999 rezultate për

zene

Rrugëtimi i Arbër Zenelit, nga bora 40 cm në Suedi tek ëndrra për të luajtur me Kosovën në Euro 2020 Arbër Zeneli e ka kujtuar fëmijërinë e tij dhe rrugëtimin drejt majave të futbollit evropian. Ylli kosovar kishte nisur
Shtatzënë apo jo? E dashura e Ledri Vulës zbulon të vërtetën Gjatë pushimeve, reperi Ledri Vula nxiti spekulimet se e dashura e tij, Sara Hoxha është në pritje të një fëmije. Në
"Dashuri bio", si rrallëherë Gent Zenelaj publikon momentet më të ëmbla me të bijën (FOTO LAJM) Aktori dhe moderatori i njohur Gentian Zenelaj është shumë aktiv në rrjete sociale. Ai publikon vazhdimisht foto ose vid
Tmerr në Librazhd, gruan shtatzënë e rrahin dhe i presin flokët: Ishin dy burra Njjë ngjarje e rëndë është shënuar në fshatin Marinaj të Librazhdit, ku një grua shtatzënë është dhunuar dhe i janë prer
"Kishte pistoletë", maskat mësyjnë në shtëpinë e gruas shtatzënë Dy të rinj të maskuar kanë tentuar të grabisin një banesë në Librazhd. Personat e maskuar kanë tentuar të futen brend
Mori lajmin se do të bëhet baba? Reagimi epik i Ledri Vulës (FOTO&VIDEO) Ledri Vula për disa ditë qëndroi larg rrjeteve sociale, megjithatë së fundmi është mjaft aktiv me postime. Ai herë pa
Pra, Elita gjeti mënyrën më të ëmbël për t’i treguar Gjikos se është shtatzënë! (VIDEO) Moderatorja Elita Rudi ka hapur së fundmi kanalin e saj në Youtube, ku ka publikuar sot një video të sajën me partnerin,
"Kam zënë një dashnor boss", zbulohet emri i këngëtares dhe bisedat me pullë të kuqe me "Zogun" Dalin të tjera përgjime nga dosja e Prokurorisë, ku i përfshirë ishte Hermes Nikaj. Në përgjime dëgjohet “Zogu i Tiranës
27 vjeçarja shtatzënë ndërron jetë në Gjilan, mjekët shpëtojnë foshnjën Në orët e para të mbrëmjes së sotme një 27-vjecare shtatzënë ka ndërruar jetë në spitalin e Gjilanit. Ajo ishte dërguar
Kanë 21 fëmijë, në 2020 mirëpresin të 22-tin Nëna e familjes më të madhe në Britani tha se 2019-ta kishte qenë më i vështiri për familjen e tyre, për shkak të humbje
Vinçi zë poshtë punëtorin, humb jetën 35 vjeçari në Korçë Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Korçë, rreth orës 12:17 pasi vinçi ka zënë poshtë një punëtor. Ai ka humbur
Panda shtiret sikur është shtatzënë, për t’u trajtuar më mirë nga njerëzit Një panda kineze e quajtur Ai Hin, besohej se ishte shtatzënë. Ajo po tregonte shenja të një oreksi të shtuar, ndërsa po
Adelina Tahiri shtatzanë për herë të dytë (VIDEO) Vetëm 1 vit e disa muaj pas ardhjes në jetë të Jonit, po përflitet se Adelina Tahiri është shtatzënë për herë të dytë. D
Pajtohet Genti me Julin? "Klanifornia" rikthen grupin e famshëm SHBLSH (FOTO LAJM) Një lajm i mirë na vjen nga dyshja Gent Zenelaj dhe Jul Deda. Ish-kolegët dhe ish-shokët kanë vendosur të lënë pas të
Fansat revoltohen me "shtatzaninë" e Nikit me Albanin, reagon modelja (FOTO LAJM) Prej disa javësh, në media është përfolur gjatë për një histori të mundshme dashurie mes këngëtarit Alban Ramosaj dhe mo
Video epike: Rezart Veleshnja imiton Vildane Zenelin dhe do shkriheni së qeshuri (VIDEO) Për shkak të tërmetit që tronditi Shqipërinë me datë 26 Nëntor, puntata e përgatitur posacerisht për festat e Nëntorit n
U kapën "mat" bashkë, Vildane Zeneli flet për lidhjen me Faton Shoshin (FOTO LAJM) Ajo është përfolur për një marrëdhënie miqësore me këngëtaren Era Istrefi. Vildane Zeneli dhe Era linin komente në fo
Djemtë e UÇK-së e kanë përzënë nga Kosova Vuçiçin Në 21 vjetorin e rënies së komandantit të Brigadës 113, Mujë Krasniqi dhe 40 dëshmorëve të kombit, kryeministri i Kosovë
Fatma dhe Aulona shtatzënë për herë të dytë, në të njëjtën kohë (FOTO LAJM) Dy moderatoret e "ThumbOn", Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu janë shoqe dhe kolegesh prej vitesh. Ato shihen shumë shpes
Pranuan hapur lidhjen, vajza e biznesmenit shqiptar shtatzënë me Alban Ramosaj (FOTO LAJM) Prej disa javësh, në media është përfolur gjatë për një lidhje dashurie mes këngëtarit Alban Ramosaj dhe modeles Kleonik