999 rezultate për

zeng

Nga Zenga tek Balotelli, epoka e re e Vasco da Gamas Duke nisur nga janari i vitit të ardhshëm, klubi i Vasco da Gamas do të nisë në epokë të re me ardhjen e presidentit të
Trajneri i Serie A detyrohet të mbyllet në karantinë Trajneri i Cagliarit, Walter Zenga është personi i rradhës që është detyruar të mmbyllet në karantinë për shkak të koron
Walter Zenga merr drejtimin e skuadrës së Serie A, zëvendëson Maran Ndryshim në pankinë te Cagliari. Pasi ka shkarkuar trajnerin Rolando Maran, skuadra sarde ka zgjedhur edhe teknikun e ri
Rikthehet në skenë Walter Zenga për stolin e Kombëtares (FOTO LAJM) Prej vitesh Federata Shqiptare e Futbollit është e vendosur t'u besojë trajnerëve italiane dhe duket se tradita do të vi
Kur çmenduria kalon kufijtë, kinezja injekton lëngje frutash në gjak Një grua në Kinën Qëndrore pothuajse humbi jetën pas injektimit të lëngut të më shumë se 20 llojeve të frutave direkt në
Brozoviç falenderon Zengën pas barazimit ndaj Lazios Mesfushori kroat, Marselo Brozovic ka shkruar një status në profilin e tij në Instagram duke falënderuar Walter Zengën,
Trajneri i Crotones thur elozhe për Ajetin pas performancës ndaj Atalantës Arlin Ajeti ishte protagonist ditën e djeshme me skuadrën e Krotones, teksa mori një pikë përballë Atalantës së Berishës
Vrau për 64 euro gruan dhe xhaxhain, hiqet si memec për të fshehur krimin Një vrasës kinez kishte aktruar mirë kinse është memec 12 vitet e fundit për t’i ikur të kaluarës dhe në fund vërtet e h
Zenga: Shqipëria në rrugën e duhur, vazhdoni kështu Ish portieri i Italisë, Valter Zenga ka dhënë një intervistë për Top Channel duke analizuar situatën e Shqipërisë në Eur
Zenga i bindur: De Biasi do të jetë trajneri i ri i Italisë Emri i Gianni De Biasit vazhdon të mbetet shumë i përfolur përtej Adriatikut. Walter Zenga ish portieri legjendar i Inte
Padia e Gjiknurit, Basha: Kokoshi 200 milionë dhe zengjini i tij nuk mbulojnë gjurmët e transfertave off shore Ministria e Energjisë dhe Industrisë ka depozituar në Prokurori dosjen e privatizimit të OSSH-së, pas një auditi të bërë
Sampdoria-Inter, zikaltrit kërkojnë fitore (FOTO LAJM) Pas humbjes shokuese ndaj Fiorentinës, Interi i Roberto Mancinit sot do të luajë një ndeshje shumë të vështirë ndaj Samp
Torino i frikshëm në shtëpi, Kualjarela dopietë (VIDEO) Torino është i frikshëm në shtëpi. Granatat kanë qenë më kërkues, duke e shfrytëzuar në maksimum faktorin fushë, i mbësh
Inter, 6 alternativat post-Stramaccioni (FOTO LAJM) Ndonëse presidenti Massimo Moratti konfirmon Stamaccionin në drejtimin e klubit, sipas të gjitha gjasave, fundi i sezoni
Super goli i brazilianit Mezenga (VIDEO) Një super gol ka realizuar braziliani i skuadrës së Yllit të Kuq të Beogradit, Bruno Mezenga. Pas dështimi për dërgimin
Qeni duhanxhi që pi një pako duhan në ditë Kuzhinieri kinez Zeng Ziguang nga Wuchang, në provincën Hubei, ka mësuar qenin e tij të pi duhan. Për duhan ka filluar t