999 rezultate për

zevendesuesi

Shihet si zëvendësuesi i Handannovic, agjenti konfirmon interesimin e Interit për Musson Agjenti i Juan Mussos, Vincente Montes ka konfirmuar interesimin e Interit për portierin e Udinese. "Neurazurët" janë
Milani po endet për të gjetur zëvendësuesin e Zlatan Ibrahimovic Zlatan Ibrahimovic po ngroh motorët për super ndeshjen kundër Napolit, që shënon rikthimin e kampionatit pas pauzës për
Klopp i shtang të gjithë, ky është lojtari që "piketon" si zëvendësuesin e Van Dijk Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, po mundohet që të gjejë zëvendësin e mbrojtësit Virgil van Dijk-ut të dëmtuar dhe
Interi e ka gjetur tashmë zëvendësuesin e Handanovic, vjen nga Serie A Në Itali duken të sigurt; Juan Muso do të jetë pasardhësi i Samir Handanovic te ziklatrit. Drejtuesit e Interit janë
Barcelona gjen zëvendësuesin e Suarezit te Benfica Koeman është aktivizuar menjëherë që të gjejë zëvendësuesin e Suarezit dhe po tenton të transferojë anëtarin e Benfikës,
Manchester City "piketon" zëvendësuesin e Guardiolas Manchester City kanë gati emrin që mund ta zëvendësojë Pep Guardiolan. Trajneri gjerman i cili ka bërë bujë të madhe
"Lëkundet" pozicioni i Solskjaer, Man.United ka gati zëvendësuesin Humbja e thellë 6-1 e Manchester United përballë Tottenhamit i ka lëkundur ndjeshëm pozitat e Ole Gunnar Solskjaer. D
Chiesa afër Juventusin, Fiorentina nuk humb kohë për të gjetur zëvendësuesin Federico Chiesa mund të jetë një nga lëvizjet më të mëdha këtë afat kalimtar në Serie A. Reprezentuesi italian mund t
Leonardo kërkon zëvendësuesin e Thiago Silvas, interesohet për mbrojtësin e Chelseas Merkatoja për Paris Saint Germain nuk ka përfunduar, pasi trajneri Tuchel kërkon një përforcim në mbrojtje. Mësohet se L
Simeone flet për transferimin e Suarez: Zëvendësuesi më i mirë i Moratas Skuadra e Atletico Madridit tashmë e ka zyrtarizuar edhe transferin më të ri, që bëhet fjalë për Suarez. Suarez u bas
Milani "piketon" zëvendësuesin e Donnarummas, vjen nga Franca Pasi Begovic nuk ka pranuar të qëndroj në "San Siro", Milani tashmë e ka gjetur portierin e dytë. Rosonerët kanë arri
Hysajt nuk rinovon me Napolin, klubi ka gati zëvendësuesin Është një telenovelë e vërtetë raporti i Elseid Hysaj me Napolin. Mbrojtësi një sezon më parë ishte pranë largimit nga k
Koeman nis sulmin për zëvendësuesin e Messit, "piketon" yllin e Liverpoolit Të martën u mësua se Leo Messi nuk dëshiron të qëndroj të Barcelona dhe ka kërkuar largimin nga klubi madje duke përdoru
Barcelona gjen menjëherë zëvendësuesin e Luis Suarez Ndryshime te Barcelona, shumë ndryshime. Pas ardhjes së Ronald Koeman në stolin e Barças në vend të Quique Setién, Lione
Jordi Alba në listën e largimeve, Koeman ka gati zëvendësuesin Vera do të jetë e "nxehtë" për Barcelonën. Pas eleminimit në Champions League nga Bayern Munich (2-8), blaugranët kanë l
E BUJSHME/ Zëvendësuesi i Benzemasë, Real Madrid do Lukakun Real Madrid po mendon për Romelu Lukakun për të zëvendësuar Karim Benzemanë. Belgu i’u bashkua Interit vetëm një vit më
ZYRTARE/ Barcelona shkarkon Abidal, ky është zëvendësuesi (FOTO LAJM) Sapo ka filluar spastrimi i madhe te Barcelona. Pas humbjes kundër Bayern Munich që i solli edhe eliminimin nga Liga e K
Manchester City nuk ka ndërmend të heqë dorë nga Koulibaly, Napoli gjen zëvendësuesin Dështimi i radhës në Europë duket se ka lënë shije të hidhur te Manchester City, por drejtuesit e klubit anglez kanë ndë
Pirlo zëvendësuesi i Maurizio Sarrit? Andrea Pirlo mund të emërohet në postin e trajnerit të Juventus. Pak orë pasi Maurizio Sarri është shkarkuar nga post
Juventusi gjen zëvendësuesin e Douglas Costas Napoli nuk është skuadra e vetme e interesuar për Cengiz Under. Talenti turk i Romës, po kërkohet edhe nga kampionët