999 rezultate për

zemren

Tregoi lidhjen në mes të emisionit, zbulohet djali që i ka rrëmbyer zemrën Elionës (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar, pasi përfundoi kërcimin e saj tango në “Dance With Me”, aktorja Eliona Pitarka ka përshëndetur në mes
Në foto duke puthur partneren, Olsi Bylyku kokë e këmbë i dashuruar (FOTO LAJM) Aktori i humorit Olsi Bylyku është shumë i dashur për publikun. Në sajë të roleve të tij dhe imitimeve origjinale, ai ka
Nga Çiljeta te Elvana, 7 të dashurat e famshme të Getoarit para se Marina t'i "vidhte" zemrën (FOTO LAJM) Kur je i famshëm, kur bën bujë në rrjetet sociale normalisht do jesh akoma më tërheqës në sytë e shumë femrave. Mirëpo n
Loredana i përgjigjet Mozzikut: Ta thyej zemrën aq sa të mos e ndjesh më! Këngëtarja e njohur Loredana Zeffi dhe partneri i saj Mozzik, njëkohësisht edhe babai i vajzës së saj, Hana, me shumë ja
E quan "ish", Loredana thumbon publikisht Mozzik pas ndarjes: Ta thyej zemrën (FOTO LAJM) Loredana dhe Mozzik me shumë gjasa i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre, pavarësisht se ende nuk kanë pranuar asgjë pu
Shqiptarët me zemrën më të dobët, shifra alarmante Më shumë se gjysma e vdekjeve gjatë vitit të kaluar në Shqipëri kanë ardhur si rrjedhojë e problemeve me zemrën. Sipas
Shqiptarët me zemrën më të dobët, vdekjet sa katërfishi i mesatares europiane: Alarm moshat e reja Më shumë se gjysma e vdekjeve gjatë vitit të kaluar në Shqipëri kanë ardhur si rrjedhojë e problemeve me zemrën. Sipas I
Fruti që ruan zemrën dhe iu mbron nga diabeti e kanceri, gjendet në Kosovë Pasurimi i ushqimit me mjedra nënkupton përfitim të dobive të ndryshme shëndetësore. Konsumimi i rregullt i frutit zv
"S’do ma falë derisa të mbyll sytë”, Monika tregon gabimin që i ka thyer zemrën Metës Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka deklaruar se ka bërë një gabim që Presidenti dhe bashkëshorti i saj Ilir Meta nuk
Kurtit e ka zemrën tek LDK-ja: Gabim që nuk pranuan koalicionin me ne Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për Kryeministër, Albin Kurti po merr pjesë në diskutimin publik “Talk to Talk” i cili
"Nuk doja të bija në dashuri", Adelina Ismaili tregon si ia fitoi zemrën bashkëshorti (FOTO LAJM) Adelina Ismaili nuk i mungoi muzikës këtë verë sepse solli një super hit në bashkëpunim me Rina Balajn, një ripërpunim t
Çunat në aksion, Tayna tregoi sekretin si mund t'ja vidhni zemrën (FOTO LAJM) Siç e do zakoni, pas një sezoni shumë të lodhshëm me koncerte të shumta e me këngë të reja, Tayna ka vendosur të pushojë
Klea Huta zbulon: Si ma mori zemrën Elgit Doda (FOTO LAJM) Klea Huta dhe Elgit Doda janë një nga çiftet më të komentuara të showbizz. Dhe këngëtarja ka zbuluar se si ia rrëmbeu
Kaq shumë dashuri! Ardit Gjebrea na theu zemrën me këtë foto të fëmijëve (FOTO LAJM) Pas disa ditësh që kaluan bashkë në Shqipëri, erdhi ajo koha kur Joni do të duhet të largohet nga familja e tij. Ardi
Shtiret sikur ka këmbën e thyer, ky është qeni dinak që u vjedh zemrën kalimtarëve për ta ushqyer (VIDEO) Një qen dinak ka mësuar të shtiret sikur ka dëmtuar këmbën, në mënyrë që kalimtarët të kujdesen, ta ndihmojnë dhe ushqej
Anxhela Peristeri drejt altarit, kush i vodhi zemrën (FOTO LAJM) Këngëtarja Anxhela Peristeri ka ngjallur dyshime se mund të jetë në prag martese. Ajo ka publikuar së fundmi në “Instagr
Studim i ri: Të mbani qen në shtëpi është mirë për zemrën tuaj Shkencëtarët kanë analizuar shëndetin e një grup me njerëz të cilët mbajnë kafshë. Ata të cilët kanë mbajtur qen në shtë
Fejohet Mc Kresha, vajza nga Prishtina i "rrëmbeu" zemrën Reperi i njohur shqiptar, Mc Kresha e ka kurorëzuar dashurinë me fejesë. Ai është kujdesur ta mbajë të fshehur jetën
Limoni i dobishëm për zemrën Limoni përmban një sasi të madhe të vitaminës C, e cila është shumë e dobishme për trupin tonë. Madje sipas ‘Healthline’
Oriola Marashi e thotë hapur: "Unë të dua", por kush i vodhi zemrën?! (FOTO LAJM) Oriola Marashi është një prej vajzave të shoëbizit shqiptar më kë komentuara. Ajo gjithmonë di të tërheqë vëmendjen e nd