999 rezultate për

zevendes

Bayerni e ka "piketuar" zëvendësuesin e Alabas, vjen nga Madridi Bayern Munchen tanimë janë duke menduar për zëvendësimin e David Alabas i cili do largohet nga "Allianz Arena" si lojtar
Kush do ta zëvendësojë Angela Merkelin? Partia e kancelares gjermane, Angela Merkel, CDU (Unioni Kristian Demokrat), do të zgjedhë liderin e ri këtë të shtunë,
Si të mund të zëvendësoni me avokado, gjalpin dhe majonezën Bëni një ndryshim në rutinën tuaj të ngrënies duke zëvendësuar përbërësit e njohur të vakteve si gjalpi dhe majoneza, me
Lamtumirë WhatsApp? Njihuni me aplikacionin që pritet ta zëvendësojë ‘Përdorni Signal’- ishte një postim në Twitter i bërë nga shefi i SpaceX dhe Tesla, Elon Musk. Postimi i Mask në datën 7
Sancho me valixhe në duar, Dortmundi e ka gjetur zëvendësuesin Borussia Dortmund raportohet se po synon Tanguy Coulibaly si një nënshkrim i mundshëm në të ardhmen, nëse Jadon Sancho l
Vdes nga koronavirusi zëvëndësministri i Kosovës Sot është ndarë nga jeta, pas një beteje të gjatë me virusin, Nehat Ramadani, zv/ministër i Bujqësisë në Qeverinë e Koso
Pozon për "Vogue", pse po kritikohet kaq shumë fotoja e Kamala Harris (FOTO LAJM) Në më pak se dy javë, Kamala Harris, do të hyjë në histori si gruaja e parë me ngjyrë dhe zëvendës presidentja e parë fe
Jasir Asani pranë largimit, Partizani e ka gati zëvendësuesin Jasir Asani është pranë largimit nga Partizani, teksa pritet të vazhdojë karrierën në dubai. Pas largimi të Asanit,
Alaba pranë largimit, Bayerni gjen zëvëndësuesin Bayern Munchen pritet t’i ndajë rrugët në këtë muaj me David Alaban. Mbrojtësi austriak nuk ka gjetur gjuhën e përbashkë
Rama nuk ndal ndryshimet: Tjetër lëvizje e rëndësishme në qeveri (FOTO LAJM) Sot ka pasur një sërë ndryshimesh në qeverinë Rama 2. Pas dorëheqjes së ministrit të Jashtëm, Gent Cakaj dhe zëvendës
Furtunë në fundvit: Rama zëvendëson Cakajn me Xhaçkën, kthen Peleshin si ministër Mbrojtjeje Pak para fundit të vitit, kryeministri Edi Rama ka bërë dy ndryshime të tjera në qeveri. Nëpërmjet një njoftimi në r
Arsenal shpreson ta largojë në janar Ozilin, synon yllin e Dortmund për ta zëvendësuar Merkato e janarit shërben për shumë lojtarë të pakënaqur apo që duan të luajnë më shumë, që të gjejnë një ekip të ri për
Në rast largimi të Alli, Mourinho e ka "piketuar" zëvendësuesin Jose Mourinho nuk ka bërë asnjë kërkesë zyrtare për të përforcuar skuadrën në janar për shkak edhe të pandemisë por traj
Kuvendi zgjedh kryetaren e re të ILDKPKI-së Kuvendi voton Evgjeni Basharin si kryetare e ILDKPKI. Ajo ka mbajtur më parë detyrën e Sekretares së Përgjithshme të
Skuadrat e Premier League nuk pranojnë 5 zëvendësime, por një rregull tjetër hynë në fuqi Klubet e Premierligës janë pajtuar që të shtojnë numrin e zëvendësimeve në raste urgjente. Kur një lojtar lëndohet në
"Nuk do ma zëvendësojë akush", Manjola Nallbani humb njeriun e zemrës (FOTO LAJM) Pak minuta më parë, Manjola Nallbani ka ndarë në Instagram me ndjekësit një lajm të hidhur. Xhaxhai i këngëtares ësht
Basha reagon për propozimin e zëvëndësuesit të Lleshajt: Po bën ministra miqtë e tij! Kreu i PD, Lulzim Basha ka reaguar për ndryshimet në kabinetin qeveritar pas dorëheqjes së Sandër Lleshaj nga posti i mi
100 ditë qeverisje, Grubi flet se çfarë është bërë në këto ditë “Fitorja e madhe e BDI-së dhe LSDM-së e 15 korrikut ishte vërtetim i politikave dhe vendimeve të guximshme të koalicioni
A do të jetë ajo zëvendësuesja e Lleshajt? Përgjigjet Elisa Spiropali Ministrja e Shtetit për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali ka komentuar largimin e Ministrit të Brendshëm, San
Nuk ka qetësi te Interi, Lautaro bën gjestin e shëmtuar ndaj Contes Mbrëmje e hidhur për Interin në Europë, zikaltrit nuk shkuan përtej një barazimi ndaj Shahtjorit dhe përshëndetën Ligën