999 rezultate për

zevendesi

Skuadrat e Premier League nuk pranojnë 5 zëvendësime, por një rregull tjetër hynë në fuqi Klubet e Premierligës janë pajtuar që të shtojnë numrin e zëvendësimeve në raste urgjente. Kur një lojtar lëndohet në
Nuk ka qetësi te Interi, Lautaro bën gjestin e shëmtuar ndaj Contes Mbrëmje e hidhur për Interin në Europë, zikaltrit nuk shkuan përtej një barazimi ndaj Shahtjorit dhe përshëndetën Ligën
Pioli mposht Covid-19, nesër drejton Milanin në Europa League Trajneri i Milanit Stefano Pioli dhe zëvendësi i tij, Giacomo Murelli kanë rezultuar negativ në testin për koronavirus d
Pas Piolit, me koronavirus infektohet edhe zëvendësi i tij Pas infektimit të trajnerit Stefano Pioli, ditën e sotme është konfirmuar pozitiv me COVID-19 edhe ndihmësi i teknikut k
Pogba pret krahë hapur zëvendësimin e Solskjaerit me Pochettinon Mesfushori i Manchester Unitedit, Paul Pogba do ishte i lumtur me largimin e Ole Gunnar Solskjaer dhe ardhjen e Mauricio
Nuri Seferi nuk reziston më shumë se 2 minuta ndaj boksierit rus (VIDEO) Boksieri shqiptar, Nuri Seferi nuk ka arritur t’i rezistoj më shumë 2 se minuta boksierit rus, Murat Gassiev. Seferi
Vendoset, kaq zëvendësime do të ketë këtë sezon në Champpions dhe Europa League UEFA ka vendosur që në garat evropiane të klubeve të bëhen nga pesë zëvendësime gjatë këtij sezoni. Shtëpia evropiane
Largoi Semedon, Koeman kërkon këtë lojtar për ta zëvendësuar Barcelona kërkon mbrojtës të krahut për zëvendësimin e Nelson Semedo. Barcelona ka identifikuar përforcimin e ri.
Arsenal mposht me vështirësi West Ham, Artetan e nderojnë zëvendësimet (VIDEO) Edward Nketiah i ka siguruar tri pikë skuadrës së Arsenal. Arsenal kanë marrë tri pikët e radhës në Premierligë, por
La Liga vepron ndryshe, edhe në sezonin e ri lejohen pesë zëvendësime Federata e Futbollit të Spanjës ka miratuar ndryshimet për sezonin 2020/21 të La Liga-së. RFEF ka bërë të ditur se se
Dy zëvendësit e tij u infektuan me COVID-19, Pjerin Ndreu tregon gjendjen e tyre Kryetari i Bashkisë së Lezhës Pjerin Ndreu ka dhënë lajmin se dy zv. kryetarët e bashkisë së ai drejton, Oliana Moriseni
ZYRTARE/ Premier League vendos mos vazhdojë me 5 zëvendësime sezonin e ardhshëm Për sezonin e ardhshëm në ndeshjet e Premierligës do të kryhen vetëm nga tre zëvendësime. Klubet kanë votuar kundër v
“Politika anti-amerikane e Enverit, që la pa zgjidhur çështjen çame”, dëshmia e ish-zëvendësit të Koçi Xoxes Publikohet historia e panjohur e delegacionit shqiptar të kryesuar nga zv/ministri i parë i Punëve të Brendshme, kolonel
"Ramiz Alia e la në mes vitin e dytë në gjimnazin e Tiranës", dëshmia e ish-zëvëndësit të Koçi Xoxes Publikohen disa nga historitë e ngjarjet e panjohura të Ramiz Alisë gjatë periudhës së pushtimit të vëndit kur ai ishte
Shkarkohet drejtoresha e tenderave, kryeministria hap menjëherë garën për zëvendësimin e saj Evis Shurdha, kryetare e KPP, institucion që jep ligjshmërinë mbi tenderat dhe PPP është larguar nga detyra. Njoftim
Kreu i FIFA-s tregon arsyen e rregullit të ri për 5 zëvendësime Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino, ka folur për rifillimin e futbollit në një intervistë të dhënë për Sky Sport.
Edhe në Premier League aprovohet ndryshimi, do të lejohen pesë zëvendësime Klubet në Angli janë duke u përgatitur për rikthimin e shumëpritur të Premierligës më 17 qershor, që rifillon me ndeshje
Pesë zëvendësime? Gasperini: Ide shumë e keqe Mundësia për të shfrytëzuar pesë zëvendësime duket të ketë qenë e panevojshme, të paktën sipas trajnerit të Atalanta.
"Jam përballur me Messin kur ishte 16 vjeç, kërkova zëvendësim pas 15 minutash lojë" Ish-qendërmbrojtësi i Milanit, Alessandro Costacurta, kujtoi ditën kur u ndesh me Lionel Messi e ri në një ndeshje kundë
"Po më shkarkoni", Fatjona Dhimitri ankohet pas vendimit për zëvendësim Shkarkimi i deputetes së opozitës së re, Fatjona Dhimitri nga kryesia e Komisioni të përhershëm të Kuvendit është shoqër