999 rezultate për

zemer

Nuk mbajti premtimet, qytetarët lidhin pas peme kryebashkiakun Kryebashkiaku i Chiapas ka përfunduar i lidhur pas një peme në formë ndëshkimi për shkeljen e premtimeve ndaj qytetarëve
E dhimbshme: Ishte një nga më perspektivët në botë, sulmi në zemër ia ndërpreu karrierën (VIDEO) Talenti i madh Abdelhak Nuri ishte një nga futbollistët më të vlerësuar të shkollës Ajax, por ai e përfundoi karrierën e
Dy orë pasi u vaksinua kundër COVID-19, 75-vjeçari vdes si pasojë e një sulmi në zemër Një 75-vjeçar nga Izraeli vdiq nga një sulm në zemër rreth dy orë pasi u vaksinua kundër koronavirusit të ri, ka njoftua
Babai i Klodian Rashës i dhuron të gjitha paratë për bamirësi: Çdo nënë të gëzojë! Babai i Klodian Rashës, Qazimi ka vendosur që ti dhurojë të gjitha parët e mbledhura për djalin e tij, për bamirësi.
Pirlo: Jam pak i zemëruar, por jemi mirë Trajneri i Juventus, Andrea Pirlo, ka folur në konferencën për shtyp para ndeshjes që zhvillon Juventus kundër Parma, në
"Mendjemadh" para portës, Pirlo i zemëruar me Moratan (VIDEO) Andrea Pirlo ka pranuar se Alvaro Morata e kishte bërë nervoz gjatë ndeshjes ndërmjet Juventusit dhe Atalantas, por ka t
Triumfon në limit dhe merr kreun, ky Liverpool të bën me "zemër" (VIDEO) Liverpool ka mposhtur në fund të takimimit 2-1 Tottenham. Mohamed Salah shënoi në minutën e 26, por 7 minuta më vonë
Në ballë të protestës, Stresi distancohet nga politika: E kam bërë me zemër Reperi Stresi është angazhuar seriozisht në protestën për Klodian Rashën edhe pse është në arrati. Kështu ai ka reagu
Nëse keni këtë grup gjaku, rrezikoheni nga kjo sëmundje Të dish grupin e gjakut, sipas mjekësisë kinezë do të thotë të dish shumë më shumë gjëra sesa analizat mund t'ju thonë.
"Zemërim dhe gaz lotsjellës në Tiranë", DW shkruan për dorëheqjen e Lleshajt Në Tiranë vazhduan të enjten protestat pas vrasjes së të riut 25 vjeçar nga një polic dy ditë më parë. Protestat u shoqë
Plumb në zemër, detajet nga ekzekutimi i efektivit Prela Xhulio Prela, efektivi 26-vjeç, pjesë e Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë në Shkodër u ekzekutua gjatë natës brenda makin
Pele zemërthyer, një javë pas vdekjes së Maradonës publikon një postim emocionues Sot janë bërë një javë nga vdekja e Diego Maradonës. Legjenda e Brazilit, Pele, akoma ndjen dhimbje të mëdha pasi ka
Zi në familjen shqiptare, koronavirusi i merr jetën dy vëllezërve Deputeti i PDK-së, Gazmend Bytyqi ka njoftuar se dy vëllezër nga Kosova kanë ndërruar jetë në një diferencë prej tri dit
E vështirë për tu besuar, zemra e Maradonës peshonte 2 herë më shumë se një zemër normale Vdekja e Diego Armando Maradonës vazhdon të shkaktojë diskutime. Ndërsa futbolli ende e vajton, në Argjentinë po puno
Me zemër të madhe, ja dëshira e fundit e Maradonnas të cilën e zbuloi pak para se të vdiste Vdiç në moshën 60 vjeçare pas disa problemeve të njëpasnjëshme shëndetësore, por Diego Armando Maradona padyshim se do t
Kryemadhi flet pas rikonfirmimit: Me dorë në zemër të them faleminderit LSI Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi mbajti sot një deklaratë për mediat, pasi u konfirmua në krye të LSI-së. Kryemadh
Përmbysje e "çmendur", Interi "bën me zemër" tifozët (VIDEO) Inter ka arritur të marrë një fitore spektakolare përballë Torinos, sot në “San Siro”. Edhe pse në disavantazh të dy
"Strakosha më bën me zemër, qesha kur Duka më kërkoi Europianin 2024" Edoardo Reja, trajneri i kombëtares, pas kalimit në Ligën B në Nations League, ka folur për “La Repubblica” në Itali dhe
Françesa Jaçe reagon për herë të parë pas aksidentit: Po ju tregoj arsyen (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Françeska Jaçe u përfshi në një aksident me makinën e saj luksoze tip "BMW" te rrethrrotullimi i Nartës
Murati ka një mesazh për Kombëtaren para ndeshjes me Bjellorusinë: Luani me zemër (VIDEO) Ish-mesfushori i njohur i Kombëtares shqiptare, Edvin Murati, ka vlerësuar ndeshjen e kuqezinjve ndaj Kazakistanit. N