999 rezultate për

zevendesimin

Ronaldo shfryn ndaj Pirlos, nuk e kapërdin dot zëvendësimin (VIDEO) Autor i dy golave ndaj Interit, Cristiano Ronaldo u zëvendësua nga Pirlo në minutën e 76-të teksa në vend të tij u aktiv
Abramovich ka dy emra në kokë për zëvendësimin e Frank Lampard Si duket pronari i Chelseat Roman Abramovich nuk është i kënaqur dhe se e ka humbur besimin tek trajneri Frank Lampard,
Nuk ka qetësi te Interi, Lautaro bën gjestin e shëmtuar ndaj Contes Mbrëmje e hidhur për Interin në Europë, zikaltrit nuk shkuan përtej një barazimi ndaj Shahtjorit dhe përshëndetën Ligën
Pogba pret krahë hapur zëvendësimin e Solskjaerit me Pochettinon Mesfushori i Manchester Unitedit, Paul Pogba do ishte i lumtur me largimin e Ole Gunnar Solskjaer dhe ardhjen e Mauricio
Largoi Semedon, Koeman kërkon këtë lojtar për ta zëvendësuar Barcelona kërkon mbrojtës të krahut për zëvendësimin e Nelson Semedo. Barcelona ka identifikuar përforcimin e ri.
Shkarkohet drejtoresha e tenderave, kryeministria hap menjëherë garën për zëvendësimin e saj Evis Shurdha, kryetare e KPP, institucion që jep ligjshmërinë mbi tenderat dhe PPP është larguar nga detyra. Njoftim
PSG synon zëvendësimin e Tuchel, Leonardo telefonin Allegrin Duket se kampioni aktual francez nuk është i gatshëm të vazhdojë bashkëpunimin me trajnerin aktual, Thomas Tuchel. Ma
"Çmendet" Bare, shkatërron stolat pas zëvendësimit (VIDEO) Mesfushori i Shqipërisë Keidi Bare nuk e priti aspak mirë zëvendësimin nga trajneri i Malagës Serxho Garsia në minutën e
Përplasjet me Ronaldon, Sarri sqaron gjithçka (VIDEO) Nuk ka çështje Cristiano Ronaldo te Juventusi. Këtë ka lënë të kuptohet tekniku i "Zonjës së Vjetër", Maurizio Sarri,
Tundi rrjetën me Malagan, Sadiku tregon pse kërkoi zëvendësimin Armando Sadiku ka gjetur sërish rrugën e rrjetës me fanellën e Malagas në Ligën e Dytë spanjolle. Sulmuesit të Kombëtare
Kosova kryen zëvendësimin e parë, në lojë hyn kapiteni Kanë kaluar rreth pesë minuta lojë në pjesën e dytë në ndeshjen mes Kosovës dhe Republikës së Çekisë është mbyllur me re
Meta letër të dytë KQZ-së për zëvendësimin e deputetëve Presidenti Ilir Meta ka dërguar një letër të dytë KQZ-së për zvendësimin e deputetëve. Në letrën e parë Meta kërkoi n
Rama e ka seriozisht, KQZ nis zëvendësimin e 57 deputetëve të opozitës Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka nisur punën për zëvendësimin e 57 deputëteve të dorëhequr pas kërkesës së shkuar atje
Trajneri i Barcelonës flet për zëvendësimin e Iniestas Barcelona ka qenë një nga skuadrat më aktive të kësaj merkatoje duke nënshkruar me Malcom, Arthur, Clement Lenglet dhe A
Gjermania: Gënjeshtër, nuk kërkojmë zëvendësimin e Mogherinit Ambasadori gjerman në Serbi, Axel Ditman i ka pvrgenjështrua mediat serbe se Gjermania kërkon zëvendësimin e Federika Mo
Gjermania kërkon zëvendësimin e Mogherinit në dialog Teksa pritet vazhdimi i dialogut në Bruksel, Gjermania ka propozimin që në vend të shefes së diplomacisë së BE-së Federi
Zbardhet lista për zëvendësimin e Zidane Dorëheqja e papritur e Zinedine Zidane, ka lënë të shokuar skuadrën e Real Madridit. Zidane ka dhënë edhe arsyet e la
Turpëruese, digjet flamuri i Kosovës në Gjilan Shumë qytetarë janë ndjerë të pakënaqur me largimin e flamurit kombëtar nga Rrethi në hyrje të Prishtinës, veprim që u n
Reagon Pacolli: Komuna nuk është informuar për zëvendësimin e flamurit Nënkryetari i Komunës së Prishtinës, Selim Pacolli, ka reaguar lidhur me zëvendësimin e flamurit kombëtar shqiptar “Te R
Reali Madridit i ka alternativat për zëvendësimin e Bales dhe Benzemas Tifozët e Real Madridit mendojnë se gjëja më e mirë për të ardhmen e ekipit Madrilen është të shesin Benzema dhe Bale ve