999 rezultate për

zeri

Upss! Vëllezërit Veshaj i zbulojnë njëri-tjetrit herën e tyre të parë Vëllezërit Veshaj, Romeo dhe Donaldi ishin të ftuar në puntatën e gjashtë të emisionit “Shiko Kush LUAN” me moderatore d
Conte: Lukaku e Sanchez nuk janë gati, drejtuesit të ngrenë zërin për arbitrimin Te Interi të gjithë janë me mendjen te sfida e javës së ardhshme ndaj Realit të Madridit në Ligën e Kampionëve, por përp
Lleshaj dhe Murrizi përplasen në Kuvend: Mos më trash zërin, ti s'e di nga vij unë! Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka pasur një përballje të ashpër sot në Kuvend me deputetin e opozitës Myslim Murriz
Dybala ngre zërin ndaj Fabio Paraticit Lënia në stol për të dytën ndeshje radhazi në kampionat ka lënë të pakënaqur yllin e Juventusit Paulo Dibala. MediaT
Tragjike në Gjermani: Treni përplas për vdekje dy vëllezërit shqiptar të mitur Dy vëllezër nga Komuna e Deçanit, banorë të Gjermanisë kanë vdekur mëngjesin e ditës së sotme pasi janë goditur nga tren
Zëri i Amerikës: Në Shqipëri rastet e reja u rritën me 15 përqind Në Shqipëri java e kaluar shënoi një rritje të ndjeshme të numrit të rasteve të reja me COVID 19, ndërsa në të gjithë ve
Inter Miami bashkon vëllezërit Higuain Gonzalo Higuain do të ketë një figurë familjare përkrah tij në Inter Miami pasi skuadra e MLS nënshkroi me vëllain e mad
S'pranoi izolimin, CR7 u ngriti zërin drejtuesve dhe fluturoi drejt Portugalisë Pak ditë më parë, disa lojtarë të Juventusit thyen karantinën, që duhej të ndiqnin, pasi ishin identifikuar pozitivë me
Bora i "tradhtoi", vëllezërit Veshaj e zëvëndësojnë me moderatoren bukuroshe (FOTO LAJM) Pas përfundimit të programit "Treshat" dhe largimit të Bora Zemanit në Top Channel, të gjithë janë sy e vesh se çfarë po
Zbardhen emrat, kush janë vëllezërit binjakë që u therën me thikë nga kushëriri Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali mes 3 shqiptarësh, ku kushëriri ka plagosur me thikë vëllezërit binjakë. Vikt
Kushëriri masakron dy vëllezërit binjakë shqiptarë: U kërkoi të dilnin nga lokali Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali mes 3 shtetasish shqiptarë. Mësohet se dy vëllezër shqiptar, janë qëlluar me thi
Kush është VIP-i në këtë mes? Motrat dhe vëllezërit e famshëm që ngatërruan publikun Të famshmit shpesh shfaqen në publik me vëllezërit apo motrat e tyre. Disa prej tyre janë shumë të njohur dhe kanë m
Zëvëndësuan Borën? Vëllezërit Veshaj shfaqen me moderatoren shqiptare (FOTO LAJM) Pas përfundimit të programit "Treshat" dhe largimit të Bora Zemanit në Top Channel, të gjithë janë sy e vesh se çfarë po
Ministrja e re e Arsimit betohet para Metës: Do jem zëri i çdo nxënësi, mësuesi! Ministrja e re e Arsimit është betuar përpara presidentit Meta, pasi mori 104 vota pro në Kuvend. Përmes një postimi
Meta ngre zërin për Vjosën: Të mos ndërtohen hidrocentralet! Presidenti i Republikës, Ilir Meta shprehu kundërshtinë e tij për ndërtimet e hidrocentraleve në Vjosë pasi sipas tij, a
Rrëfimi mes lotësh i Miss-it shqiptar: Nuk kishim bukë në shtëpi (FOTO LAJM) Pasditen e sotme në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ishte e ftuar pjesëmarrësja në “Miss Universe”, Elsa Aliaj. Bukurosh
Ushtronin prostitucion brenda qendrës së masazhit, jepet vendimi për dy vëllezërit Gjykata Penale ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për Mario Roshin dhe “arrest shtëpie” për Andi Roshin, dy vë
"Ju fluturoj nga puna, policë ku*va", dy vëllezërit kërcënojnë efektivët Shumë qytetarë u përplasën me policinë gjatë kufizimit të lëvizjes së lirë. Bëhet fjalë për ata shtetas që u vendosën pë
Kishin kthyer qendrën e masazhit në vatër prostitucioni, kapen dy vëllezërit në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar dy pronarë të qendrave të masazhit, të cilët shfrytëzonin ambjentet e punët për prostituc
Qëlluan me armë në ajër, "Shqiponjat" vënë në pranga dy vëllezërit Policia e Kolonjës ka finalizuar operacionin policor "Novosela" duke arrestuar dy vëllezër. Operacioni nga Komisariat