999 rezultate për

zemra

Flet e mbijetuara e përdhunimeve në Kosovë: Nuk është e lehtë të ndash dhimbjen e shpirtit që thyen zemrat E mbijetuara e dhunës seksuale e luftës në Kosovë, Shyhrete Tahiri Sylejmani, ka dorëzuar kallëzimi penal në Prokurorinë
Miss Serbisë nuk i ndahet zemra nga Shqipëria: Pasi bëri shqiponjën, argëtohet me Noizyn Ju thotë gjë emri Irina Jovanka! Me siguri nuk e keni harruar! Miss Serbia u kritikua pa masë nga mediat e vendit të
Pas dasmës Blero prek zemrat e të gjithëve, i bën premtim publikisht vjehrrit (FOTO LAJM) Më datën 22 të muajit që lamë pas, çifti i njohur i shoëbiz-it, Blero Muharremi dhe Afrona Dika, kurorëzuan me martesë d
Karius nuk i ndahet zemra nga Liverpooli: Ndoshta një ditë do të rikthehem Loris Karius ende beson se mund të rikthehet një ditë tek Liverpool, pasi thotë se më nuk është i shqetësuar nga finalja
Të flesh shumë apo pak rrezikohet zemra? Kjo është e mesmja e artë Një studim i fundit nga Revista Shkencore e Kardiologjisë ka vënë në duke se gjumi i mangët apo i tepërt bën që të ulet
Ariana Fejzullahu poston kartolinën e parë të familjes me 6 anëtar dhe sytë zemra (FOTO LAJM) Më 27 të shtatorit që lam pas çifti shumë i dashur për publikun shqiptar, Ermal dhe Ariana Fejzullahu u bënë prindër për
Fjalë dashurie për gruan e ndjerë, kjo letër e këtij bashkëshorti do t'iu prekë zemrat Letrat e dashurisë janë gjithnjë emocionuese, por bëhen edhe më shumë kur njeriu i zemrës ka ndërruar jetë pasi dhimbja
Pasi morën vesh se do të bëheshin prindër, çiftit i thyhet zemra nga e keqja që i priste Pritja e ëmbël është padyshim një nga periudhat më të bukura për këdo njeri në botë dhe sidomos për nenat të cilat përje
Dilema e madhe: Cili organ është më i rëndësishëm, truri apo zemra? Shpesh kjo pyetje diskutohet kur kardiologët dhe neurologët bëhen bashkë, por edhe ne njerëzit e thjeshtë e gjejmë veten
Zemra mal! Era Istrefi këndon shqip në super bashkëpunimin me Yellow Claw dhe Offset (VIDEO) Vetëm pak minuta më parë është publikuar bashkëpunimi më i ri i këngëtares shqiptare Era Istrefi me artistët e huaj Yell
Magjike! 23-vjeçari autik shpallet fitues i "America’s Got Talent" (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar është zhvilluar finalja e spektaklit “America’s Got Talent” dhe fituesi është një 23-vjeçar super i ta
Preku zemrat e të gjithëve, Elona Kuburja humb betejën me sëmundjen në Turqi 15-vjeçarja Elona Kuburja nuk ka mundur tia dalë në betejën e saj kundër sëmundjes së rëndë. E reja nga Fushë-Kruja, ndë
Shkoi në komisariat për të denoncuar një qytetar, dy policë dhunojnë 36-vjeçarin që vuan nga zemra Emisioni ‘Stop’ në Tv Klan ka trajtuar mbrëmjen e sotme rastin e një qytetari nga Prrenjasi, i cili u dhunua nga dy poli
Icardit nuk i ndahet zemra nga Interi, ka një mesazh prekës (FOTO LAJM) Mauro Icardi u transferua me shumë bujë te skuadra e PSG-së duke befasuar të gjithë tifozët. Ai tashmë do të vijojë a
Zemra e derrit do të transplantohet te njeriu Zemra e derrit e modifikuar gjenetikisht mund të përdoren për transplantime njerëzore brenda tre vjetëve, sipas kirurgut
Anwar llaston Dua Lipën dhe i shpreh publikisht dashurinë (VIDEO) Anwar Hadid duket shumë i dashuruar dhe këtë na e tregon sa herë që ka mundësi! Pak orë më parë ai publikoi një video
Zemrat emoji e paskan kuptimin sipas ngjyrave dhe i keni përdorur kot së koti Nëse deri para pak vitesh një foto vlente sa 1000 fjalë tani mund të themi të njëjtën gjë për emojit (figurinat e vogla
I dashuri i Dua Lipës sapo vodhi zemrat e gjithë shqiptarëve (FOTO LAJM) Anëar Hadid ka veshur një bluzë me shqiponjën shqiptare. Vëllai i motrave Hadid ka treguar së fundmi se është shumë i
Gjëra interesante për zemrën e njeriut Zemra është thelbësore për mbijetesën tonë. Ata janë pjesë e sistemit tonë të qarkullimit të gjakut dhe ata janë përgjeg
E BUJSHME/ Sarrit nuk i ndahet zemra për Hysajn, kërkon ta marrë te Juventus Juventusit i rikthehet interesi për Elseid Hysajn. Maurizio Sarri e njeh mirë shqiptarin dhe e çmon së tepërmi cilësitë