999 rezultate për

zeqiri

Dafina Zeqiri ofendon fansen e Blerim Destanit (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri këngëtarja e mirënjohur duket se sot është ërfshirë në një sherr virtual. Molla e sherrit duket se ësht
Sëmuret Dafina Zeqiri (FOTO LAJM) Janë pothuajse çdo ditë të angazhuar rreth profesionit të tyre. Artistët tanë gjejnë pak kohë për relaks apo për të q
Dafina Zeqiri pjesë e videoklipit të French Montanës (VIDEO) Këngëtari French Montana ka publikuar këngën e tij me të re ‘Famous’. E ky projekt muzikor u finalizua me klip që u x
Dafina Zeqiri është një yll i vërtetë, por këto foto thonë të kundërtën (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme Dafina Zeqiri, arriti të ndërkombëtarizohej në tregun e huaj e kjo falë talentit të saj dhe vokalit
Dafina Zeqiri ndihet xheloze për diçka Pas vizitës në Kosovë, iu rikthye jetës së përditshme. Këngëtarja Dafina Zeqiri i është kthyer edhe aktivitetit që ka
Humbi Çairin, Zeqirija Ibrahimi ikën nga detyra Nënkryetari i Lëvizjes Besa dhe deputet i dorëhequr i kësaj partie në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë, Zeqirija Ibra
Sëmuret Dafina Zeqiri, perfundon në spital (FOTO LAJM) Këngëtarja Dafina Zeqiri pas shumë kohësh është kthyer në Kosovë. Ajo ka filluar të mbajë koncerte brenda dhe jashtë
Nuk e zë as fustani, Blerona Zeqiri shpërthen me gjoksin e saj Personazhi më i komentuar edhe për këtë vit ishte padyshim edhe moderatorja Blerona Zeqiri. Ndonëse më shumë është në
Çfarë ka mes Dafina Zeqirit dhe Noizy-t, ja detaji që na bën të dyshojmë! (FOTO LAJM) Noizy është parë në aeroportin e Prishtinës dhe asnjërit nuk do t’ja merrte mendja që ai do të priste atje një këngëtare
Edhe Kamza nuk do të qëndrojë duarkryq në merkato, vjen goditja e parë për mesfushën Pas Flamurtarit dhe Kukësit, Hair Zeqiri do të mbajë veshur fanellën e një tjetër skuadre të kampionatit shqiptar. M
Krishtlindjet në familjen e Dafina Zeqirit Dafina Zeqiri është rikthyer në Kosovë për festat e fundvitit dhe është bashkuar me familjen e saj. Tashmë janë publi
Blerona Zeqiri pa sytjena në restaurant (FOTO LAJM) Blerona Zeqiri është tashmë njëra ndër fytyrat më të përfolura të ekranit. Veçanërisht nëse flasim për 2017-tën, vit
Geta tregon “sekretet” e Dafina Zeqirit dhe Anita Haradinajt! Kampionia botërore e Fitnesit, Geta Beqa, e ftuar në “Top Show Magazinë” ka treguar 'tekat' dhe 'sekretet' e linjave per
Çfarë ka ndodhur me fytyrën e Dafina Zeqirit? E keni parë pas çdo ndryshimi në fytyrën e saj, po e njëjta vlen edhe kur flitet për stilin e saj për të cilin mbetet un
Kukësi i pakënaqur, përjashton mesfushorin dhe dënon lojtarët me mbajtje rroge Mungesa e fitores në katër javë radhazi dhe humbja me Partizanin në shtëpi kanë sjellë një rrëmujë të madhe tek kuksianë
Dafina Zeqiri zbulon vështirësitë e para në karrierë: Nuk kisha para për të shkuar në studio Ditë më parë dha një intervistë për revistën prestigjioze amerikane “Harper Bazaar”. Por, kjo nuk është hera e fundit
Në Çair sot zhvillohet raundi i tretë zgjedhor Sot në Komunën e Çairit, banorët e tre rrugëve do të votojnë në vendvotimin 2901, pasi Komisioni Shtetëror Zgjedhor voto
Dafina Zeqiri fillon të shijojë famën ndërkombëtare Këngëtarja Dafina Zeqiri është e njohur më shumë në Kosovë dhe Shqipëri por edhe jashtë saj, pavarësisht se ky është syn
Zeqirija Ibrahimi jep dorëheqje nga posti i deputetit Kandidati i Lëvizjes BESA për kryetar të Komunës së Çairit, Zeqirija Ibrahimi ka nënshkruar dorëheqjen nga posti i deput
Zeqirija Ibrahimi: Uroj që çdo gjë të kalojë pa asnjë incident "Sapo përfundova detyrimin tim qytetar që të votoj. Uroj që çdo gjë të kalojë në mënyrën më të qetë pa asnjë incident",