999 rezultate për

zemren

Këto fotografi do t’ju shkrijnë zemrën (FOTO LAJM) Dihet se kafshët tashmë janë miqtë të preferuar të njeriut. Madje ato ndjejnë edhe emocione dhe kanë dëshira njësoj s
Sami Khedira lë pas problemet me zemrën, gati për Juventusin Lajme të mira për Massimiliano Allegrin dhe Juventusin.Sami Khedira është kthyer të luajë. Mesfushori gjerman qëndron
Probleme me zemren, Rama shtrohet me urgjencë në spital Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama është shtruar mbrëmjen e sotme në spital për shkak të problemeve me zemrën. Ai ësh
Salianji hap zemrën: Rudina Hajdari të reflektojë dhe ne e falim Djali i Azem Hajdarit iu bashkua edhe sot protestës së opozitës. Ish-deputeti Ervin Salianji thotë se ka vend për të ref
Bukuroshja shqiptare: Napoli është gjithmonë në zemrën time (FOTOLAJM) Erjona Sulejmani duket në formë, edhe pas ndarjes nga Blerim Dzemaili. Shpeshherë bukuroshja nga Shkodra rrëmben vëmendj
Pati probleme me zemrën, zbulohet sa do të mungojë Khedira Sami Khedira i cili pati problem me zemrën, sot ai i është nënshtrur një studimi eletro-fizologjik teksa është parë dhe
Tërmet tek juventusi, ylli i ekipit ka probleme me zemrën Një lajm aspak i mirë vjen për Juventusin në ndeshjen e sotmë ndaj Atletico Madridit. Bardhezinjtë nuk kanë grumbullu
Dy vite më parë kishte probleme me zemrën, ndërsa sot luan në Champions League Antonio Mirante ka bërë debutimin e tij të dytë në portën e Romës në Champions League, pasi dy vite ishte buzë pensionim
Nuse në Kosovë, kush ia rrëmbeu zemrën këtyre vajza VIP Disa prej vajzave të njohura të ekranit shqiptar, shpirtin e tyre binjak e gjetën tek djemtë e Kosovës. Ledina Çelo:
Emocione dhe dëshira njësoj si ne, këto foto do t’ju shkrijnë zemrën (FOTO LAJM) Dihet se kafshët tashmë janë miqtë të preferuar të njeriut. Madje ato ndjejnë edhe emocione dhe kanë dëshira njësoj s
Pati probleme me zemrën pas lindjes, sillet me helikopter në Tiranë Moti i keq ka pushtuar gjithë vendin dhe dëbora ka bllokuar shume nga fshatrat. 25-vjecarja Trendafile Demiri ka sjel
Keni problem me zemrën? Mos i ndani këto fruta Molla Mollët janë një burim i shkëlqyer i vitaminës C, kuercitinës, pektinës, dhe fitosteroleve. Studimet klinike jan
Cilat janë sëmundjet që rrezikojnë më së shumti zemrën Zemra është organi që bën shpërndarjen e gjakut në organizëm dhe në patologjitë kryesore kardiake kemi alterim të funksi
Disa metoda për të fituar zemrën e madhe të vjehrrës tuaj Gjithmonë marrëdhënia vjehrrë-nuse ka qenë e diskutueshme. Ekspertët kanë veçuar disa gjëra që duhet të dini në rastet
Si po e shkatërrojmë zemrën tonë, 10 ushqime që do t’a shpëtojnë Nëse deri më sot, nuk keni bërë asgjë për të ruajtur zemrën tuaj, si organi më i rëndësishëm, po ju tregojmë disa ushqim
Raiola konfirmon të ardhmen e Pogba dhe Ibrahimovic Agjenti Mino Raiola ka konfirmuar se Zlatan Ibrahimovic e ka derën të hapur për t’iu bashkuar Milanit sërish, derisa ka
Del videoja rrëqethëse për shqiptarët e vrarë në Greqi, si ia shkulën zemrën Ilia Karelit Një video rrënqethëse po qarkullon që nga e mërkura në rrjete sociale. Bëhet fjalë për një video të publikuar nga lëv
Ozil: Gjermania është në zemrën time Ylli i skuadrës së Arsenalit, Mesut Ozil është rikthyer të flasë për të kaluarën e tij në kombëtaren e Gjermanisë. Ozil
"Tehu i thikës i preku zemrën", dëshmitarët tregojnë vrasjen e adoleshentit në Fier Një ngjarje e rëndë ka tronditur Fierin pasditene djeshme, ku pas një konflikti mes dy adoleshentëve njëri prej tyre ka
Ajola Xoxa bën një dedikim emocionues për Kajan Rreth dy javë më parë Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj u bë baba për herë të parë baba. Bashkëshortja e ti