999 rezultate për

zemren

U ndanë sa doli nga burgu, Stresi tregon çfarë ndodhi mes Kejsin në këngën e re? "Zemrën maje" titullohet kënga e re e reperit Stresi, i cili thuhet se është dedikim për ish-partneren e tij Kejsi. F
Zbulohet lidhja e dashurisë së DJ Sardit, kush është vajza që i ka marrë zemrën (FOTO LAJM) Dj Sardi është prej vitesh tashmë një nga personazhet më të pëlqyer nga publiku e sidomos nga femrat dhe një nga dj-t më
Pranoi se është i dashurar, kush është biznesmenia që i "vodhi" zemrën Arbër Çepanit (FOTO LAJ M) Mbrëmjen e djeshme agjenti i emisionit “Thumb on”, zbuloi se e dashura e Arbrit quhet Evi Gjikuria, biznesmene në fushën
"Plasën çokollatat", kush është biznesmenia që i ka "vjedhur" zemrën Arbër Çepanit (FOTO LAJM) Ish-fituesi i Big Brother 1, por edhe moderatori i disa prej emisioneve të ndryshme Arbër Cepani ka folur për jetën e ti
"E kam gjetur dashurinë", kush eshtë vajza që i ka marrë zemrën Landit (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në ekranin e Top Channel-it është zhvilluar një puntatë speciale e emisionit ‘Shiko kush luan’ me plo
Letra e Charlie Chaplin për të bijën: Mos e shit zemrën tënde për ar e flori Çarli Çaplin, 76 vjeç, babai i 12 fëmijëve, në vitin 1965, vit në të cilin vdiq, shkroi këtë letër vajzës së tij njëze
Pas divorcit flet Eneda Tarifa: Po, është dikush në zemrën time! (FOTO LAJM) Pas divorcit nga bashkëshorti, Eneda Tarifa ka folur për herë të parë për jetën e saj private! E ftuar këtë të mërkur
Të kesh një qen është mirë për zemrën dhe të zgjatet jeta Shkenca dhe shëndeti shpesh shkojnë paralelisht dhe u japin përgjigje pyetjeve të zakonshme. Më e habitshme është ajo që
10 fakte interesante për zemrën: E qeshura na zgjat jetën Ilaçi më i mirë i zemrës është e qeshura Një e qeshur ‘me shpirt’ mund të qarkullojë 20% më shumë gjak në të gjithë t
Regjisori i njohur rrëfen si ia rrëmbeu zemrën Majlinda Bregut: U bë shkak kolera Regjisori i njohur, Namik Ajazi ka ndarë me publikun në emisionin “Rudina”, disa detaje pikante nga jeta e tij personale
Njihuni me modelen që i ka "rrëmbyer" zemrën Mbappe-s (FOTO LAJM) Kylian Mbappe është i dashuruar me modelen dhe njëkohësisht Miss Francën 2017, Alicia Aylies. Bukuroshja franceze shp
Nga e qeshura me "shpirt" deri tek rrahjet e saj, 10 fakte interesante për zemrën Ilaçi më i mirë i zemrës është e qeshura Një e qeshur ‘me shpirt’ mund të qarkullojë 20% më shumë gjak në të gjithë t
"Më shkriu zemrën", vogëlushi kërcen dhe këndon në mënyrë epike këngën e Elvana Gjatës (VIDEO) Kënga "Me Tana" e Elvana Gjatës e cila është konkurente në "Festivalin e 58 të Këngës" është pritur mjaft mirë nga publi
I dënuari me vdekje merr propozim për martesë, gruaja që i ka vjedhur zemrën çudit me atë që thotë Një burrë 33-vjeçar nga Nebraska e Shteteteve të Bashkuara, i dënuar me vdekje për vrasjen e katër personave brenda dhje
Tjetër dedikim Loredanës? Mozzik hapi zemrën dhe na e bëri mishin kokërr! (VIDEO) Sapo akrepat kanë shënuar 00:00 dhe ka hyrë mesnata, reperi Mozzik ka lançuar këngën e tij më të re të tilluar “Zemra im
Të gjithë personat me hipertension, keni kujdes nga këto ushqime Tensioni i lartë i gjakut mund të jetë fatal për zemrën, trurin dhe veshkat. Përpos kësaj, hipertensioni mund të shkakto
Mikesha i vdiq nën rrënoja, Greg Rama si rrallëherë flet për zemrën e burrit (FOTO LAJM) "Zemra e një burri është shumë e ngjashme me detin Ka stuhitë e veta, ka tërheqjet e veta Dhe në thellësitë e veta gje
Vdiqën nën rrënoja, Ermal Fejzullahu hap zemrën për gjashtë jetimët e dy vëllezërve nga Kosova Familja Fejzullahu nuk është ndalur me dhurimet për të prekurit nga tërmeti. Pasi vetë këngëtari Ermal Fejzullahu dhuroi
Shqiptarët vazhdojnë tregojnë zemrën e madhe, dikush dhuron LIVE 1.5 milion euro Shqiptarët vazhdojnë të tregojnë zemrën e tyre të madhe duke dhuruar vazhdimisht shuma për të prekurit nga tërmeti në Du
"Të pranosh të papranueshmen", Evi Reçi me zemrën plagë për të afërmit që i mori tërmeti (FOTO LAJM) Tërmeti që tronditi Shqipërinë mëngjesin e së martës, rrënjosi dhimbjen në zemrat e njerëzve, pasi la pas shumë viktima.