999 rezultate për

zerat

Estoni-Gjermani, formacionet zyrtare: 'Panzerat' në kërkim të fitores (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Estonisë dhe Gjermanisë. Për Gjermaninë kjo është më shumë se një n
Jesus mohon zërat për një kalim të mundshën te Bayern Munchen "Gënjeshtër", kështu e ka quajtur ylli i Manchester City thashethemet për një kalim të tij në Bayern Munich Brazilian
Fatma konfirmon zërat me pamjen më të ëmbël: Po bëhemi 3 (FOTO LAJM) Fatma Methasani do të bëhet nënë! Moderatorja ishte përfolur prej kohësh që ishte në pritje të ëmbël, dhe vetëm sot e
Klopp mohon zërat së deshiron yllin e Realit në skuadër Jurgen Klop i ka mohuar të gjitha lajmet se klubi i tij do të nënshkruaj me Gareth Bale, ku ka thënë për Sky Sports se a
Rakitic zbarkon në Paris, shtohet zërat për një largim nga Barca Ivan Rakitic, së bashku me familjen e tij kanë mbërritur në Paris gjatë mbrëmjes së sotme, ndërsa kaq ka mjaftuar që të
Gent Cakaj del dhe mohon zërat për tërheqjen e KE-së nga zgjedhjet Ministri i Jashtëm, Gent Cakaj, ka deklaruar së fundmi se lajmi se KE ka anuluar delegacionin e tij për të vëzhguar zgje
Barcelona mohon zërat se do ta shkarkojë trajnerin Barcelona i ka hedhur poshtë spekulimet e shumta të së martës se klubi ka vendosur ta shkarkojë trajnerin Ernesto Valver
Manchester City shuan zërat për Guardiolan Pas zërave se Pep Guardiola mund të transferohet te Juventusi, ka ardhur sot reagimi i klubit të Manchester City. Përmes
Shtatzënë me Albi Nakon? Alba Hoxha sqaron zërat (VIDEO) Balerina e njohur Alba Hoxha është përfolur tashmë prej kohësh për një lidhje me Albi Nakon. Por kjo nuk e ka penguar
Marotta mbron Spallettin: Zërat për Conten janë vetëm thashetheme Giuseppe Marotta i ka mohuar me forcë, zërat për një takim mes Interit dhe Contes ditët e fundit. “Spalletti tha dis
"Germania Airlines" mohon zërat se ka krizë financiare dhe se nuk i ka paguar punëtorët Pas disa zërave se kinse "Germania Airlines" ka krizë dhe nuk ka paguarë pagat punëtorëve të saj, vjen edhe sqarimi zyrt
Zaimina hedh poshtë zërat, poston foton e vajzave të burrit Këngëtarja Zaimina Vasjari ka prezantuar në Instagram vogëlushen Khloe e cila akoma nuk e ka mbushur vitin. “E vogla
A është përçarë Babastars? Reperi sqaron zërat Tashmë prej disa kohësh po flitet për një përçarje të mundshme të “Babastars”. Në një intervistë Onat sqaroi arsyen e
Sane hedh poshtë zërat për një kalim të mundshëm te Unitedit Ylli gjerman i Manchester City, Leroy Sane ka hedhur poshtë thashethemet që e lidhin atë me rivalët e qytetit, Mancheste
Khabib frikësohet nga revanshi i McGregorit? Khabib Nurmagomedov është padyshim emri më i përfolur këto ditë. Pas fitores ndaj McGregor dhe shpalljes "Kampion Bote"
Zbardhen negociatat, kjo është shifra që kërkon Hysaj për rinovimin e kontratës Vetëm gjatë kësaj vere, emri i Elseid Hysajt ishte nga më të lakuarit për tu larguar nga Napoli, pas largimit të Maurizi
Miku i Trumpit pranon fajin, shtohen zërat për shkarkimin e presidentit Michael Cohen, avokati për shumë vjet i Presidentit të SHBA, Donald Trump është treguar i gatshëm të pranojë fajin, në h
Modriç tek Interi? Drejtori i Realit shuan zërat "Sky Sport Italia" ishin ndër të parët që hapën polemikat e një largimi të mundshëm të Luka Modric nga Real Madrid drejt
Veliaj hedh poshtë zërat: Nuk kam interes për partinë I ftuar në emisionin “Pushime on Top”, kryetari i Bashkisë së Tiranë, Erion Veliaj ka treguar planet e ardhshme në polit
Jo më pjesë e Portokalli-së? Flori tregon pse nuk mori pjesë në turne Florjan Binaj është një ndër aktorët më të pëlqyer të "Portokallisë" me rolet e tij karakteristike siç është ai i "polic