999 rezultate për

zerat

Ylli brazilian te Napoli? Agjenti mohon zërat Everton Soares është një nga emrat më të përfolur të ditëve të fundit sa i përket një kalimi në Itali, me mediat që e ka
E dashura e Ronaldos shton zërat për fejesë dhe shtatzani E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, ka nxitur edhe më shumë zerat për fejesë dhe shtatzëni përmes një fo
La Liga do të anulohet? RFEF hedh poshtë zërat Raportimet se La Liga do të anulohet janë hedhur poshtë nga Federata Spanjolle e Futbollit. Në Spanjë, këto ditë ka p
Ndeshja Joshua - Fury, promotori: Të mos humbim kohë për ta shkruar historinë Promotori i Anthony Joshua, Eddie Hearn, ka folur për zërat që janë përhapur së fundmi për një dyluftim të mundshëm në m
Ndizen zërat e merkatos, Zanetti darkon me Cuadradon Një darkë mes Javier Zanettit dhe Juan Cuadrados, ka ndezur zërat e merkatos. Në fakt mediat italiane kanë shuar dyshime
Mbappe mohon zërat që e lidhin me Realin, ka fjalë të mëdha për Liverpool Kylian Mbappe është treguar besnik ndaj Paris Saint-Germainit mes spekulimeve që e lidhin atë me një transferim potencia
Ozil "shuan" zërat e një largimi të mundshëm nga Arsenali Mesut Ozil planifikon të qëndrojë në Arsenal deri në fund të kontratës së tij më 2021, përkundër spekulimeve që e lidhni
Aubameyang hedh poshtë zërat e merkatos, nuk e mendon largimin "Ylli" i Arsenalit, Pierre-Emerick Aubameyang, u jep fund njëherë e mirë zërave të merkatos, që flasin për një largim të
Eriksen te Interi? Zikaltërit mohojnë zërat Mesfushori i Tottenhamit, Christian Eriksen, ka qenë i përfolur për një transferim në Inter, mirëpo drejtori ekzekutiv i
E bukura e Shqipërisë, Adrola Dushi pranon publikisht lidhjen me kosovarin (VIDEO) Adrola Dushi është cilësuar jo rrallë si më e bukura e trojeve shqiptare dhe kjo është një ndër arsyet pse jeta e saj pr
Zërat e merkatos dhe objektivi personal, rrëfehet Vidal Arturo Vidal është një nga emrat më të përfolur të merkatos së janarit. Antonio Conte e do në ekip dhe drejtuesit e Inte
Eshtë arritur marrëveshja me Ancelottin? Everton mohon zërat Evertoni e ka lëshuar një deklaratë zyrtare për t’i mohuar spekulimet se klubi e ka emëruar trajnerin e ri, pasi që të h
Zërat për një kalim te Napoli dhe vizita në Shqipëri, Reja sqaron gjithçka Edoardo Reja ka ardhur në Shqipëri ditë e sotme. Trajneri i kombëtares flet në lidhje me interesimin e Napolit në një pr
Shtohen zërat për kalimin e Hysajt te Roma Ditën e djeshme Roma dhe Napoli u përballën midis tyre në fushën e "Olimpicos" dhe sfida përfundoi me fitoren e verdhek
Estoni-Gjermani, formacionet zyrtare: 'Panzerat' në kërkim të fitores (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Estonisë dhe Gjermanisë. Për Gjermaninë kjo është më shumë se një n
Jesus mohon zërat për një kalim të mundshën te Bayern Munchen "Gënjeshtër", kështu e ka quajtur ylli i Manchester City thashethemet për një kalim të tij në Bayern Munich Brazilian
Fatma konfirmon zërat me pamjen më të ëmbël: Po bëhemi 3 (FOTO LAJM) Fatma Methasani do të bëhet nënë! Moderatorja ishte përfolur prej kohësh që ishte në pritje të ëmbël, dhe vetëm sot e
Klopp mohon zërat së deshiron yllin e Realit në skuadër Jurgen Klop i ka mohuar të gjitha lajmet se klubi i tij do të nënshkruaj me Gareth Bale, ku ka thënë për Sky Sports se a
Rakitic zbarkon në Paris, shtohet zërat për një largim nga Barca Ivan Rakitic, së bashku me familjen e tij kanë mbërritur në Paris gjatë mbrëmjes së sotme, ndërsa kaq ka mjaftuar që të
Gent Cakaj del dhe mohon zërat për tërheqjen e KE-së nga zgjedhjet Ministri i Jashtëm, Gent Cakaj, ka deklaruar së fundmi se lajmi se KE ka anuluar delegacionin e tij për të vëzhguar zgje