999 rezultate për

zemrat

Foto magjepsëse që prekin zemrat tona! (FOTO LAJM) Ndonjëherë një foto e vetme mund të tregojë një histori të tërë ose të provokojë një stuhi emocionesh. Kjo mund të j
U gjet i braktisur poshtë një peme, foshnja prek zemrat e njerëzve (FOTO LAJM) Një djalë i vogël është shpëtuar pasi u gjet i braktisur poshtë një pemë banane në ditën e Krishtlindjeve. Pamje shok
Vajza e Eminës xheloze për beben që do të vijë? Ky veprim do t’ju shkrijë zemrat Edhe pse jo gjithmonë, ndodh shpesh që fëmijët e parë të xhelozojnë për motrën ose vëllain që pritet të vijë së shpejti.
“Ata tallen me hundën time” Videoja e djaloshit që tallet nga shokët prek zemrat e miliona njerëzve (VIDEO) Një video prekëse e një djaloshi i cili ka mbetur vetëm pa asnjë shok sepse të gjithë tallin për pamjen e jashtme ësht
Bashkëshortja publikon disa vargje prekëse për Blerimin Bashkëshortja e Blerim Pecit, Afërdita pas vdekjes së aktorit ka thënë se ky lajm është shumë i rëndë dhe nuk ka fjalë p
Gattuso, ngushëllimi për zemrat e vrara të tifozëve të Milanit (VIDEO) "Një tjetër copëz e Milanit kthehet në krye të skuadrës". Kështu e nis prestigjiozja "Gazzetta dello Sport" lajmin se Ge
Gruaja e Dr.Florit prek zemrat e të gjithëve (FOTO LAJM) Vdekja e Dr. Florit në vitin 2014 u konsiderua si një nga vdekjet më të dhimbshme. Bashkshortja e të ndjerit tashmë,
Anxhelina publikon bisedën me Albërien, do ju prekë zemrat (VIDEO) Tashmë prej disa kohësh Anxhelina Hadergjonaj jeton në Amerikë. Porkjo e ka trishtuar LAbërien e cila teksa ka parë n
Lotët e një kampioni, Buffon prek zemrat e tifozëve italianë (FOTO LAJM) Kombëtarja e Italisë ka barazuar 0:0 me Suedinë, për të mbetur kështu jashtë Kupës së Botës "Rusia 2018" Italia ka ba
Bjordi prek zemrat me mesazhin e ndjerë për Adelën: Jam i mbushur me kujtime dhe me lot Ndarja nga jeta e Adelajda Xhamanit ka prekur shumë njerëz por mesa duket rrëfimi që do t'ju përlotë pafund është ai i i
Dren Abazi thyen zemrat e vajzave: Largqoftë të martohem! Dren Abazi, këngëtari i preferuar i shumë shqiptareve, gëzon namin e zemërthyesit dhe kjo jo vetëm prej pamjes, por edhe
Një jetë në skenë, si i fitoi Hajrie Rondo zemrat e shqiptarëve Ka ndërruar jetë aktorja e madhe e kinematografisë shqiptare Hajrie Rondo. Prej disa muajsh ajo gjendej në gjendje
Jeta e shkurtër e Charlie Gard, vogëlushit që preku zemrat e njerëzve në mbarë botën (FOTO LAJM) Vogëlushi 11 muajsh Charlie Gard, jeta e shkurtër e të cilit preku zemrat e botës prehet më në fund në paqe. Charlie
Më në fund në paqe, gjyshërit e Charlie-it të vogël njoftojnë vdekjen e tij FOTO LAJM) Vogëlushi 11 muajsh Charlie Gard, jeta e shkurtër e të cilit preku zemrat e botës prehet më në fund në paqe. Charlie
Kastro Zizo prek zemrat e të gjithëve me dedikimin e ndjerë ndaj nënës Këngëtari i njohur Kastro Zizo kujdeset që të jetë gjithmonë provokues dhe shumë i hapur me tipin që ka. Por këtë
E dhimbshme, vdes nga kanceri tifozi i zjarrtë i Sunderlandit (FOTO LAJM) Tifozi më i famshëm në botë ndërron jetë pasi humb betejën me kancerin. Tifozi më i famshëm që fitoi zemrat e të gjit
E dashura e blerjes më të re të Romës ka fituar menjëherë zemrat e tifozëve (FOTO LAJM) Karsdorp është një futbollist holandez, i cili në sezonet e fundit ka luajtur me skuadrën e Feyenoord. Ai do të luajë në
Shpallet fituesi i Big Brother, ky është çifti që triumfoi Ky edicion i Big Brother është etiketuar si edicioni i dashurisë, 13 çifte garuan për çiftin e madh, por ata që fituan z
Jo vetëm Donnarumma, ja transferimet që kanë thyer zemrat e tifozëve (FOTO LAJM) "Jo"-ja e Donnarummës për të rinovuar kontratën me Milanin po bën xhiron e botës. Shumë e konsiderojnë se është efekt i
Ariana Grande e pikëlluar, ja mesazhi prekës pas sulmit në koncertin e saj (VIDEO) Ariana Grande ka heshtur pas tragjedisë për humbjen e madhe për viktimat e pafajshme të sulmit terrorist gjatë koncertit