999 rezultate për

zero

Paloka për Ramën: P*lloshi shkoi ti mashtronte italianët, por do e shohi me 16 mars Nënkryetari i PD Edi Paloka, pas publikimit të intervistës së Ramës në emisionin "Porta a Porta" ka reaguar me anë të nj
A po shuhet Shqipëria? Shtesa natyrore drejt zeros Diferenca ndërmjet lindjeve dhe vdekjeve, ajo që përcakton shtesën natyrore të popullsisë, është duke ngushtuar më shpej
Temperaturat nën zero, si do jetë moti sot në Kosovë Fillimi i javës në vendin tonë do të karakterizohet me mot të ndryshueshëm dhe vende-vende me fjolla të dobëta bore, më
Temperaturat nën zero, si do jetë moti sot Pjesa e parë e ditës do të dominohet nga kthjellime dhe vranësira të lehta si pasojë e ardhjes së masave ajrore të ftoht
Shitës cigaresh dhe kamarierë, VIP-at shqiptarë që e nisën nga zero Dëshira për tu bërë të suksesshëm dhe puna e palodhur janë shpeshherë çelsi drejt arritjeve të mëdha. Pavarësisht se
"...edhe sikur t’i fusë si supost nga poshtë", deputeti ironizon Ramën Presidenti, Ilir Meta pas një takimi me banorët e Astirit deklaroi se projekti për Unazën e Re duhet të anulohet. Në
Shqipëria "zero" pikë për mbrojtjen e fëmijëve nga abuzimi seksual Shqipëria zor se ofron të dhëna të sakta për dhunën seksuale ndaj fëmijëve. Një studim ndërkombëtar e ngel Shqipërinë në
Kjo është shifra që PSG kërkon për Adrien Rabiot Nëse nuk transferohet te Barcelona që në merkaton e janarit, Adrien Rabiot mund të mbetet jashtë skuadre deri sa të vijë
Efekti Morotta, Interi kryen goditjen e madhe me parametra zero Antoni Valencia në fund të këtij sezoni di ti thotë lamtumirë Manchester United. Sipas Mirror, futbollisti nga Ekuado
De Gea larg rinovimit me Manchester United, Juventusi monitoron situatën e spanjollit E ardhmja e David De Gea është ende e paqartë, por do të vendoset shumë shpejt, shkruan Albeu.com. Portieri i kombëta
Erdogan i hap dyert Serbisë pas taksës nga Kosova: Zero taksë për mallrat serbe Turqia, e udhëhequr nga Rexhep Taip Erdogan, ka miratuar në Parlamentin e saj një marrëveshje të tregtisë së lirë midis
Interi nuk ndalet, pas Godinit synon dhe dy yje me parametra zero Pothuajse e mbylli çështjen Godin, Interi vazhdon të synojë futbollistë me parametra zero. Sipas Gazzetta dello Sport,
Temperaturat nën zero, Bashkia e Tiranës sistemon të moshuarin në situatë rruge Bashkia e Tiranës ka sistemuar në qendrat e saj sociale njerëzit në nevojë dhe në situatë rruge për të përballuar të fto
Shqipëria pushtohet nga ngricat, termometri zbret nën zero Masat ajrore të ftohta dhe të thata me origjine verilindore do të vijojnë ndikimin e tyre në të gjithë territorin duke b
Dy formacione me lojtarë të mëdhenjë, që mund të blihen me parametra zero Emra të mëdhenjë të futbollit Cesc Fabregas, Juan Mata, Olivier Giroud, apo edhe lojtarë të tjerë me perspektivë si Rabi
Termometri zbret nën zero, dëborë dhe ngrica në Kosovë Pas motit të butë që mbizotëroi në fundjavë, me temperatura maksimale që vende-vende arritën edhe në 13C deri 15C, në fi
Marotta njeriu i cili afroi lojtarë yje me parametra zero, pritet ta bëjë dhe te Interi Beppe Marotta ka nisur punën zyrtarisht te Interim teksa do të ketë për detyrë kryesore të afrojë lojtarë cilësorë tek z
Akull dhe borë, dimri ulet këmbëkryq në Shqipëri Dimri ka ardhur me kuptimin e plotë të fjalës në Shqipëri me temperatura nën zero në pjesën më të madhe të vendit. Ma
Barcelona kërkon të marrë me parametro zero mbrojtësin e Manchester Cityt Barcelona është vënë në ndjekje te mbrojtësit belg të Manchester Cityt, Vincent Kompany. 32-vjeçari është kapiteni i Cit
"Zero tatim për pagat deri në 40 mijë lekë", Rama e Ahmetaj rrëzojnë Braçen Seanca e sotme plenare është përfshire në debate mes deputeti Erion Braçe dhe Ministrit të Financave, Arben Ahmetaj.