999 rezultate për

zemren

Mikesha i vdiq nën rrënoja, Greg Rama si rrallëherë flet për zemrën e burrit (FOTO LAJM) "Zemra e një burri është shumë e ngjashme me detin Ka stuhitë e veta, ka tërheqjet e veta Dhe në thellësitë e veta gje
Vdiqën nën rrënoja, Ermal Fejzullahu hap zemrën për gjashtë jetimët e dy vëllezërve nga Kosova Familja Fejzullahu nuk është ndalur me dhurimet për të prekurit nga tërmeti. Pasi vetë këngëtari Ermal Fejzullahu dhuroi
Shqiptarët vazhdojnë tregojnë zemrën e madhe, dikush dhuron LIVE 1.5 milion euro Shqiptarët vazhdojnë të tregojnë zemrën e tyre të madhe duke dhuruar vazhdimisht shuma për të prekurit nga tërmeti në Du
"Të pranosh të papranueshmen", Evi Reçi me zemrën plagë për të afërmit që i mori tërmeti (FOTO LAJM) Tërmeti që tronditi Shqipërinë mëngjesin e së martës, rrënjosi dhimbjen në zemrat e njerëzve, pasi la pas shumë viktima.
Të thyejnë zemrën, fëmija dhe nëna nxirren nga rrënojat të pajetë Trupat e një fëmijë dhe një gruaje janë nxjerrë pak më parë nga rrënojat e një banese në Thumanë. Gjatë transmetimit
Tifozja joshëse e Del Piero bën me "dhimbje koke" fansat me pozat e fundit (FOTO LAJM) Vivien Rubin është një nga modelet më të nxehta të Instagramit. Rubin shfernon fantazinë e çdo mashkulli me linjat e saj
Më në fund bëhet publike, kush është bukuroshi që i vodhi zemrën Genta Ismajlit (VIDEO) Të gjithëve na bëri përshtypje video ku Genta Ismajli kërcente pranë partnerit të saj. Teksa të gjithë u bëmë kuriozë
Pranoi që është i dashuruar, Bruno zbulon kush ia ka marrë zemrën (FOTO LAJM) I ftuar pak javë më parë në "Klanifornia", kur Marina e pyeti nëse i rreh zemra për ndonjërën, Bruno pranoi se është i d
Bukuroshja franceze që i mori zemrën mesfushorit të PSG (FOTO LAJM) Julian Draxler ka një të dashur të re. Mesfushori i PSG-së është ndarë nga Lena Stiffel dhe është në lidhje me bukuro
Zbulohet vajza që i ka rrëmbyer zemrën reperit MC Kresha: Në dhjetor do të martohen Përgjatë verës u përfol se reperi MC Kresha do të kurorëzojë dashurinë në Shtator teksa më pas dyshimet u shtuan edhe ng
Po kalon një moment fantastik, ylli i Superiores ka probleme me zemrën (FOTO LAJM) Sulmuesi i Lacit, Kirian Nuabueze wshtw lojtari i momentit nw kompionatin tonw duke qenw nw krye tw golashwnuesve me 11
Stresi habit me deklaratën për Noizyn: Ne reperët e kemi zemrën e madhe! Noizy dhe Stresi nuk janë aq armiq sa fansat e tyre i mendojnë. Të paktën kështu është shprehur reperi Stresi. Kohët
Ka ende shpresë? Me varsen që mban akoma Loredana na bëri zemrën mal (FOTO LAJM) Mozzik dhe Loredana i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre, megjithatë duket se ende ka shpresa për ribashkim. Në njo
Pamje që të thyejnë zemrën, krokodili gjigant përpin qenin me vetëm një hapje goje (VIDEO) Një video e rëndë ka qarkulluar në rrjete sociale, ku një krokodil gllabëron me një të hapur goje qenin që po notonte në
Maluma s’qenka më single! Kjo modele e famshme i ka rrëmbyer zemrën (FOTO LAJM) Maluma është padyshim një ndër këngëtarët më të pëlqyer nga femrat dhe me siguri miliona fanse ëndërrojnë të jenë tani n
Kështu mund ta mbroni zemrën nga kolesteroli Kolesteroli i keq rrit rrezikun e sëmundjeve kardiovaskulare ku përfshihen semundjet e zemrës dhe ataku në zemër. Kolest
I vdiq vëllai në aksident/ Rrëqeth Blerina Gjylameti: Më thërrmove zemrën Mbrëmjen e kaluar në aksin Tiranë-Elbasan ka ndodhur një aksident i frikshëm ku humbi jetën një person. Pas ngjarjes
Stërvitja të mbron edhe zemrën, mos e lini pas dore Vetëm një orë stërvitje në ditë mund ta përgjysmojë rrezikun e dështimit të zemrës, thonë studiuesit suedezë. Sipas
Tregoi lidhjen në mes të emisionit, zbulohet djali që i ka rrëmbyer zemrën Elionës (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar, pasi përfundoi kërcimin e saj tango në “Dance With Me”, aktorja Eliona Pitarka ka përshëndetur në mes
Në foto duke puthur partneren, Olsi Bylyku kokë e këmbë i dashuruar (FOTO LAJM) Aktori i humorit Olsi Bylyku është shumë i dashur për publikun. Në sajë të roleve të tij dhe imitimeve origjinale, ai ka