999 rezultate për

zekolli

PDK-së i bashkohet edhe ish-komandanti i UÇK-së, Zenel Zekolli Partisë Demokratike të Kadri Veselit i është bashkuar sot edhe ish-komandanti i UÇK-së, Zenel Zekolli. Lajmin për kë
Zekolli: Zaev, Ali Ahmeti i maqedonasve! Ish diplomati dhe opinionisti, Arsim Zekolli është pyetur gjatë emisionit “Studio e hapur” se çfarë e dallon LSDM-në e Z
Zekolli: Bashkë me Zvërlevskin të ikin edhe Javeva, Fetai e Ristovska I njohur me qëndrimet e tij jashtë shablloneve të përditshmërisë gazetareske dhe analitiko-politike, analisti politik Ar
33-vjeçari i armatosur plagos efektivët (FOTO LAJM) Një 33-vjeçar përplasi me makinë postbllokun e ngritur nga policia në hyrje të qytetit, duke lënë të plagosur kështu tr
Zekolli: Situata në Maqedoni ngadalë do të normalizohet Ish-diplomati, Arsim Zekolli është shprehur se kur të shikoni kapacitetin, cilësinë dhe mentalitetin e personave që janë
Zekolli: Terrorizimi i shqiptarëve tashmë do bëhet me "bekimin" e 4 partive Marrëveshja e mbrëmshme mes 4 partive kryesore politike në vend, e cila caktoi edhe ministrat e rinj, nuk i ka lënë shij
"Sloganet patriotike të BDI-së i shkruan një maqedonas" (FOTO) Analisti Arsim Zekolli, me anë të një postimi në Facebook, shkruan se slloganet e Bashkimit Demokratik për Integrim shkr
Kush është zyrtari i BDI-së që u rrah nga një prej viktimave të Kumanovës? Analisti Arsim Zekolli, nëpërmjet një postimi në Facebook, ka hedhur një hipotezë, për të cilën ka kërkuar konfirmim ose
Zekolli: Po tentohet të shkatërrohet opozita Analisti politik Arsim Zekolli intervistë në gjuhën boshnjake për televizionin “Al Jazzera”, lidhur me zhvillimet e fund
Zekolli: PDSH po kthehet në opozitë radikale Analisti Arsim Zekolli është shprehur se incidenti, ku deputetët shqiptarë u rrahën, ka qenë i turpshëm. Zekolli, duk
Shefqet Zekolli: Nuk ka gisht politika në dorëheqjen time Pas tre viteve në kreun e Institutit për Trashëgimi Shpirtërore e Kulturore të Shqiptarëve (ITSHKSH), Shefqet Zekolli ka
Zekolli: Pas Irenejt, mos duhet të dekorojmë Millosheviçin? Arsim Zekolli, ish-ambasador i Maqedonisë në OSBE dhe ambasador i OSBE-së në Turkmenistan është deklaruar lidhur me vizi