999 rezultate për

zeqiri

Gazeta e madhe zvicerjane: Dikur, shqiptarët blinin BMW, rriheshin dhe u fishkëllenin grave Për ne Kupa e Botës ka marrë fund. Por jo edhe diskutimi për shqiponjën e bërë në ndeshjen kundër Serbisë. Shqiptarët ja
Dafina Zeqiri vjen me pamje të re, duket simpatike (FOTO LAJM) Këngëtarja Dafina Zeqiri është emër shumë i dashur për publikun. Prej disa kohësh, Dafina është zhvendosur në Amerikë.
Dafina Zeqiri po përgatit një surprizë për fansat (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri është duke vazhduar me sukses karrierën e saj ndërkombëtare që ka nisur. Këngëtarj
Aco Toshta e tërhoqi Selën nga turma, dëshmon Muhamed Zeqiri dhe ish-polici Alimi Pak ditë pas ngjarjes së dhunshme të 27 prillit në Kuvend, i akuzuari Aleksandar Janevski, i njohur si Aco Toshta, tha s
Nebiu, babai i Dafina Zeqirit: Ajo me refuzon! Rrefimi rreqethes i Nebiut, babait te kengetares Dafina Zeqiri: Ma mori ish-gruaja kur isha ne burg “Dafinen nuk e kam
Dafina Zeqiri bën ndryshimin drastik (FOTO LAJM) Kur flitet për këngëtare me stil në Shqipëri, emri i saj kryeson listën dhe me të drejtë. Një galeri më vetë ka qenë
Dafina po bashkëpunon me yllin botëror, fjalët e mira për të nuk mungojnë Dafina Zeqiri tashmë po synon tregun ndërkombëtar dhe duhet thënë se është në rrugë të mbarë. Pasi u shfaq në videokl
Bëhen bashkë Dafina Zeqiri dhe Emina Çunmulaj në Amerikë (FOTO LAJM) Dy të famshmet shqiptare, modelen Emina Cunmulaj dhe këngëtaren Dafina Zeqiri i bashkoi Amerika, pasi kanë kaluar një di
Dafina Zeqiri poston foton me partnerin e saj dhe i thotë të dua siç ajo di (FOTO LAJM) Këngëtarja e bukur Dafina Zeqiri, kohë më parë kishte prezantuar të dashurin e saj, e që nuk ishte shqiptar. Dafina k
Dafina Zeqiri shfaqet me një trup për tu pasur zili (FOTO LAJM) Pas një qëndrimi të gjatë ne SHBA, dhe pasi publikoi disa këngë në anglisht këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri është rikt
Rezultatet fantastike të palestrës, Dafina Zeqiri tregon se si duket (FOTO LAJM) Njihet si një nga këngëtaret që praktikon palestrën më së shumti. Këtë e tregojnë linjat dhe muskujt e trupit të saj.
Kështu uron Dafina Zeqiri 10 vjetorin e Pavarësisë (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri është e njohur për stilin e saj të veçantë në muzikë. Sot vip-at kanë filluar ur
Dafina Zeqiri merr iniciativë për Shën Valentin: Shkruajini në Instagram, ju pret diçka Dafina Zeqiri ka marr një iniciativë mjaft interesante përmes rrjeteve sociale. Ajo në ditën e të dashuruarve Shën Va
Dafina Zeqiri kërkon diçka që i përket Kylie Jenner (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme Dafina Zeqiri si të gjithë pjesa tjetër e publikut dhe medias ka hedhur një sy nga “Keeping up with
Ndërron jetë kandidati i LSDM-së për Studeniçanin Sot ka ndërruar jetë Akija Mustafovski, kandidat i LSDM-së për kryetar të komunës së Studeniçanit. Lajmin e ka bërë t
Dafina Zeqiri ofendon fansen e Blerim Destanit (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri këngëtarja e mirënjohur duket se sot është ërfshirë në një sherr virtual. Molla e sherrit duket se ësht
Sëmuret Dafina Zeqiri (FOTO LAJM) Janë pothuajse çdo ditë të angazhuar rreth profesionit të tyre. Artistët tanë gjejnë pak kohë për relaks apo për të q
Dafina Zeqiri pjesë e videoklipit të French Montanës (VIDEO) Këngëtari French Montana ka publikuar këngën e tij me të re ‘Famous’. E ky projekt muzikor u finalizua me klip që u x
Dafina Zeqiri është një yll i vërtetë, por këto foto thonë të kundërtën (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme Dafina Zeqiri, arriti të ndërkombëtarizohej në tregun e huaj e kjo falë talentit të saj dhe vokalit
Dafina Zeqiri ndihet xheloze për diçka Pas vizitës në Kosovë, iu rikthye jetës së përditshme. Këngëtarja Dafina Zeqiri i është kthyer edhe aktivitetit që ka