999 rezultate për

zevendesoi

Zëvendësoi Rexhepin, ja kush është kreu i ri i Bashkësisë Fetare Islame në Maqedoni Rijaseti i Bashkësisë Fetare Islame në Maqedoninë e Veriut sot shkarkoi nga detyra kryetatin Sulejman Rexhepi. Në ve
E zëvendësoi Manen pas pjesës së parë, Klopp tregon arsyen Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp ka sqaruar pse e zëvendësoi Sadion Manen vetëm pas pjesës së parë. Një gol i Saul
Zëvendësoi Ibran, Chicharito bëhet futbollisti më i shtrenjtë në MLS Javier Chicharito Hernandez bëhet lojtari më i paguar në MLS. Meksikani, që gjatë pjesës së parë të sezonit luajti për
E zëvëndësoi në "Portokalli", Delinda flet për herë të parë për Arjola Demirin (FOTO LAJM) E ndjek tani shoë-n dhe mendon se të ka zëvendësuar më së miri nusja e re, Arjola Demiri, te "Çifti i lumtur"? Pa dy
E zëvendësoi pas 29 minutash lojë, Mourinho tregon arsyen e "injorimit" Jose Mourinho e ka zëvëndësuar Erik Dierin dje pas vetëm 29 minutash lojë. Në ndeshjen ndaj Olimpiakos, trajneri port
Ronaldo i vë "kapakun" thashethemeve: Tregon arsyen përse e zëvendësoi Sarri Cristiano Ronaldo ka konfirmuar problemet fizike. CR7-ta duket se është qetësuar pasi u zëvendësua dy ndeshjet e fund
"Lokomotiva na kapte në kundërsulm", Sarri tregon pse e zëvendësoi Ronaldon Mauricio Sarri është i lumtur me fitoren që mori Juventusi në Rusi, ku besoi deri në fund, por e pranon se ndaj Lokomoti
E zëvendësoi deputetja që s'dinte të lexonte, Basha: Turp për aleatët! Kryetari i Partisë Demokratike ka komentuar deputeten Majlinda Halilajn, deputetja e cila la nam në Kuvend gjatë fjalës
EMRI/ Kombëtarja me trajner të ri, kush e zëvendësoi Panuccin Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka bërë zgjedhjen e saj, pas një periudhe gati njëmujore kërkimesh, sa i përket
Bukuroshja që zëvendësoi Kejvinën tek Ermali, tregon si e fitoi punën Belinda Dragoti u bë muajin e kaluar velina më e re e emisionit “Xing me Ermalin”, pas konkurimit me mbi 300 vajza të tj
Velinën 18-vjeçare që zëvendësoi Kejvinën rrëfen pasionet Nga e shtuna që lamë pas, Belinda Dragoti është fytyra më e re në televizionin “Klan”. Pas largimit të Kejvina Kthellës
Zëvendësoi Alesian, zbulohet lidhja e balerinës me këngëtarin e njohur Largimi i balerinës, Alesia Bami nga emisioni "Stop" bëri bujë të madhe në media pasi ajo u ankua se e kishin larguar në
Zëvendësoi Xhafajn, Lleshi tregon si i erdhi propozimi nga Rama Gjeneral Sandër Lleshi u emërua nga Kryeministri rama nsi mInistër i Brenshëm pas dorëhqejes së Xhafajt. Vetë Lleshi
E zëvendësoi me Shaqirin, Klopp tregon të vërtetën për Salah Liverpool përsëri nuk ja ka dalë të mundi Chelsean. Ndeshja e djeshme midis tyre është mbyllur me një barazim 1-1,
Zëvendësoi tërë bujë Marinën, Fjoralba largohet nga Procesi Sportiv Në sezonin që lamë pas Fjoralba Ponari prezantoi përkrah Edi Manushit në “Procesin Sportiv”. Vetëm një ditë më parë u
E zëvendësoi Alisson por ky veprim i Karius po bën xhiron e botës Portieri i Liverpool, Karius do të mbahet mend gjatë për gabimet trashanike që i kushtuan Champions League, skuadrës së
May e zëvendësoi me Jeremy Hunt, Johnson: Po e mbysni ëndrrën “Brexit” Boris Johnson ka nisur një sulm tejet të ashpër ndaj strategjisë së kryeministres Theresa May për “Brexit”-in, duke thën
Bale nuk dëgjon spekullimet, sipas tij kjo është e ardhmja Bale po kalon momentet më të vështira tek Reali i Madridit. Disa herë dëmtimet dhe disa herë forma kanë bërë që ai së fu
Nuk ishte dëgjuar ndonjëherë, Suedia zëvendësoi fëmijët shoqërues me statuja në fushë Fundjavëm që lamë pas u zhvillun shumë miqësore ne kuadër të ndeshjve të Kupës se Botës, por Suedia krijoi diccka që ja
Ish-bashkëshorti sapo e zëvendësoi Jennifer Aniston (FOTO LAJM) Jennifer Aniston dhe Justin Theroux janë në qendër të vëmendjes të medias rozë pas lajmit të divorcit, ndërsa arsyet e v