999 rezultate për

zemani

"Ngrihu dhe ik", rrjeti kryqëzon Bora Zemanin: Kërkoji falje Ledjanës (FOTO LAJM) Në spektaklin ‘Për’puthen Prime” pati një debat të ashpër mes Bora Zemanit dhe njërës prej konkurrenteve, Ledjanës. Kjo
"Ngrihu dhe ik", Bora Zemani reagon pas toneve të larta ndaj Ledjanës (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në “Për’puthen Prime” u transmetua një episod që ka ndodhur pas kamerave, gjatë takimit mes Mevlanit
"I kërkoj falje Bora Zemanit", konkurrenti largohet papritur nga "Përputhen" (FOTO LAJM) Një tjetër konkurrent i emisionit më të ndjekur në Top Channel 'Përputhen' ka marrë ditën e sotme vendimin e papritur që
Andi braktis Për'puthen?! Bora Zemani: Nuk pranon të vijë në studio Ashtu siç edhe është vënë re, prej një jave, Andi nuk është pjesë e "PërPuthen". Fillimisht shkak për këtë u bë një
Feston ditëlindjen në punë, e gjeni dot sa vjeç mbush Bora Zemani (FOTO LAJM) Bora Zemani është padyshim një nga moderatoret më simpatike të ekranit. Ajo na shoqëron nga e hëna në të premte me "Përp
Romeo Veshaj apo Jonida Maliqi? Kë zgjedh Bora Zemani mes kunetërish (FOTO LAJM) Tashmë marrëdhënia e vëllezërve Veshaj me dy vajzat më të dashura të ekranit shqiptarë është mjaft e përfolur dhe e njoh
Jo vetëm vajzat e "Përputhen", zbulohet videoklipi ku ka marrë pjesë Bora Zemani (FOTO LAJM) Bora Zemani është sot padyshim një nga moderatoret më të dashura të publikut shqiptar. Muajt e fundit duke qenë se moder
Bora Zemani e pranon: Ja kush është “për’puthja” dhe dashuria e jetës sime Prezantuesja e "Përputhen", Bora Zemani, ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në "Shiko Kush LUAN". Ajo nuk ishte vetëm e f
Me urimin për të birin, Bora Zemani i emcoionon të gjithë (FOTO LAJM) Dita e sotme për moderatoren e shumëpëlqyer, Bora Zemani është e veçantë, pasi si para 6 vitesh në këtë datë erdhi në je
Tre vite pas ndarjes, si i ka raportet Bora Zemanin me Vin Velin (FOTO LAJM) Ish-çifti Bora Zemani dhe Vin Veli vazhdojnë të jenë në qendër të mediave rozë, edhe pse po bëjnë tre vite të ndarë.
Mashtruan në emër të saj, revoltohet Bora Zemani: Neveritem (FOTO LAJM) Ndodh shpesh që personazhet publike, por jo vetëm, të bien pre e mashtrimeve të ndryshme që bëhen në emër të tyre. Ra
Si asnjëherë, surpriza në emision përloti Bora Zemanin: Arjan merr situatën në dorë (FOTO LAJM) Egi, një fanse e “Për’Puthen” kishte bërë një surprizë për Fatjonin në puntatën e sotme. Brenda kutisë kishte një shishe
"Këpucët i ke veshur tre herë", Bora Zemani i kthen komentuesit përgjigjen epike (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Bora Zemani është gjithmonë e kuruar në daljet e saj televizive. Ajo kujdeset për çdo detaj nga
E pranoi më në fund! Donald Veshaj flet për herë të parë për lidhjen me Bora Zemanin! Në puntatën e gjashtë të “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollca, dy nga të ftuarit ishin binjakët e fa
Pas një dite të lodhshme, kush e relakson Bora Zemanin (FOTO LAJM) "Mami të dua shumë", është mesazhi që Bora Zemani ka marrë kur është kthyer në shtëpi pas një dite të lodhshme. E çfa
Fjorela pezullohet nga "Përputhen", çfarë bëri konkurrentja (FOTO LAJM) Që në nisje të emisionit “Përputhen” ditën e djeshme, moderatorja Bora Zemani shpjegoi arsyen e mungesës së një prej vaj
"S'di ta drejtosh emisionin" , Bora Zemani i kthehet komentuesit Bora Zemanin këtë sezon televiziv e shohim nga e hëna në të premte në drejtimin e emisionit "Përputhen", ku katër vajza
Bora Zemani i zuri vendin në Top Channel, ku do ta shihni tani Eno Popin (VIDEO) Një nga lëvizjet më të diskutuara nga ekrani i Top Channel këtë sezoni të ri televiziv është ajo e Eno Popit, të cilin i
Nuk rrinë dot pa njëri-tjetrin, Bora Zemani dhe Donaldi rikthehen bashkë? (FOTO LAJM) Në muajin gusht Bora Zemani dhe Donald Veshaj i dhanë fund lidhjes së tyre, vetëm pak javë pasi e kishin bërë publike. T
3 kilogramë përnjëherë, Bora Zemani tregon sekretin e rënies nga pesha (FOTO LAJM) E kush nuk i ka zili format trupore të Bora Zemanit?! Moderatorja simpatike si duket kishte ndjerë nevojën për të rën