999 rezultate për

zene

Gent Zenelaj i zbulon lidhjen Mateus Frrokut: Kush është vajza që punon në Klan (FOTO LAJM) Nga jeta personale e këngëtarit shumë të pëlqyer nga publiku, Mateus Frrokut paska të reja e këtë e zbuloi Gent Zenelaj
Shtatzënë për herë të parë, Yllka Kuqi tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Pak ditë më parë u bë e ditur se këngëtarja nga Kosova, Yllka Kuqi është në pritje të ëmbël dhe pas 8 vitesh martesë ajo
Nëse jeni shtatzënë, harrojeni ta bëni këtë veprim Pavarësisht se për shumicën e grave shtatzënia konsiderohet si periudha më magjike e jetës, të gjitha e dimë që duhet të
Serbia reagon për helmimin e zyrtarëve: Budallenjtë shovinistë merren me politikë Një zyrtar serb thotë se dikush po bën skenare që në Parlamentin e Kosovës të futen serbët që janë me Albin Kurtin, fitu
Kërcimi i aktores në muajin e 9-të të shtatzënisë do t'ju sikletos (VIDEO) Në rast se nuk e dinit, Shay Mitchell është shtatzënë. Aktorja e “Pretty Little Liars” e konfirmoi pritjen e ëmbël në qe
Ç'po ndodh me Elionën dhe Mateusin? Gent Zenelaj i vë në siklet në mes të spektaklit (FOTO LAJM) Pas performancës së tyre mbrëmjen e djeshme në "Dance with me", Eliona Pitarka dhe Mateus Frroku u vendosën në siklet ng
2 motra për 2 vëllezër, historia e pabesueshme si u njohën Daut dhe Lola Haradinaj (VIDEO) Lola dhe Anita Muçaj, dy motra, u martuan me dy vëllezër: përkatësisht Ramush dhe Daut Haradinaj. Pikërisht për të folur
Nuk flasin prej kohësh por Julian Deda imitoi në emision Gentian Zenelajn (VIDEO) Prej kohësh thuhet se dy aktorët, Gentian Zenelaj dhe Julian Deda nuk flasin. Ata kanë prishur marrëdhëniet e tyre dh
I mori jetën bashkëshortes shtatzënë dhe 2 vajzave, burri akuzon të dashurën Më 13 gusht të vitit të kaluar Christopher Lee Watts i rrëfeu policisë se kishte vrarë gruan e tij shtatzënë dhe dy vajz
"Fabrika e fëmijëve": Lirohen 19 gra, i detyronin të ngelnin shtatzënë dhe më pas u shisnin fëmijët (FOTO LAJM) Policia Nigeriane liroi 19 gra shtatzëna gjatë një operacioni të zhvilluar në Lagos kundër të ashtuquajturave “fabrika t
Para jush: Këpucët më të shëmtuara që ju kanë zënë sytë ndonjëherë (FOTO LAJM) Ju ka ndodhur ndonjëherë që të keni në duart tuaja një palë këpucë të shëmtuara? Thuajse të gjithëve na ka ndodhur. P
Aulona Musta shtatzënë? Fatma harron dhe e thotë publikisht (FOTO LAJM) Aulona Musta prej disa ditësh ndodhet në Paris me bashkëshortin dhe vajzën, Amara. Ky udhëtim ka qenë surprizë për vogël
EMRI/ Gjendet i vdekur polici në Sarandë, nisin hetimet Policia e Sarandës ka nisur hetimt sot pasi një punonjës i saj u gjet i vdekur paradite. Sipas burimeve jozyrtare m
Emocionuese, çifti invalidëve bëhen prindër pas 20 vitesh martesë Gëzim dhe Zenepe Pirja, ishin të ftuar pasditen e sotme në studion e "Ftesë në 5" me Bieta Sulon, për të rrëfyer histori
Mposhtën PSG-në, skuadra e Arbër Zenelit tallet publikisht me Realin (FOTO LAJM) Reims djë në mbrëmje befasoi PSG-në duke e mposhtur 2-0 në "Parc des Princes". Skuadra e Arbër Zenelit bëhet skuadra
PDK-së i bashkohet edhe ish-komandanti i UÇK-së, Zenel Zekolli Partisë Demokratike të Kadri Veselit i është bashkuar sot edhe ish-komandanti i UÇK-së, Zenel Zekolli. Lajmin për kë
E konfirmoi, Elisa Spiropali sërish shtatzënë dhe shumë pak muaj larg lindjes (FOTO LAJM) Ministrja për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali, nënë e një vajzë 4 vjeçe të quajtur Nalta, u dyshua për një
Fansat janë të bindur se Rihanna është shtatzënë, fotot që po bëjnë xhiron (FOTO LAJM) Fansat e Rihannës mendojnë se këngëtarja është në pritje të ëmbël. Rihanna ka kohë që nuk është aktive në muzikë, por
Rihanna është shtatzënë? Pas kësaj deklarate fansat janë të bindur që po (VIDEO) Së fundmi e gjithë vëmendja e internetit është kthyer tek Rihanna. Pas prezantimit të linjës së të brëndshmeve dhe sh
Zhdukja e kapitenit të jahtit në Shëngjin, flet gruaja shtatzënë: Vajza kërkon babain Tashmë disa ditë nga gjetja e një jahti të braktisur në Detin Adriatik dhe dokumenteve të kapitenit Sezgin Yavuz, ende n