999 rezultate për

zerka

Young Zerka në zi, humb një person të shtrenjtë të familjes Këngëtari i njohur, Young Zerka, ka bërë së fundmi një postim të hidhur në rrjetet e tij sociale. Ai ka njoftuar se ka h
"S'mbaja dot më", Samanta Karavella flet publikisht për sherrin me Ronelen dhe Zerkën (VIDEO) Samanta Karavella së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “3-shat”. Ajo ka folur për projektet dhe jetën e saj dhe ndë
"Dashuria e jetës sime", pas 5 vitesh bashkë Young Zerka flet për lidhjen me Ronelën (VIDEO) I ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Glamour Zone”, Young Zerka rrëfeu disa detaje nga jeta e tij dhe marrëdhënia që
"Më fal, syri i keq", Zerka shkon ta puthë, por i heq Marinës vëthin I ftuar mbrëmjen e djeshme në "Klanifornia", ishte këngëtari i njohur dhe shumë i pëlqyer nga publiku, Young Zerka. Si r
"Më fal, syri i keq", Zerka shkon ta puthë Marinën, por e "zbërthen" (VIDEO) I ftuar mbrëmjen e djeshme në “Klanifornia”, ishte këngëtari i njohur dhe shumë i pëlqyer nga publiku, Young Zerka. Si r
Zerka pranoi se ka 5 vite me Ronelën dhe ja pse nuk e kanë pranuar (FOTO LAJM) Young Zerka ishte sot i ftuar në emisionin “Klanifornia”, ku nuk ngurroi të japë disa detaje për lidhjen e tij me Ronela
Pasi konfirmuan lidhjen, Zerka tregon si reagoi Ronela për të "dashurën" bjonde (VIDEO) Pak kohë më parë në media qarkulloi një lajm ku thuhej se Young Zerka ishte në një lidhje me një modele bjonde. Ata u
Më në fund! Young Zerka konfirmon lidhjen me Ronela Hajatin: Jemi bashkë Young Zerka ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të punëve të tij me albumin “EP”, i cili shumë shpejt pritet të pub
Pastër dhe saktë, Ronela pranon për herë të parë lidhjen me Zerkën Ronela Hajati dhe Young Zerka janë përfolur shpesh për një lidhje. Mirëpo gjithmonë kanë preferuar të mos japin shumë de
Young Zerka lë Shqipërinë për një surprizë të madhe! (FOTO LAJM) Kohët e fundit këngëtari i njohur, Young Zerka është larguar nga Shqipëri. Pas publikimit të këngës “Money” ai është
Samantës nuk i del e keqja nga Zerka e thumbon dhe Ronela Hajatin: Do të jesh si unë Miqësia mes Ronela Hajatit, Joung Zerkës dhe Samanta Karavellës është prishur. Kjo gjë është konfirmuar sot nga kjo e fu
Samanta i kthehet ashpër Zerkës: Nuk je burrë, pas teje fshihet një grua si e jotja! Young Zerka teksa luante në shiko Kush Luan, iu kërkua të qëllojë drejt atij artisti që mendon se nuk e meriton famën që
Zerka e tha publikisht: Samanta nuk e meriton famën që ka! Young Zerka gjatë një lojë në Shiko Kush Luan, zgjodhi Samanta Karavellën si këngëtaren që nuk e meriton famën që ka.
Janë bashkë apo jo? Zerka më në fund flet hapur për lidhjen me Ronelën (FOTO LAJM) Young Zerka, ndryshe nga zakonisht, foli pak më qartë në lidhje me raportin e tij me Ronela Hajatin. I ftuar në “Shiko k
Lamtumirë kaçurela, kështu duket Young Zerka me stilin e ri të flokëve (VIDEO) Artisti i njohur, Young Zerka që në daljet e tij të para në skenë është identifikuar nga kaçurrelat. Të gjithëve na d
Po ju mashtrojnë, detaji që tregon se Ronela dhe Zerka janë bashkë (FOTO LAJM) Ronela Hajati dhe Young Zerka janë çifti i shumë përfolur mediatikisht për një mardhënie të mundshme me njëri-tjetrin.
E vutë re? Young Zerka dhe e dashura e përfolur e dogjën klipin me këto skena të nxehta (VIDEO) Young Zerka po përflitet për një lidhje të re me një bjonde bukuroshe, me të cilën u fotografua disa javë më parë në bre
Zerka i lidhur me bjonden seksi? Veprim i modeles shtoi dhe më shumë dyshimet (FOTO LAJM) Prej disa ditësh, Young Zerka po përflitet për një lidhje të re me një bjonde bukuroshe, me të cilën u fotografua disa j
"Më pëlqen vetja", Zerka kapet mat me bjonden, Ronelës nuk ja ndjen fare (FOTO LAJM) Ndërkohë që mediat s’po rrinë dot pa përfolur marrëdhënien e re të Young Zerkës me një bjonde simpatike, Ronela Hajati d
“2 herë mat”: Gjërat qenkan bërë serioze dhe Zerka e paska çuar bjonden në vendlindje (FOTO LAJM) Ditët e fundit në media kanë qarkulluar disa foto të Young Zerkës me një vajzë bjonde, seksi. Ata shfaqeshin në momen