999 rezultate për

zemaj

Haziri tregon grupin që ka gisht në vrasjen e Zemajt Analisti politik, Nexhat Haziri për vrasjen e kolonel Tahir Zemës thotë se, vrasja e kolonelit Zemaj, gjegjësisht zbardh
Zbulimi tronditës, 130 mijë euro u dhanë për të vrarë Tahir Zemajn Sot janë bërë 16 vjet nga vrasja e kolonel Tahir Zemaj së bashku me djalin e tij, Enisin dhe kushëririn, Hasanin. Ish
Kalojnë projektligjet e FSK-së, nuk përmendet termi "Republikë" Komisioni Parlamentar për Integrime Europiane me vota unanime ka miratuar Projektligjet për Forcën e Sigurisë së Kosovës
Majori flet për vrasjen e Tahir Zemajt Më 4 janar të vitin të ardhshëm bëhen 15 vjet nga vrasja ish-zyrtarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe ish-komandan
Zemaj: Po presim lejë nga Vuçiçi për të hyrë në kuvend Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Armend Zemaj, ka thënë se partitë në pushtet po e presin ‘aminin’ e president
Këto janë vrasjet që iu përmendën Daut Haradinajt në Kuvend? Një debat i ashpër është zhvilluar në seancën e fundit të Kuvendit të mbajtur të Enjten. Debati i ashpër është zhvill
Daut Haradinaj i ul mikrofonin Zemajt, LDK ndjehet e kërcënuar (VIDEO) Teksa po zhvillohet debat në seancën e Kuvendit të Kosovës, Daut Haradinaj ka reaguar çuditshëm kur po e mbante fjalimin
Zbulohet një dokument i rrallë, tregon detyrat e Zemajt dhe Haradinajt (FOTO LAJM) Është publikuar një dokument i rrallë që ka të bëjë me luftën në Dukagjin. Është faqja Tahir Zemaj, ajo që ka publikuar
Vëllai i Armend Zemajt bëhet ambasador në Gjermani Hashim Thaçi kishte graduar vëllain e Armend Zemajt, Astritin në vitin 2016 në pozitën e Zëvendësambsadorit në Ambasadën
LDK nuk merr pjesë në seancë Pas një trazire që u shkaktua në Kuvend ku deputetë të VV-së dhe ata të GPD-së nuk e lejuan ministren Dhurata Hoxha të f
Zemaj pyet për darkën qeveritare: Pse fshihej Rikalo? Deputeti i LDK-së. Armend Zemaj ka komentuar darkën e kryeministrit, ministrave dhe zëvendësministrave në shtëpinë e min
Dëshmia tronditëse për vrasjet e pasluftës Tri familje nga rajoni i Dukagjinit, Zemaj, Tolaj dhe Haklaj, familjarët e të cilave janë vrarë në fillim të dekadës së
Reagojnë familjet Zemaj, Tolaj dhe Haklaj për deklaratat e Mehmetit rreth vrasjeve Në një deklaratë të përbashkët të familjeve Zemaj, Tolaj dhe Haklaj, këta të fundit thonë se janë tronditur thellë nga d
Qerim Kelmendi reagon pas akuzave për vrasjen e Tahir Zemajht dhe Smajl Hajdarajt Shkumbin Mehmeti, dëshmitar i mbrojtur i Prokurorisë Speciale, ka akuzuar vëllezërit Qerim dhe Ibrahim Kelmendi për orga
Flet Ibrahim Kelmendi, akuzohet se vrau Tahir Zemajn dhe Smajl Hajdarin Dëshmitari Shkumbin Mehmeti ka akuzuar vëllezërit sonte në një intervistë në Klan Kosova, Qerim dhe Ibrahim Kelmendi për
Ibrahim dhe Qerim Kelmendi dhanë urdhër për vrasjen e Smail Hajdarit dhe Tahir Zemajt Vrasja e deputetit të LDK'së, Smail Hajdari, dhe ajo e Tahir Zemajt, është bërë me urdhër të vëllezërve Ibrahim dhe Qeri
Deputeti i LDK-së i thotë bërllog anëtarit të UÇK-së Deputeti i LDK’së, Armend Zemaj, ka reaguar ndaj deklaratës së njërit nga anëtarët të Shoqatës së Veteranëve të UÇK-së,
Ish-kolegu- Bulliqit: Bash asgjë nuk ke thënë Edhe deputeti i LDK’së, Armend Zemaj ka vlerësuar se kreu i Komisionit për Demarkacion, Shpejtim Bulliqi, nuk ka prezant
Deputeti Zemaj ia mbyll "gojën" Haradinajt për Rikallon Sipas Kryeministrit Ramush Haradinaj, ministri nga radhët e Listës Serbe është i pastër si kristali. Madje ai nuk ka ngu
Zemaj: Asnjë deputet i LA-së nuk do e votojnë qeverinë Haradinaj Deputeti i LDK-së, Armend Zemaj ka thënë se asnjë deputet i koalicionit LA nuk do ta votojë qeverinë Haradinaj. Sipas