999 rezultate për

zere

Taktika sekrete e ushtarakëve, çfarë duhet të bëni që t’ju zërë gjumi për dy minuta Ekziston një teknikë e shkëlqyer ushtarake që thuhet se ndihmon këdo që të flejë gjumë brenda dy minutave dhe kjo gjë mu
Azerët u marrin armenëve qytetin e humbur në vitin 1993 (VIDEO) Presidenti i Azerbajxhanit Ilham Aliyev njoftoi në profilin e tij në Twitter se ushtria azerbajxhanase kishte çliruar qe
Armenët ngrenë flamurin e bardhë, dalin pamjet e sulmeve nga azerët (VIDEO) Lufta është e ashpër mes Azerbajxhanit dhe Armenisë në rajonin e Nagorno Karabakhut me një numër të madh viktimash nga t
Azerët nxjerrin shifrat: E shkatërruam Armeninë, 230 tanke dhe blinde u bombarduan Ministria e Mbrojtjes e Azerbajxhanit njofton se ka kapur më shumë pozicione në rajonin e Nagorno Karabakhut në përplasj
Kryeqyteti i Armenisë në alarm, dronët azerë shkaktojnë frikë (VIDEO) Tre dronë janë rrëzuar nga forcat armene duke u shkatërruar përfundimisht. Lajmi është bërë i ditur nga kryeministri
VIDEO/ Droni azer sulmon artilerinë armene, kamera i zbulon për një moment “sekretin” Azerbajxhani dhe Armenia vijojnë përplasjen e përgjakshme në Nagorno Karabakh duke shkaktuar deri më tani qindra viktima
Armenët dhe azerët në lufte frontale, frika më e madhe janë Rusia dhe Turqia Armenia dhe Azerbajxhani janë tashmë në një konflikt të armatosur mes tyre për rajonin e Nagorno Karabakh-ut. Armenë
Porosi nga azerët, kush është biznesmeni shqiptar që do të ekzekutohej nga grupi i taxhikut Ish-biznesmeni shqiptar i naftës Albano Aliko ka qenë objektivi i terroristëve që Gjermania arrestoi një muaj më parë në
Ishte "drejtor biblioteke" në burg, sot askush nuk guxon t’ja zërë vendin Shullazit Procesi në Gjykatën e Apelit kundër Emiljano Shullazit dhe grupit të tij me Endri Qyqen, Endri Zelën, Gilmando Danin dhe
Durrsakët rikthehen në banesat e rrënuara: Le të më zërë brenda Dy muaj pas tërmetit shkatërrimtar në Durrës shumë banorë janë ende në mëshirë të fatit. Ata ankohen se autoritetet i ka
Guardiola: Jesus e ka të vështirë ti zërë vendin Agueros Problemi i Gabriel Jesus është Sergio Aguero, kështu ka thënë trajneri i Manchester City, Pep Guardiola. Sulmuesi i B
Ngjarja që tronditi Korçën, si ekzekutoi kunatin e më pas veten para 6 policëve Banush Zerellari, vëllai i Sefedin Zerellari ka spiunuar në policinë e Korçës, Sefedinin, duke i thënë policëve se Gramo
Krimi i dyfishtë në Korçë, si u vrau veten autori para 6 policëve Banush Zerellari, vëllai i Sefedin Zerellari ka spiunuar në policinë e Korçës, Sefedinin, duke i thënë policëve se Gramo
Nostalgji, si Komandant Drini u vuri serbëve ultimatum për t'u larguar nga Prizëreni Një pjesë e forcave të UÇK-së ka qenë vazhdimisht në qytet dhe numri i forcave tona është i mjaftueshëm për t’i shkatërr
Nga mbretëresha e dragonjve te Lady Gaga, si u veshën VIP-at në Oscar (FOTO LAJM) Oscar 2019 u mbajt mbrëmjen e djeshme në Los Angeles. Eventi më i rëndësishëm në industrinë e filmit i surprizoi të g
“Mendon se Veliaj do t’i zërë vendin Ramën?”, Majkon e kap e qeshura Ministri i Diasporës Pandeli Majko ka qenë i ftuar në News24 ku ndër të tjera është pyetur nëse Erion Veliaj po “rreziko
Nuk mund ta zërë gjumi sepse vdes, fotot e fëmijës përlotin rrjetin Charlie Wagstaff vetëm 2 vjec ka çrregullim gjenetik Hypoventilation Qendrore Kongjenital. Kjo sëmundje ndikon se si
Zidane te Juventus? Kjo do të jetë detyra e tij Mesa duket Premier Liga është vetëm një thashethem për Zinedin Zidan. Së fundmi mediat italiane kanë raportuar se leg
A dridheni para se t'ju zerë gjumi? Ky është shkaku Ndërkohë që jemi duke na zënë gjumi, ndodh që një dridhje e të gjithë trupit të na shkundë dhe të na bëjë sërish të ndër
Filippo Inzaghi trajneri i skuadrës në Serie A Ish-sulmuesi i Milanit, Filippo Inzaghi, arriti sot në qendrën stërvitore të Bolognas para zyrtarizimit si trajner i saj