vrau, e motra iu vetëvra dhe vetë i bënë atentat: Të "zezat" në familjen e Myslim Likës Ditën e sotme Myslim Lika ra pre e një atentati në Mamurras, teksa po kthehej nga varrimi i motrës së tij. 59-vjeçar
"Bija ime është me të zeza", babai i Klodianit flet për vajzën që u prezantua si motra e tij Prej pasdites dhe deri pak para mesnate, qindra qytetarë marshuan dhe protestuan dule kërkuar drejtësi për vrasjen e Klo
Kështu po i rrit Egjipti pyjet në shkretëtirë (FOTO LAJM) Pyllëzimi është një nga shqetësimet kryesore në Egjipt për arsye se toka e vendit është më shumë se 90 për qind shkretët
Ish-Sofi e "ZonĂ« e LirĂ«" ndryshon totalisht look, si duket tani bukuroshja (FOTO LAJM) NĂ«se do flisnim pĂ«r lezetin e emisionit "ZonĂ« e LirĂ«" nĂ« drejtimin e Arjan Çanit, padyhim qĂ« Ă«shtĂ« "Sofia" e tij e cila
Siç i pëlqen Gjikos, Elita Rudi i kthehet look-ut të vjetër (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Elita Rudi, i ka qëndruar gjithmonë besnike flokut të errët që i pëlqen edhe Gjikos i cili i tha m
Poza sensuale nga ballkoni, Monica Bellucci çmend kalimtarĂ«t (FOTO LAJM) Ajo e nisi karrierĂ«n e saj si modele nĂ« vitin 1970, e mĂ« pas u kthye nĂ« njĂ« nga aktoret mĂ« tĂ« pĂ«lqyera nĂ« botĂ«. ËshtĂ«
"MĂ« mungon", Ronela shfaqet joshĂ«se nga Prishtina (FOTO LAJM) Ronela Hajati Ă«shtĂ« padyshim njĂ« ndĂ«r kĂ«ngĂ«taret mĂ« tĂ« dashura pĂ«r publikun shqiptar. Autorja e hitit “Dilema” Ă«shtĂ« vĂ«n
Rama akuza Metës: Të paguash para të zeza për të përhapur shpifje Kryeministri Edi Rama ka bërë një postim në rrjetin social ku i përgjigjet akuzave të Presidentit Meta. Kreu i qeveri
Erdhi vjeshta, kĂ«to veshje duhen me patjetĂ«r nĂ« dollapin tuaj Xhinset “mom” Fjala Ă«shtĂ« pĂ«r ato xhinset e rehatshme qĂ« mund t’i veshĂ«sh kudo. Ngjyra apo modeli nuk Ă«shtĂ« kriter, e
Veshur me të zeza dhe kapele, kamerat kapin të dyshuarin kryesor për atentatin ndaj Gjinit Kamerat e sigurisë kanë mundur të fiksojnë një përson i cili dyshohet të tjetë autori i shërthimit me tritol të ndodhur
Ylli Manjani del kundĂ«r listave tĂ« hapura: ËshtĂ« njĂ«soj si shpĂ«rthimi i ujĂ«rave tĂ« zeza "Hapja e listave nuk e garanton tĂ« drejtĂ«n e zgjedhjes, por me shumĂ« gjasĂ« e rriskon..." Ish-ministri i DrejtĂ«sisĂ« Yl
U mundua ta fshehĂ«, zbulohet kush Ă«shtĂ« i dashuri i ri i Bebe RexhĂ«s (FOTO LAJM) Bebe Rexha po dĂ«shmon se jeta e saj e dashurisĂ« nuk Ă«shtĂ« ‘njĂ« rrĂ«mujë’ siç ka kĂ«nduar nĂ« tĂ« kaluarĂ«n nĂ« kĂ«ngĂ«n “I’m a m
Nuk heq dorë nga restorantet e lagjes, miliarderja i fshihet paparacëve (FOTO LAJM) Pavarësisht miliardave që zotëron, Kylie Jenner nuk heq dorë nga restorantet në lagjen e saj. 23-vjeçarja u pa të mërkur
Poza sensuale nga ballkoni, Monica Bellucci çmend kalimtarĂ«t (FOTO LAJM) Ajo e nisi karrierĂ«n e saj si modele nĂ« vitin 1970, e mĂ« pas u kthye nĂ« njĂ« nga aktoret mĂ« tĂ« pĂ«lqyera nĂ« botĂ«. ËshtĂ«
Policia nxjerr pamjet, çfarë ndodhi mbrëmë te "njollat e zeza" (VIDEO) Policia e Shtetit ishte ndalur edhe mbrëmjen e djeshme në aksin rrugor që të çon drejt Elbasanit, nga Sauku, duke ushtru
Bikini të zeza dhe poza provokuese, Ronela Hajati ndez rrjetin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati është një prej emrave shumë të dashur për publikun. Përveçse me zërin dhe suksesi