999 rezultate për

zenuni

Pas nënës, humbi babanë dhe tani vëllain nga tragjedia në Velipojë, mesazhi prekës i Brikenës Brikena Zenuni sot ka mbetur e vetme, dhe fjalët qe ka për të thënë tani janë të pakta, kur pas nënës disa kohë më parë,
Babai i Ergi Dinit fjalë prekëse për “heroin” nga Velipoja: Ah, djemtë tanë Shpërthimi i fuqishëm i cinsternës së gazit në Velipojë, është cilësuar si një nga ngjarjet që ka tronditur mbarë opinio
Shpërthimi tragjik në Velipojë, vdes në spital pronari i kompleksit Shpërthimi i një çisterne gazi ka shkaktuar zjarr të madh në kompleksin "Fishta" në Velipojë. Ky shpërthim shkaktoi shu
Burgu i Kumanovës, rrihet keq i burgosuri Erxhan Zenuni I burgosuri Erxhan Zenuni nga Kumanova është rrahur brutalisht nga gardianët në burgun Kshanje, disa kilometra nga qytet
Çifti zviceran prish martesën për t’i "rregulluar" letrat Zenunit dhe Bukurijes nga Kosova Pothuajse tridhjetë vite ka zgjatur martesa e lumtur e çiftit zviceran Yolanda dhe Werner A. nga Neckertali i Zvicrës.
Two Albanians arrested while trafficking drugs to Turkey Police arrested two people who were trafficking drugs to Turkey. Besim Zenuni and Ermira Elezi were transporting 23 kilo
Zenuni: Jam sa shqiptar aq edhe italian, nuk e di kë do zgjidhja 19 vjeçari Federiko Zenuni është një ndër të rinjtë shqiptar në futbollin Italian që vlerësohet shumë për të ardhmen e k
E keni dëgjuar muzikën e Titanikut me çifteli?! (VIDEO) Kolona zanore "My Heart Will Go On" e përdorur në filmin e shumëpëlqyer Titanic, është interpretuar në mënyrë të shkëlqy
Zenuni injoron Qemajlin Zenun Pajaziti nuk i merr seriozisht akuzat që mori, nga Qemajl Mustafa, ndonëse u quajt pameritor për pozitën e kryetar