999 rezultate për

zeman

Zidane me dhimbje "koke", pa Benzeman ndaj Interit Karim Benzema është në dyshim të madh që të paraqitet kundër Interit të mërkurën, në kuadër të Ligës së Kampionëve. F
Tre vite pas ndarjes, si i ka raportet Bora Zemanin me Vin Velin (FOTO LAJM) Ish-çifti Bora Zemani dhe Vin Veli vazhdojnë të jenë në qendër të mediave rozë, edhe pse po bëjnë tre vite të ndarë.
Mashtruan në emër të saj, revoltohet Bora Zemani: Neveritem (FOTO LAJM) Ndodh shpesh që personazhet publike, por jo vetëm, të bien pre e mashtrimeve të ndryshme që bëhen në emër të tyre. Ra
Si asnjëherë, surpriza në emision përloti Bora Zemanin: Arjan merr situatën në dorë (FOTO LAJM) Egi, një fanse e “Për’Puthen” kishte bërë një surprizë për Fatjonin në puntatën e sotme. Brenda kutisë kishte një shishe
"Këpucët i ke veshur tre herë", Bora Zemani i kthen komentuesit përgjigjen epike (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Bora Zemani është gjithmonë e kuruar në daljet e saj televizive. Ajo kujdeset për çdo detaj nga
E pranoi më në fund! Donald Veshaj flet për herë të parë për lidhjen me Bora Zemanin! Në puntatën e gjashtë të “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollca, dy nga të ftuarit ishin binjakët e fa
Pas një dite të lodhshme, kush e relakson Bora Zemanin (FOTO LAJM) "Mami të dua shumë", është mesazhi që Bora Zemani ka marrë kur është kthyer në shtëpi pas një dite të lodhshme. E çfa
Fjorela pezullohet nga "Përputhen", çfarë bëri konkurrentja (FOTO LAJM) Që në nisje të emisionit “Përputhen” ditën e djeshme, moderatorja Bora Zemani shpjegoi arsyen e mungesës së një prej vaj
"S'di ta drejtosh emisionin" , Bora Zemani i kthehet komentuesit Bora Zemanin këtë sezon televiziv e shohim nga e hëna në të premte në drejtimin e emisionit "Përputhen", ku katër vajza
Bora Zemani i zuri vendin në Top Channel, ku do ta shihni tani Eno Popin (VIDEO) Një nga lëvizjet më të diskutuara nga ekrani i Top Channel këtë sezoni të ri televiziv është ajo e Eno Popit, të cilin i
Nuk rrinë dot pa njëri-tjetrin, Bora Zemani dhe Donaldi rikthehen bashkë? (FOTO LAJM) Në muajin gusht Bora Zemani dhe Donald Veshaj i dhanë fund lidhjes së tyre, vetëm pak javë pasi e kishin bërë publike. T
3 kilogramë përnjëherë, Bora Zemani tregon sekretin e rënies nga pesha (FOTO LAJM) E kush nuk i ka zili format trupore të Bora Zemanit?! Moderatorja simpatike si duket kishte ndjerë nevojën për të rën
Nuk po gjen rehat, Bora Zemani ndryshon sërish look dhe duket yll (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Bora Zemani është dalluar kohët e fundit për ndryshimet e shpeshta në “look”. Ajo vendosi që p
"Tradhton" vëllezërit Veshaj, Bora do të drejtojë programin e njohur në Top Chanel (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Bora Zemani, në këtë sezon të ri televiziv do të shfaqet nën logon e “Top Channel”. Fotoja që vetë
E BUJSHME/ Zëvendësuesi i Benzemasë, Real Madrid do Lukakun Real Madrid po mendon për Romelu Lukakun për të zëvendësuar Karim Benzemanë. Belgu i’u bashkua Interit vetëm një vit më
Bora Zemani tregon pse e puth djalin në buzë: Mua ashtu më shijon (FOTO LAJM) Moderatorja, Bora Zemani ka rrëfyer përjetimin e saj kur pa për herë të parë djalin e saj, Arborin. E ftuar në emisionin
Dashuria pas divorcit, Bora Zemani dhe Donald Veshaj celebrojnë lidhjen (FOTO LAJM) Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë një nga çiftet më të përfolura të momentit, për faktin se kanë luajtur me idenë që ja
Pa grim, kështu duket Bora Zemani "ujë e sapun" (FOTO LAJM) Ajo është një nga moderatoret më të dashura për publikun dhe njihet për natyrën e saj sportive. Është fjala për Bora
Zidane identifikon treshen e "ëndrrave" që do të pasonte Ronaldon, Benzeman dhe Balen Zinedine Zidane thuhet se ka identifikuar treshen e ëndrrave që do të pasonte Cristiano Ronaldon, Karim Benzeman dhe Gar
Nasri shpërthen ndaj Deschamp: Nuk e di pse nuk e fton Benzeman Samir Nasri e ka kritikuar përzgjedhësin e Francës, Didier Deschamps për mos thirrjen e Karim Benzema te skuadra kombëta